Uspjesi-Neuspjesi Kukuriku Vlade

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Uspjesi-Neuspjesi Kukuriku Vlade

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedna-od-najljigavijih-podvala-SDP-a

Francuzima-na-dar-Zračna luka Zagreb


Francuski koncesionar obvezao se izgraditi novi aerodromski terminal vrijedan oko 230 milijuna eura, a u proračune suvlasnika zagrebačkog aerodroma kroz 30 godina uplatit će se 1,8 milijardi eura kroz fiksnu i varijabilnu koncesijsku naknadu.

francuski koncesionar se obratio Hrvatskoj agenciji za civilno zrakoplovstvo i tražio znatno povećanje naknada.

Tako su tražili da se naknada za zaštitu zračnog prometa poveća za više od 100 posto, s 3 na 6,5 eura, te da se putnička naknada za međunarodni promet poveća s 10 na 15 eura, a za domaći promet s 4 na 7 eura.

http://direktno.hr/en/2014/domovina/36595/Jedna-od-najljigavijih-podvala-SDP-a-Francuzima-na-dar-Zra%C4%8Dna-luka.htm

A tko je potpisao taj ugovor ( s 10 tajnih aneksa) s Francuzima ?
Isti onaj SDP-ov Kukuriku Zagorski mužek sa ženinim prezimenom koji nam je htio prodati i Dalmatinu na 45 godina.

.

Ni riječi više o velikom basnoslovnom uspjehu Milanovićeve Kukuriku vlade ?

Zadužili su nas za 100 miliardi !

Ostavili su 325.000 Blokiranih !

Čak 100.000 zaposlenih je manje !

Čak 100.000 obitelji se iselilo iz Hrvatske !

Dignuli su poreze , PDV , Plin , Struju ….

.


http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/dzs-bdp-pao-22-posto/
Jel može gore? Može

na žalost- može! nesposobna vlada najavljuje da će nam iduće godine biti još gore!
pa što će nam takva vlada koja nam obećava još gori i teži život, to bismo imali i bez njih, ovi su samo ubrzali put u još teži život!

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Gosp. Čačiću vidim da Vi radije popušite koju s Mamićem nego da poslušate dobronamjeran savjet.
E pa dobro, možemo se i tako igrati.

Još jednom pozivam gospodina Čačića da da nalog HEP toplinarstvu da zagrepčanima isključi grijanje ove zime.
Moja obitelj i 0,8 % zagrepčana ćemo se žrtvovati ponovo za Hrvatsku ako treba.
Ove zime ćemo se grijati na drva, struju, dekama ako to može spasiti HEP od daljnjih gubitaka.

Ja ću podsjetiti gosp. Čačića što su zagrepčani već dali za Hrvatsku.

Nema ratišta u Hrvatskoj (a i u nekim drugim državama) gdje zagrepčani nisu bili i ginuli sa svojim Hrvatima.
Da podsjetim koliko su novaca, robe, hrane, pomoći slali po cijeloj Hrvatskoj, a i braći Hrvatima i Bošnjacima u BIH.
Da Vas podsjetim koliko smo izbjeglica iz Hrvatske, Srbije, BiH, Kosova primili.
Da Vas podsjetim da zagrepčani plaćaju najveći prirez u Hrvatskoj (18 %), koji su kad su ga uveli rekli da se radi o ratnom porezu.
A nakon toga je ostavljen jer mi ipak živimo u velegradu pa moramo to i platiti.
Usred tog velegrada je smetlište koje će visinom polako početi konkurirati Sljemenu, pa možda organiziramo nekakvu Bandićevu kraljicu.

Imamo i najskuplji pročiščivač otpadnih voda na svijetu (zato imamo i najskuplju vodu u Hrvatskoj makar doslovce ležimo na izvorima pitke vode, na rijeci Savi i šljunku a neki zagrepčani još nemaju vodovod u centru Zagreba) a još nije gotov. Pitajte Bandića koliko se još novaca treba dati da ga se dovrši, ili ni to nema pod kontrolom. Inače, govna iz Novog Zagreba i dalje redovito ulaze u Savu (pozdrav Sisku) makar grad im uredno naplaćuje tu uslugu.

Kao što vidite gosp Čaćiču mi zagrepčani smo naučeni se žrtvovati za Hrvatsku, pa možemo i bez grijanja, tako i onako ne možemo spavati zbog smrada s Jakuševca (a rekao bi da u nekim dijelovima grada, oko gradskog poglavarstva smrad je i veći).

Evo prekjučer sam slušao na jednoj lokalnoj tv stanici kako dijelite pamet nama zagrijavačima parkova po noći, jer imamo otvorene prozore po noći.

To ste tak hercik rekli kak vi gasite grijanje po noći i štedite jer Vama grijanje ne treba, a mi krivci za propast HEP-a otvorenih prozora grijemo parkove po noći.

Sada da ste ikada prespavali kod nas ubojica profitabilnosti HEP-a, onda bi znali da nam toplana uzima grijanje i toplu vodu u ponoć i da nemamo grijanja i tople vode do šest ujutro. Svatko tko se je morao tuširati u hladnoj vodi na – 10 0C zna o čemu pričam.

Poslije Vaše bahatosti i takvog podcjenjivanja mojih purgera mogu Vam samo poručiti (ako ću više pisati na o ovom portalu), da ću Vam tako uništiti Plomin C argumentima, da će te zajedno s gosp. Milanovićem ispasti zadnji bedak ako će te i dalje inzistirati na ugljenu za PLOMIN C.

S druge strane Vama to i tako nije važno, pa budite i dalje kamikaza s hrvatskom (oporavak sljedećeg milenijuma ako sam Vas dobro shvatio).

S poštovanjem

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

New Report

Close