Urušava se Grgićeva premija, Euroherc pao 12%, Jadransko 17%

Naslovnica Forum Komentari članaka Urušava se Grgićeva premija, Euroherc pao 12%, Jadransko 17%

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Baš lijepo, padati će im i dalje. Nudio sam tamo, nekim managerskim idiotima suradnju u izradi portala i web shopa http://www.e-osiguranje.hr i http://www.autoosiguranje.eu pa se nisu htijeli ni javiti. Poziv je bio na moj trošak i tako nekoliko puta. Da sam ponudio osigurateljni štemajzl ili osigurateljni kramp možda bi i prihvatili.

Ajme zaplakat cu sto im pada udio. Evo do sada od strane Jadranskog imam dva sudara gdje je kriv bio vozac koji je tamo osiguran i steta jos nije isplacena. Oni imaju dosta razloga zasto je to tako,a ja cekam par dana ispod 3 godine za dignit tuzbu i trazit odstetu skupa s kamatom.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Evo, suza mi je kanula zbog Jadranskog. Od srca im želim brzu i bolnu propast.


Ajme zaplakat cu sto im pada udio. Evo do sada od strane Jadranskog imam dva sudara gdje je kriv bio vozac koji je tamo osiguran i steta jos nije isplacena. Oni imaju dosta razloga zasto je to tako,a ja cekam par dana ispod 3 godine za dignit tuzbu i trazit odstetu skupa s kamatom.

Evo i meni odmah krenula lavina suza zbog Jadranskog.
Ziasta mi ih je žao, sjećam ih se po tome što su bili korejktni prije 10 godina kada su mi ponudili da mi plate fer cijenu za razbijen auto. Jedino što su malim slovima napisali da ako prihvatim da se time odrićem nadoknade štete po tijelesnim ozljedama. Pa nisam potpisao i čekao 5 godina da ih na sudu pobijedim,sve su platili sa kamatama.

Sjećam se da sam sa okovratnikom bio kod njihovog odvjetnika koji mi je tom prilikom rekao da oni smatraju da meni nije ništa i da ih slobodno mogu tužiti.

Nadam se da imaju dobre amortizere za ovaj i za pad koji će im tek uslijediti, nekako mi se čini da će u idućem periodu još malo dolje.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A cuj s obzirom da su bili korektni i meni i supruzi i maloljetnom djtetu su utvrdjene trazjne povrede vrata i svi smo redovito isli na terapije. Pored toga svi smo dozivjeli PTSP,a dijete je moralo ici i u djecjeg psihologa. Po meni tuzba mirita jedno 300 tisuca kuna. Auto mi ne trebaju ni platit. Oni idu onom tko je jaci taj tlaci, a ja onom tko ne plati kurvu plati likara.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Moj tata je imao sudar s vozačem Triglav osiguranja.

Bez obzira što tip lupio tatu otraga, bez obzira što je izjavio da je vozio 80 km/h, dok je moj tata stajao u koloni na Slavonskoj i nakon 10 godina nisu isplatili štetu.

Štoviše našli su sudskog vještaka koji tvrdi da je tip vozio 20 km/h.

Bez obzira što je njegov prednji dio opela corse potpuno smrskan.

Tak da ………

Tužbe možda i funkcioniraju u nekoj državi.

u Hrvatskoj ne.

A tvoj tata je ocito uzeo nekog diplomiranog pravnika umjesto odvjetnika. Eto moj tata je za zgincani mali prst na ruci dobio 35 tisuca kuna,a tata mi bas i nije nekakakav vrli pravni strucnjak.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Živjeli brokeri u osiguranju! 😀

Prirodna selekcija i trziste ce ce odraditi svoje. Ne samo u ovom business vec u svim privrednim segmentima. Seljaci vec godinama srljaju u propast i naravno za sve optuzuju drzavu i manjak poticaja. A kad ih pitate zasto ste nekonkurentni, opet je drzava kriva. Znaci, svi oni ne zele sebe mijenjati i automatski su osudjeni su na propast. Tako je to i sa web-shoppovima i svim internetskim uslugama. Nasi quasi-manageri jednostavno ne gledaju izvan ruba svoga tanjura, a trziste se mijenja skoro brzinom svijetlosti.


A tvoj tata je ocito uzeo nekog diplomiranog pravnika umjesto odvjetnika. Eto moj tata je za zgincani mali prst na ruci dobio 35 tisuca kuna,a tata mi bas i nije nekakakav vrli pravni strucnjak.

To je zato jer je tvojeg tatu udario osigurani Hercegovac, a mog je tatu udario Slovenac.

Inače, starog su ti prevarili.

Kad je mog tatu udario Hercegovac, savjetovali su mu da se udari čekićem po prstu.

Prst mu je pocrnil i za to je dobil 80.000 kn, na ruke 60.000 kuna.

Tako da ti stoji konstatacija da ti tata nije vrli pravnik, kao ni njegov sin.

A ne znam cijega su prevarili. Daj Boze da mogu svaki dan ovako izvaraju.Tvoga udarilo odostraga i on ne dobije nista. Ovo je presedan u svijetu,a moj ni nokat nije slomio i 35 tisuca kuna. Ajde bravo moj Einsteine jos Rvacka ni propala dok je ovakvih poput tebe.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close