ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

objava na zse:
kupili 500 dionica po 645kn


za ovu dionicu nema zime:
dokaz od ponedjeljka i utorka

u ponedeljak HT srušio burzu, u utorak dalekovod,belje,ht itd

netko tko je imao ULPL se uplašio lančane reakcije pa prodavao brže bolje,pa je i ulpl pao 1-2 %

to je ono što sam već govorio: kad ATPL raste raste i ULPL ali manje,kad ATPL pada ,pada i ULPL ali manje

kad uđu veliki igrači u ulpl bit ce bolje,
zato je ova dionica na osnovu svih pokazatelja best buy na zse.

znade ekipa koja vodi ULPL sve,pa su zato i rezultati vidljivi.
s obzirom da i clanovi NO imaju poveći broj dionica i veliku dobit,bit ce i dividenta ok

najbolji brodar u HR po rezultatima,
samo se ATPL moze stavit njima uz bok, dok ovi drugi JDPL pravi gubitas a TNPL nema prometa i prevelika trenutna cijena u odnosu na rezultate

stoga ULPL ima puno,puno mjesta za rast
🙂

[thumbsup]
nek bu mala na prvoj strani, možda nam se pridruže poljoprivrednici i građevinari [lol]

Dokupili dionice koje će pripasti zaposlenicima u kompletu s dividendom.

Hajde, neka objave odluku o dividendi, da potegnemo malo više…
Barem preko 800,00 za početak [cool]

kad uđu veliki igrači u ulpl bit ce bolje,
zato je ova dionica na osnovu svih pokazatelja best buy na zse.

znade ekipa koja vodi ULPL sve,pa su zato i rezultati vidljivi.
s obzirom da i clanovi NO imaju poveći broj dionica i veliku dobit,bit ce i dividenta ok

stoga ULPL ima puno,puno mjesta za rast
🙂

Kolega, znate li od kada ja čitam ove postove tipa "kad uđu veliki igrači" i "ima puno mjesta za rast", prije nego sam se i registrirao na ovom forumu.

Istina je da uprava ima dosta dionica i da dobro rade (ali više za sebe nego za dioničare) i zato će dok bude ovako i dalje dijeliti dividendu, ali me smeta njihovo konstantno "tramakavanje" sa dionicama (ustupio ovome, darovao rodbini, dobio dionice iz trezora, trezor otkupio samo njihove itd).

Dok bude tako cijena će biti kako njima paše, a ne kako bi trebala.


kad uđu veliki igrači u ulpl bit ce bolje,
zato je ova dionica na osnovu svih pokazatelja best buy na zse.

znade ekipa koja vodi ULPL sve,pa su zato i rezultati vidljivi.
s obzirom da i clanovi NO imaju poveći broj dionica i veliku dobit,bit ce i dividenta ok

stoga ULPL ima puno,puno mjesta za rast
🙂

Kolega, znate li od kada ja čitam ove postove tipa "kad uđu veliki igrači" i "ima puno mjesta za rast", prije nego sam se i registrirao na ovom forumu.

Istina je da uprava ima dosta dionica i da dobro rade (ali više za sebe nego za dioničare) i zato će dok bude ovako i dalje dijeliti dividendu, ali me smeta njihovo konstantno "tramakavanje" sa dionicama (ustupio ovome, darovao rodbini, dobio dionice iz trezora, trezor otkupio samo njihove itd).

Dok bude tako cijena će biti kako njima paše, a ne kako bi trebala.

[/quote]

Eto, zbog svega navedenog sam izašao ja, a i mnogi drugi.
Na ZSE ima ima firmi koje više drže do svojih dioničara, pa zašto biti samo kulisa
dok uprava igra svoju igru.

prijatelju,nije isto ući u dionicu 2007 ili 2009 ili 2010

to znači: tko je usao 2009 ili 2010 ima jos dosta prostora za rast,a onaj tko je od 2007 taj nema prostora
o tome se radi
Lp


prijatelju,nije isto ući u dionicu 2007 ili 2009 ili 2010

to znači: tko je usao 2009 ili 2010 ima jos dosta prostora za rast,a onaj tko je od 2007 taj nema prostora
o tome se radi
Lp

Nije uvijek bitno kad si ušao(osim ako kupiš pa ostaviš par godina da se kisele), nego kako si "surfao" na valovima sve ove godine.
Samo jedan podatak, ova dionica je bila u doba velike krize malo iznad 400 kn, pa su je digli u kratkom vremenu preko 900kn, i onda je spustili na cca 550-600kn, i tu manje više dugo stoji.
E sad, tko je znao to prepoznati, taj je i zaradio, samo što to nije uvijek jednostavno, zar ne!!!

zanimljivo da se na forumu prica lose o tvrtkama koje redovito iskazuju dobit i isplacuju dividendu, a hvale se kronicni gubitnici…

[/quote]

Nije uvijek bitno kad si ušao(osim ako kupiš pa ostaviš par godina da se kisele), nego kako si "surfao" na valovima sve ove godine.
Samo jedan podatak, ova dionica je bila u doba velike krize malo iznad 400 kn, pa su je digli u kratkom vremenu preko 900kn, i onda je spustili na cca 550-600kn, i tu manje više dugo stoji.
E sad, tko je znao to prepoznati, taj je i zaradio, samo što to nije uvijek jednostavno, zar ne!!!
[/quote]

Otprilike je bilo tako, samo s malim ispravkom – nitko to nije mogao "prepoznati", odn.nitko nije mogao predvidjeti ni drastičan pad (na 400,00 kn) ni drastičan rast (preko 900,00 kn), već su mogli profitirati samo oni koji su imali INFO! dakle, insajderi , ili netko blizak njima.
Bez insajderske informacije su svi popušili, jer nisu znali što se zbiva.

Zato je vrijeme da se barem dio sredstava povrati. Bio bi red.

Meni je ova dionica među hitovima i nije mi jasno što ste toliko nezadovoljni. U nešto više od mjesec dana skočila je sa 560 na 650Kn, ima dovoljno dobiti da isplati veću dividendu od svih na hrtk, a hvala Bogu da ne raste i ne pada tako drasticno kao ostale spekulantske dionice, jer bi mi u ovih par godina vec davno srce otkazalo!
U Ulpl drzi novce radije nego u banci, a višak uloži u špekulacije…

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!


Meni je ova dionica među hitovima i nije mi jasno što ste toliko nezadovoljni. U nešto više od mjesec dana skočila je sa 560 na 650Kn,

zato što je najmanji broj nas ulpl kupovao kad je bila na 560,00. kupovali smo je po znatno, znatno većim cijenama 🙁

New Report

Close