ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 00:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,00
2.943
184
15,90
16,20
1,25%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

"…zašto primaju plaću? =

Pa upravo i rade ono zašto primaju plaću [rolleyes]


Di su nestali MM? Vidim da puštaju pad. Ok, slažem se bit će veći rast kasnijem, no stvarno bi mogli potaknuti bilo kakav promet, zašto primaju plaću?

dosta i njima da ih "kiti" uprava … jbg ostalo nas par koji tu trkeljamo i glumimo MM ali na nešto nižim razinama

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



Di su nestali MM? Vidim da puštaju pad. Ok, slažem se bit će veći rast kasnijem, no stvarno bi mogli potaknuti bilo kakav promet, zašto primaju plaću?

dosta i njima da ih "kiti" uprava … jbg ostalo nas par koji tu trkeljamo i glumimo MM ali na nešto nižim razinama
[/quote]
ja sam zapeo u ovoj dionici 2 godine,a imam srednji ulaz negdje na ovoj danasnjoj razini.
najgora dionica na ZSE i neisplati se nista ovdje pisati vec samo cekat UP trend.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Upravo i rade ono za što primaju plaću: ništa??
Ne pitam bez veze, jer primjećujem da već par dana ja sam radim 50% prometa, a nitko mi za to ne plaća :):)

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!

Sjednica NO 04.03.2011. hoće li objaviti prijedlog za dividendu?

evo,šta sam rekao neki dan,
da će sjednica NO biti odmah iza sjednice ATPL-a

sad tko je prodao,prodao
ostali [thumbsup]

čitam zadnjih par stranica komentare kolege dax55 i nemogu vjerovat dal se on zafrkava ili govori iz glave?! ja sam šokiran, ne znam za ostale..

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/19SLD41rndt0xMWOnCDo6g==.pdf

[proud]

samo što nije...

tko kaže da MM ne rade svoj posao, evo 400 kom. na kupnji :))


tko kaže da MM ne rade svoj posao, evo 400 kom. na kupnji :))

oni jedini i rade..

samo što nije...


Sjednica NO 04.03.2011. hoće li objaviti prijedlog za dividendu?

Vjerojatno da su malo uranili . Prosle godine je objava bila 18.03. a datum utvrdjivanja popisa 31.03. , nadamo se dobrim vijestima .

lp


čitam zadnjih par stranica komentare kolege dax55 i nemogu vjerovat dal se on zafrkava ili govori iz glave?! ja sam šokiran, ne znam za ostale..

šta misliš kolega Bura,dali to što sam rekao u par postova stoji ili ne

[thumbsup]

New Report

Close