ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baltic Dry +2,6%
Capesize +8,9%
Panamax +3,8%
Handysize +0,2%
Supramax +0,7%


Ja osobno ne namjeravam izlaziti prije cca 1100kn…

Dakle, ima nas koji slično mislimo [thumbsup]

Dividenda će biti na razini prošle godine i u dva dijela,prvi dio 15-20 kn uskoro [thumbsup]


Dividenda će biti na razini prošle godine i u dva dijela,prvi dio 15-20 kn uskoro [thumbsup]

Znaš li koliko "uskoro"?
Jako mi je važan (makar i približan) datum.


posto je brod amortiziran, novac dobiven njegovom prodajom je cista dobit. Neto dobit je skocila cca 85% u 2010. pa ocekujem i vecu dividendu. Prihodi od prodaje su se povecali 6. godinu zaredom sto ej jako bitan podatak!

BDI je trenutno na najnizim razinama, a ocekuje se njgov rast jer ce kinezi razvoziti na veliko poslije njihove nove godine. A i opcenito se gospodarstvo pokrece malo po malo tako da i prijevoz mora rasti.

Samo treba probiti ovih 645kn i onda idemo gore. Ja osobno ne namjeravam izlaziti prije cca 1100kn…

-Mila majko, kad ovakvi dođu na forum prođe me volja za za bilo kakvu razmjenu mišljenja, ali opet s druge strane, da nema novih janjčića, pa koga bih ja ošišao kad dođe vrijeme šišanja ovaca.
-Prije nego što počneš pisati po forumu, pročitaj zadnjih par stotina stranica, možda više nećeš pisati ovakve gluposti.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač


Dividenda će biti na razini prošle godine i u dva dijela,prvi dio 15-20 kn uskoro [thumbsup]

-U skladu sa očekivanjima.Ima li što nova sa Pomerom i kolika je pušiona ??

(P)ostao san dugoročni dokupljivač



Dividenda će biti na razini prošle godine i u dva dijela,prvi dio 15-20 kn uskoro [thumbsup]

Znaš li koliko "uskoro"?
Jako mi je važan (makar i približan) datum.
[/quote]
dobio sam samo odgovor "uskoro"!



posto je brod amortiziran, novac dobiven njegovom prodajom je cista dobit. Neto dobit je skocila cca 85% u 2010. pa ocekujem i vecu dividendu. Prihodi od prodaje su se povecali 6. godinu zaredom sto ej jako bitan podatak!

BDI je trenutno na najnizim razinama, a ocekuje se njgov rast jer ce kinezi razvoziti na veliko poslije njihove nove godine. A i opcenito se gospodarstvo pokrece malo po malo tako da i prijevoz mora rasti.

Samo treba probiti ovih 645kn i onda idemo gore. Ja osobno ne namjeravam izlaziti prije cca 1100kn…

-Mila majko, kad ovakvi dođu na forum prođe me volja za za bilo kakvu razmjenu mišljenja, ali opet s druge strane, da nema novih janjčića, pa koga bih ja ošišao kad dođe vrijeme šišanja ovaca.
-Prije nego što počneš pisati po forumu, pročitaj zadnjih par stotina stranica, možda više nećeš pisati ovakve gluposti.

[/quote]

A sto je tu glupost kuna94 ??
Ajde mozda je malo pretijerao sa 1100 ali doci ce i na te razine samo je pitanje vremena .
A cisto sumnjam da nesto sisas posto se vidi u kojim dionicama postas . Drzi se JDKM i INGR .
Ljubomora je gadna stvar ako to ne izbacis iz trejdanja dobit ces cir na zelucu .
Ova dionica polako ali sigurno prema 700 a trebala bi i puno vise s obzirom na dobit iz 2010-e .

lp



Dividenda će biti na razini prošle godine i u dva dijela,prvi dio 15-20 kn uskoro [thumbsup]

-U skladu sa očekivanjima.Ima li što nova sa Pomerom i kolika je pušiona ??
[/quote]

Pusione nema kuna94 ali ocito je to za tebe neka teza vizija .
Ako se brod ne isporuci na vrijeme placaju se penali to zna i dijete iz osnovne skole tako da naknada stete ide . Ne razumijem zasto pljujes po ovoj dionici . Vjerojatno si izasao na 617-620 pa sada boli kad je 650+ .

