Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dobro jutro.
Škrgut je opet u modi, kao što sam i očekivao, ali sam se nadao da ću danas uspjeti iskrcati
INA i VIRO.
Zadao sam naloge, nadam se da će biti dovoljno optimista da to pokupe.
Nafta pala, ali pao je i dolar, najave iz Amerike su toliko gadne da vas ne želim plašiti s tim,
a Europa se koprca od ranog jutra.
Sve u svemu, jao i pomagaj.
Ali uvijek može i gore

He he, neiskusan si. Ja čekam da se otvori i poklapam bid na INI. Ovo što sam uhvatio je više nego dovoljno. Optimistima na kupnji puno sreće. Kapitulacija je blizu i ako se dogodi loš izvještaj GE moglo bi lagano danas u fazu kapitulacije.

Kolega Karoje, sunce će zasjati, prije ili kasnije. Sjećam se jedne jedne zime, skoro 6 mjeseci bez sunca, a onda fenomenalno ljeto, puno sunca i kupanja!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Dobro jutro.
Škrgut je opet u modi, kao što sam i očekivao, ali sam se nadao da ću danas uspjeti iskrcati
INA i VIRO.
Zadao sam naloge, nadam se da će biti dovoljno optimista da to pokupe.
Nafta pala, ali pao je i dolar, najave iz Amerike su toliko gadne da vas ne želim plašiti s tim,
a Europa se koprca od ranog jutra.
Sve u svemu, jao i pomagaj.
Ali uvijek može i gore

Jedina loša viest iz USA je da je jedan član FED ( KC Fed president Hoenig ) komiteta zatražio podizanje kamatnih stopa i to ne za za četvrt ili pola poena nego za više.
I to je to. Loša situacija u bankarskom sektoru je već uključena u ciene dionica.
Ovo je od jučer.
Sector ETF weakness: Real estate- IYR -7%. Commercial banks- KBE -5.8%. Broker-dealers- IAI -5.4%. Regional banks- RKH -5.3% KRE -4.1%. Homebuilders- XHB -5.3% Financials- -5.2%. Semis- SMH -4.15% HHH -3.5%. To je vuklo indexe na dolje.
Inače dno se može prepoznati po velikoj volatilnosti.
Uzmi u obzir naftu. Ni Iranske rakete ni smanjenje rezervi za preko 5 milijuna barela nisu uspjeli podići cijenu.

Fjučersi u zelenom, nafta i dalje pada

[bye]međedi [bye] [bye] [bye] [bye] [bye] [bye] [bye] [bye] [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

crni sine valentine…………..prestani plašiti medvjeđu populaciju, i onako im nije do pjesme, hihihi [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Fjučersi u zelenom, nafta i dalje pada

[bye]međedi [bye] [bye] [bye] [bye] [bye] [bye] [bye] [bye] [bye]

Padaju indexi više nego nafta. Šta će se prije okrenuti loša ekonomija ili nafta?
Vaš link

kakva amerika, kakva evropa, adio međedine [bye]

… [bye] [bye] [bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Nafta 135,95$ [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nafta 135.53[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ajme crvenila.
Vaš link
Čini mi se da jedino hrvati slave u svijetu.

ja bih samo pozdravio kolege makija-kakija, entenpenisa, lijepo sam Vam rekao, da ce biti najbrzeg prsta!
u poslu sam pa ne mogu dugo…

a narocito kolegu ivek123/thompsona koji je otresao Viro na 700kn jer krece depresija, naj gubiti zivce i molim bez vrijedjanja [kiss] ipak sam Vam ja buduci gost komentator na tom forumu obespravljenih.
dobio sam sms da sam Vam ja nesto kriv za ovaj rast [lol] [lol]

kao sto sam vec prije najavio, ova ce tema sve vise gubiti utjecaj..a sad idem timariti tele!

sretno svima.. [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close