ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,60
16,30
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


na ovom forumu se svi hvale kako su nekoga osisali, ali cudno je da nitko nikada nije izgubio novce?

-Dok nisi prodao, nisi ni izgubio ni dobio, samo si zamrzao sredstva.U posljednih tri godine ih je bilo bolje "zamrznuti" na banci, no kolo sreće se okreće.When you get to the bottom, you go back to the top.
-Kolega, nemoj zamjeriti, ništa osobno tebi nije namijenjeno.Ja neću prodati prije 3k, a kad će to biti, e to ni baba vračara nezna.
[tongue]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač


na ovom forumu se svi hvale kako su nekoga osisali, ali cudno je da nitko nikada nije izgubio novce?

ja sam u 2008. i u prvom kvartalu 2009. izgubio strahovito puno novaca


[-Mila majko, kad ovakvi dođu na forum prođe me volja za za bilo kakvu razmjenu mišljenja, ali opet s druge strane, da nema novih janjčića, pa koga bih ja ošišao kad dođe vrijeme šišanja ovaca.
-Prije nego što počneš pisati po forumu, pročitaj zadnjih par stotina stranica, možda više nećeš pisati ovakve gluposti.

Ne znam zašto bi to bila glupost.
Ako je prije godinu i pol cijena dionice narasla sa 440,00 kn na 920,00 kn, a uvjeti na tržištu su se poboljšali i normalizirali, nema više paničnoga straha od potopa, crnog petka , ulpl povećava dobit itd. – osobno mislim da je razina iznad 2.000,00 kn prije recesije bila korektna, ali ova bijeda na kojoj se već 2-3 g. drži je već strašna za gledati, i nikakva glupost nije reći da je realno očekivati da naraste iznad 1.000,00 kn.

Mislim da je u ovom tiru 657 neka granica(nadam se da griješim) [undecid]


Mislim da je u ovom tiru 657 neka granica(nadam se da griješim) [undecid]

Ima otprilike jos mijesec dana fore do objave kolika ce biti dividenda a onda mozemo ocekivati rast .

lp

Onda čekamo na ovoj koti pa naprijed [thumbsup]

Da li je netko napravio usporedbu ULPL i ATPL?
Ja sam nešto na brzaka računao, pa mi je ispalo da bi cijene njihovih dionica trebale biti slične (čak mi je ispalo da bi ULPL trebala biti par kuna skupljaod ATPL, ali ponavljam bilo je na brzaka pa je moguće da sam negdje nešto previdio).
Pls Comment

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

meni je nabrzaka ispalo da bi ATPL trebao biti 3x skuplja od ULPL.
tako da ne razumijem ovu unffair cijenu [undecid]
doduše bilo je nabrzaka, moguće da mi je JDPL trebao biti skuplji od ULPL, možda sam nešto previdio [yawn]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

a ne kolega … tnpl bi trebao biti na cijeni ulpl-a, a ulpl na cijeni lplh-a [tongue]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

koji qrtz je bilo ovo danas?
zašto nas opet ruše?


meni je nabrzaka ispalo da bi ATPL trebao biti 3x skuplja od ULPL.
tako da ne razumijem ovu unffair cijenu [undecid]
doduše bilo je nabrzaka, moguće da mi je JDPL trebao biti skuplji od ULPL, možda sam nešto previdio [yawn]

Lose ti ta matematika ide Apoksiomen .
Cinjenica je da ULPL ostvaruje vecu dobit od ATPL i sa daleko manjom ali puno mladjom (manje troskova oko brodova ) flotom .
Ocito imaju uspjesne rukovodioce .
Ova dionica bi trebala puno bolje kotirati na burzi .
Samo je pitanje vremena kad ce se to desiti .

lp

Dobre vijesti za brodare!

http://www.seebiz.eu/hr/analize/brodarsko-trziste-bdi-index-s-najjacim-tjednim-rastom-u-sest-mjeseci,105133.html

New Report

Close