Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koja udružena ekipa drukera, da ti se život zgadi. Sad kad su u dionicama drukaju na gore i navlače ljude na kupnju da im se već sutra mogu istrest po par postotaka većoj cijeni i onda opet drukat prema dole i kupovat od ovih istih ljudi kojima su prodali dionice. Najbolje je uopće nečitat ovaj forum jer je totalno drukerski zavisno jel ekipa u kešu il dionicama. drukeri će se sami prepoznat.

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.


koja udružena ekipa drukera, da ti se život zgadi. Sad kad su u dionicama drukaju na gore i navlače ljude na kupnju da im se već sutra mogu istrest po par postotaka većoj cijeni i onda opet drukat prema dole i kupovat od ovih istih ljudi kojima su prodali dionice. Najbolje je uopće nečitat ovaj forum jer je totalno drukerski zavisno jel ekipa u kešu il dionicama. drukeri će se sami prepoznat.

Povijest svakog dosadašnjeg društva je povijest klasnih borbi

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

crobex u plusu..
nemoj vene isjeć’
[bye] [bye]

crobex je na 1.787,98
[bye] [bye]



Ovaj pad je isključivo zbog banaka.

Vaš link

A kako posluju naše banke jel mi netko može odgovoriti.

HVALA

kako god da poslovale, jasno je kuda ćemo sutra, samo je pitanje koliko……
[/quote]
Jeste se iznenadili kolega što se tiče smjera.

Ameri blizu nule. Bili na +2%, trentno na 0.30% KAKO???

Banke opet propadaju.
USB -19.75% 35B$ (ova je velika kao Bank of america)
BCS -12.98% 8B

Ljudi moji, ako ameri zatvore minusu, stvarno ne znam.

YES, WE CAN !!!

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!




Ovaj pad je isključivo zbog banaka.

Vaš link

A kako posluju naše banke jel mi netko može odgovoriti.

HVALA

kako god da poslovale, jasno je kuda ćemo sutra, samo je pitanje koliko……
[/quote]
Jeste se iznenadili kolega što se tiče smjera.
[/quote]

moram priznati da jesam…..danas nisam kupovao a ni prodavao…..ujutro pogledao otvaranje i tek sam sada uhvatio vremena za pogledati kako je završilo a ono plus……i neka je, meni ne smeta…
nisam oćekivao pad kao kod amera ali sam tipovao na minus…..

Svako društveno uređenje nastaje kroz financijsku pomoć jedne određene klase !

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

Geithner Urges Action on Economy, Bailout Program- Reuters

President Barack Obama’s nominee for Treasury secretary, Timothy Geithner, told Congress on Wednesday forceful action was needed to combat the U.S. recession, and he vowed to overhaul the government’s $700 billion financial rescue program. "Our test is to act with the strength, speed and care necessary to get our economy back on track," he said.


Svako društveno uređenje nastaje kroz financijsku pomoć jedne određene klase !

zakon, nemoj prestat!
UBS baron, USB ti je za komp.

EEEE, alo ljudi.

Najavaljivano je na forumu da će Amerikanci doslovno EKSPLODIRATI? Jače nego C4.

Pobjeda, Valentine?

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

Šta je ovo večeras nigdje nikoga a sinoć stotine na forume, prenos uživo a padu svaki bod pada je bio prokomentiran a večeras pusto sve pa nemam s kim ni koju razmjeniti, ostala ova samo svjetiljka (lampadina)i bori se sa vjetrenječama ali on će se ubrzo ugasiti a nama će umjeste njegove slabe svjetlosti zasjati veliko sunce koje će sve nas koji smo ovih dana kupovali objasjati svojom svjetlošću.

Nema čak ni onoga entianonimusa koji stalno nešto maše.


EEEE, alo ljudi.

Najavaljivano je na forumu da će Amerikanci doslovno EKSPLODIRATI? Jače nego C4.

Pobjeda, Valentine?

Pirova pobjeda [cry]

Moja zemlja se ne zadužuje bez velike nužde.

New Report

Close