ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 02:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,00
2.943
184
15,90
16,20
1,25%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


čitam zadnjih par stranica komentare kolege dax55 i nemogu vjerovat dal se on zafrkava ili govori iz glave?! ja sam šokiran, ne znam za ostale..

mene može šokirati samo dobra dokapitalizacija, ipak smo jako dužni

onda se ti prijatelju nastavi i dalje šokirati

Sjednica NO 04.03.2011. hoće li objaviti prijedlog za dividendu?

Ako objave iznos dividende ,super zbog dividende, ali super i zato sto ce to potvrditi da su ugovori po kojima voze do kraja godine . To znaci da bi dobit za 2011 trebala biti kao i za 2010.
ATPL objavljuje iznos dividende ljeti kad vec otprilike znaju kamo godina naginje .



čitam zadnjih par stranica komentare kolege dax55 i nemogu vjerovat dal se on zafrkava ili govori iz glave?! ja sam šokiran, ne znam za ostale..

mene može šokirati samo dobra dokapitalizacija, ipak smo jako dužni
[/quote]
Svaka im čast na tim dokapima, ali sjetite se zadnje kako je prošla……malo prolistajte po kojoj cijeni je išao dokap i po kojoj cijenismo ju kupoovali na burzi….bio i ja u tome ali na brzibu zbriso…mada imam frenda koje je bio ostao …i rezultat još uvijek nije na 0 (čitaj NULI)… Zaključak: ne vjerujem im! …IMHO

Mean people suck and nice people swallow!

Ako i bude novih dokapitalizacija neće ličiti na predhodne budući se i zakon promijenio.

o čemu vi tu trkeljate o dokapitalizacijama!
promašili ste dionicu,

važno RBA se vratila u top10!
kao što sam i rekao prije par dana,da se moraju vratiti
idemo!

Dovršena primopredaja Pomer u 3.maju. Konačno!

Može li netko od poštovanih kolega dati prognozu kretanja cijene ove dionice nakon 04.03.
Hvala!!!


Može li netko od poštovanih kolega dati prognozu kretanja cijene ove dionice nakon 04.03.
Hvala!!!

Nažalost, ovo je strogo kontrolirana dionica. Bojim se da nema mjesta prognozama, jer vidimo da na nju nema utjecaja ni tržište, ni trendovi, ni procjene… ma ništa! Kako gazda (uprava) odredi, tako je MM drže/dižu/spuštaju.

Strogo kontrolirana, ali zato nije podlozna ikakvim drasticnim padovima…

Danas je netko dobro odigrao pad + dokup…

Ocekujem istu igru jos 3 dana do skupstine i 4.3 skok nazad do 750 i poslije dividende nazad, ali ne tako nisko kao sada. Tesko ce se to kontrolirati jer nema bas puno sigurnih dionica sa dividendom zbog losih poslovnih rezultata.
Predugo je zatisje, ali i predobra firma naspram ostalih na ZSE. Bas da vidimo…

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!


Strogo kontrolirana, ali zato nije podlozna ikakvim drasticnim padovima…

Danas je netko dobro odigrao pad + dokup…

Ocekujem istu igru jos 3 dana do skupstine i 4.3 skok nazad do 750 i poslije dividende nazad, ali ne tako nisko kao sada. Tesko ce se to kontrolirati jer nema bas puno sigurnih dionica sa dividendom zbog losih poslovnih rezultata.
Predugo je zatisje, ali i predobra firma naspram ostalih na ZSE. Bas da vidimo…


Ne vjerujem da će cijena ULPL skočiti na 750 (zaista bih bio sretan da se to dogodi jer u portfelju imam i ULPL). Mislim da je dividenda od cca 40, možda 50 kn već uračunata u sadašnju cijenu, pa očekujem još porast od 10 – 20 kn. Na žalost, BDI je jako nisko i nema argumenata za neki veći skok cijen. Volio bih da se varam, ali ………

Zadnja dva tjedna indeks jako raste i za "clean" tankere:

http://www.naftemporiki.gr/markets/quote.asp?id=.BAIT

New Report

Close