ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
14,96
17.494
1,169
15,00
15,50
3,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Malo ste nestrpljivi. Pa u petak su tek skinuli stanje sa SKDD. Trebat će im neko vrijeme (nadam se kratko) da izračunaju koliko tko dobije dionica, a koliko novaca.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

isplata u dionicama i gotovini ide 15 dana od dana upisa izmjena statuta usvojenih na skupstini u registar trgovackog suda. ni to ne znate… hebo te, koji ulagaci…

jel zna netko bar gdje je sjediste tvrtke? u puli, ljudi, u puli, da se ne osramotite ako vas netko pita…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

Tržište Službeno tržište
Sektor: H
Vrsta vrijednosnog papira Dionica
Broj izdanih 580.000
Datum isplate dividende 23.9.2011
Datum stjecanja prava na dividendu 16.9.2011
Početak trgovanja bez dividende 14.9.2011
Prospekt vrijednosnice PDF prospekt

Pregled prvih 10 računa s najvećom količinom http://www.skdd.hr

Zar nije datum isplate dividende preciziran i objavlen prije par mjeseci? Što je čudno ako se držimo već objavljenog termina?

zato sto je u medjuvremenu na skupstini doslo do promjena oko nacina i vremena isplate dividende.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

lopine

@pioneer

čini se da si upućen iz prve ruke, kao da radiš tamo

jesam li dobro razumio?
A – zaposlenicima nagrada od 800 000
B – upravi nagrada od 1 000 0000

koliko to ispada po osobi pod A, a koliko pod B?

Dionice i lova sjedaju u srijedu(zadnja info)provjereno u Puli

@artu
bili bi i vi upuceni, kolega, kad bi citali odluke skupstine koje se opcenito javno objavljuju na stranicama zse. tamo cete naci sve ove informacije o kojima pisem, pa i o nagradama koje vas svrbe. a svrbe vas jer gubite na dionici, pa trazite po kome cete iskaliti svoj bijes i na koji nacin. no, osvrnite se oko sebe, pa cete ustanoviti da svi gube i na svemu. i na dionicama, i na zlatu, i na nekretninama. i u devizi. na svemu. ovo je vrijeme kada morate biti strpljivi vise nego ikad, jer vlada strah i panika. ali, ne zadugo.
i…nazalost, ne radim u ulpl. tih sreckovica je samo 29.

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

@kike
kike, bravo! ocjena 100%. znaci, izmjene statuta prosle na trgovackom…

moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju, već su izraz osobnog mišljenja

Ovo je pravo vrijeme za dokap. Sad se nitko ne bi bunio što bi i zaposlenici dobili pravo kupiti po 400kn.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

I tako, koja je ono cijena u dokapu? [lol]

jesi siguran da si razumio moje pitanje?
tu je odmah iznad, pročitaj još jednom



@artu

bili bi i vi upuceni, kolega, kad bi citali odluke skupstine koje se opcenito javno objavljuju na stranicama zse. tamo cete naci sve ove informacije o kojima pisem, pa i o nagradama koje vas svrbe. a svrbe vas jer gubite na dionici, pa trazite po kome cete iskaliti svoj bijes i na koji nacin. no, osvrnite se oko sebe, pa cete ustanoviti da svi gube i na svemu. i na dionicama, i na zlatu, i na nekretninama. i u devizi. na svemu. ovo je vrijeme kada morate biti strpljivi vise nego ikad, jer vlada strah i panika. ali, ne zadugo.
i…nazalost, ne radim u ulpl. tih sreckovica je samo 29.

New Report

Close