"Neisporukom broda, te stalnim odbijanjem isporuke broda od strane brodogradilišta 3. maj (u suprotnosti s odredbama Ugovora o gradnji broda i pratećih dodataka Ugovora) društvo kontinuirano trpi štetu, te je zbog izuzetno visokog iznosa dosad pretrpljene štete, Uljanik Plovidba je zadržala sva prava po osnovu naknade štete", zaključuje se u priopćenju.




posto je brod amortiziran, novac dobiven njegovom prodajom je cista dobit. Neto dobit je skocila cca 85% u 2010. pa ocekujem i vecu dividendu. Prihodi od prodaje su se povecali 6. godinu zaredom sto ej jako bitan podatak!

BDI je trenutno na najnizim razinama, a ocekuje se njgov rast jer ce kinezi razvoziti na veliko poslije njihove nove godine. A i opcenito se gospodarstvo pokrece malo po malo tako da i prijevoz mora rasti.

Samo treba probiti ovih 645kn i onda idemo gore. Ja osobno ne namjeravam izlaziti prije cca 1100kn…

-Mila majko, kad ovakvi dođu na forum prođe me volja za za bilo kakvu razmjenu mišljenja, ali opet s druge strane, da nema novih janjčića, pa koga bih ja ošišao kad dođe vrijeme šišanja ovaca.
-Prije nego što počneš pisati po forumu, pročitaj zadnjih par stotina stranica, možda više nećeš pisati ovakve gluposti.

[/quote]

A sto je tu glupost kuna94 ??
Ajde mozda je malo pretijerao sa 1100 ali doci ce i na te razine samo je pitanje vremena .
A cisto sumnjam da nesto sisas posto se vidi u kojim dionicama postas . Drzi se JDKM i INGR .
Ljubomora je gadna stvar ako to ne izbacis iz trejdanja dobit ces cir na zelucu .
Ova dionica polako ali sigurno prema 700 a trebala bi i puno vise s obzirom na dobit iz 2010-e .

lp
[/quote]
kada govorim o 1100kn, ne govorim o iducih mj. ili dva, nego gledam minimalno godinu ili dvije unaprijed.

na ovom forumu se svi hvale kako su nekoga osisali, ali cudno je da nitko nikada nije izgubio novce?

A sto je tu glupost kuna94 ??
Ajde mozda je malo pretijerao sa 1100 ali doci ce i na te razine samo je pitanje vremena .
A cisto sumnjam da nesto sisas posto se vidi u kojim dionicama postas . Drzi se JDKM i INGR .
Ljubomora je gadna stvar ako to ne izbacis iz trejdanja dobit ces cir na zelucu .
Ova dionica polako ali sigurno prema 700 a trebala bi i puno vise s obzirom na dobit iz 2010-e .

lp

-Kolega, ja ne trejdam (bar za sada) i nemam čir na želucu.("samo" gastritis).
-Pokušavam reći da se ne zalijećete sa izjavama "ide to na…" odavna sam ja platio tu školu.
-U najboljem slučaju, što se tiče dividende, da se isplati trećina ostvarene dobiti iz redovnog poslovanja, prodaja broda ne ulazi u redovno poslovanje, pa se i ne računa kao ostvarena dobit prilikom isplaćivanja dividende.Ta dobit se reinvestira.Toliko o tome.
-"Oladi" malo, bar ja nisam druker i pljuvač, ja sam samo dugoročni dokupljivač.
[wink]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

New Report

Close