ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 10:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
15,80
1.343
85
15,80
15,90
-2,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evo nas na 598, a nema baš puno ponude na prodaje, pa se zato i zastane malo sa cijenom….

33 komada po bidu i odmah svi zastali sa kupnjom…cccccc…

ali malo se može dobiti na bidu, morati će se malo odriješiit kesa….

Moze netko povuci raslje od ovih zadnjih 537 … sve ce se samo kasti
Imam ulpl pa drukam a i nemrem crtati pa unaprijed hvala

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

++ ULPL

kako se samo kupnja stidljivo penje, ipak će morati udariti po prodaji ako se misle dočepati koje dionice….

malo toga i ovde prolazi po bidu…..prvi bid……88 komada na 590,51

evo nas na 598,50….

počelo je nadbidavanje…

sada izgleda bid ovako….

2 -591,50
10-591,00
10-590,60
1-590,55
100-590,54
88-590,53…

cccc…kako nekome smeta da se uopće spomine ULPL, a tek da se o njoj napišem nešto pozitvno….e, to odmah izazov par negativnih ocijena…..

nekome je ovde bilo skupo skidati sa 570, pa sa 580, pa 590….a sada će slidati sa 610….ako i tu bude neka veća količina…heheh [wink]

++ULPL

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Jel neko zna šta je sa onim tankerom kojeg su davno trebali preuzeti od 3.maja ? Dal se čeka neko suđenje da završi ili se to namjerno zavlači jer fali novaca ? Ništa niko ne izvještava o pregovorima ako se uopće vode. Meni je čudno da to još stoji i da ministar ili premijerka nisu arbitrirali da se to brzo riješi kad je politika u startu kumovala tim ugovorima. To mi je bitno u odluci da li da kupim nešto dionica sljedećih dana pa bi molio ako neko zna da odgovori

Moj prst nemiran ko tanana bršljenova grana

zna li netko kada će biti odluka o dividendi?


zna li netko kada će biti odluka o dividendi?

polako, najprije trezor kupuje od mm i poništava dio, tek tad ide dividenda

zauzimaju se pozicije pred objavu dividende [yawn]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close