Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ali i ako je nafta otisla iznad 140$ ameri zavrsise ljepo u ZELENOM



He he, neiskusan si. Ja čekam da se otvori i poklapam bid na INI. Ovo što sam uhvatio je više nego dovoljno.

Tko se s malim zadovoljava, malo i zaslužuje.
[/quote]

Tko se s malim zadovoljava, malog i zaslužuje
[tongue]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Di je onaj Rudolf Valentinko koji je prije neki dan kao i onaj Žmrkla, tupio da nafta ide jako dolje.
Rekao sam vam da kad se u jednom danu nafta vrati za 8% da je sve moguće.
Pogledajte danas….
Crude Oil 141.73$ 2:57pm ET Up 5.68 (+4.17%)

Mikimaki biseru, kaj ti stalno radis na forumu, nemaš pametnija posla u životu, get a life.
Reko sam da drže ratnu spekulaciju, daj se izjasni želiš li rat ?

By Mark Shenk

July 10 (Bloomberg) — Crude oil rose more than $5 a barrel in the last hour of New York floor trading as prices breached a level that triggered computer-generated buying programs.

Prices rose earlier today because Iran test-fired more missiles in the Persian Gulf and a Nigerian militant group said it will end a cease-fire this week. The increase accelerated after futures broke through the previous day’s high of $138.28 at 2:09 p.m. after approaching it at least five times today.

“The market was set to rally,” said Addison Armstrong, director of market research at TFS Energy LLC in Stamford, Connecticut. “We kept approaching the $138.20 area and when prices finally made it through yesterday’s high, length came into the market.” Length refers to bets that prices will rise.


Mikimaki biseru, kaj ti stalno radis na forumu, nemaš pametnija posla u životu, get a life.
Reko sam da drže ratnu spekulaciju, daj se izjasni želiš li rat ?

Kakav rat. Samo spominjem naftu.
Ako ne budeš dobar, bacit ću uroke na tebe. [lol]


DOW JONES INDUSTRIAL AVERAGE IN
(DJI: ^DJI)
Index Value: 11,159.49
Trade Time: 3:12PM ET
Change: Up 12.05 (0.11%)
Prev Close: 11,147.44
Open: 11,148.01
Day’s Range: 11087.76 – 11269.73
52wk Range: 11,094.40 – 14,280.00

U tijeku današnjeg dana Ameri su dodirnuli najnižu točku u zadnjih 52 tjedna, sama činjenica da su je uopće dodirnuli upućuje na to da malo po malo testiraju novu moguću nižu razinu, te bi se moglo desiti da probiju linije potpore, a onda, …

Ostaje da vidimo kako će se zatvoriti, ali sama činjenica da su dodirnuli novo dno tijekom dana nije dobro!

E, sad kada vi na ovakav krajnje nepristrani post dajete jedinice, da se razumijemo ne morate ga uopće ocijenjivati, jer ocijena nije ni bitna, nego je činjenica da realan pogled na stanje vanka nekome debelo ne paše pa dijeli asove, kečeve, jedinice, …

A, sada malo prognoze za kenjičara, sutra kod Amera – crvanilo do boli, a u ponedjeljak opća bježanija iz Grobija,

Stayin Alive ( Bee Gees ).

E, sad kada vi na ovakav krajnje nepristrani post dajete jedinice, da se razumijemo ne morate ga uopće ocijenjivati, jer ocijena nije ni bitna, nego je činjenica da realan pogled na stanje vanka nekome debelo ne paše pa dijeli asove, kečeve, jedinice, …

A, sada malo prognoze za kenjičara, sutra kod Amera – crvanilo do boli, a u ponedjeljak opća bježanija iz Grobija,

Stayin Alive ( Bee Gees ).

Yes surely paps [thumbsup]

Israel ‘ready to act’ over Iran

"Israel’s defence minister has warned of his country’s readiness to act against Iran if it feels threatened.
Ehud Barak, speaking in Tel Aviv, said Israel had "proved in the past that it won’t hesitate to act when its vital security interests are at stake".

Thursday, 10 July 2008 20:31 UK

Situacija se zaoštrava sve više iz dana u dan.
Neće ovo dobro završiti

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ameri zatvorili u plusu. Nisu ni oni normalni, nafta ošla gore, dolar lagano oslabio, a oni zoom u dionice. Fakat su vidli crobex, ko žaba konja kad se potkiva… [lol]

S druge strane, kad god bi nanjušili novi rat, USA indexi su išli gore…

Ne znam društvo, idemo se dogovorit što pratimo, naftu, dolar, Dow, S&P, Europu…

Inače, ja osobno pratim Inu. [img]http://www.imamnovac.com/img/Forum/PostSmilies/19.gif[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


"Israel’s defence minister has warned of his country’s readiness to act against Iran if it feels threatened.
Ehud Barak, speaking in Tel Aviv, said Israel had "proved in the past that it won’t hesitate to act when its vital security interests are at stake".

Situacija se zaoštrava sve više iz dana u dan.
Neće ovo dobro završiti


molim vas pogledajte film Munchen (minken) i obratite pažnju kad se agent u ženksoj odjeći predstavi drugom kolegi u ženskoj odjeći, super je scena…..odma će vam bit jasno kako će se ovo odigrat.

Jel to onaj od Spielberga?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

MOL je oglasio svoj prijedlo prvi puta, pa drugi puta, OMV poslao pismo namjere prvi puta pa drugi puta, ništa nova, sve isto kao i kod prvog!?

Neko tu nekog debelo!?

Bit će plača, bit će, jer se ništa neće dešavati prije listopada!

A kada Ameri testiraju – zarone na nove dubine, e onda, … [bye]

New Report

Close