ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 16:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



ljudi ljubazno odgovaraju … Što još treba?

Ništa… samo da isplate… ljubaznost nek ostave za svoje bližnje…
[/quote]
[thumbsup] [thumbsup]

Izgleda da netko iz uljanika čim se spomene dividenda(koju čuvaju gore nego oni na spotu za ht)prođe i podjeli svima jedinice koji se usude pitati kad će i oni jadni dobiti.Samo naprijed!!

Graf veli ide se oštrije dolje! Ni razina 510kn nije nedostižna!
A i dodatni indikator je novo šišanje kolege Deluxa koji je ušao n 569kn.
A joj kolega Delux, pa graf kaže bit će jeftinije. Tko je kupovao na 540kn lijepo Vam istresa.

26.11.2010 - Dan D


Izgleda da netko iz uljanika čim se spomene dividenda(koju čuvaju gore nego oni na spotu za ht)prođe i podjeli svima jedinice koji se usude pitati kad će i oni jadni dobiti.Samo naprijed!!

Istina… Ili ako netko postavi bilo kakvo drugo pitanje (a kojih hvala Bogu ima) vezano za poslovanje (kemijanje s dionicama, obavijest o prodaji broda sa zakašnjenjem od mjesec dana, itd, itd…). Kakvo tržište, takav i odnos prema dioničarima… istina, i mene bi vjerovatno bolio organ da imam 38k dionica za obične smrtnike [thumbsup]

živjio Samodol, živjela HrvaCka!

samo za info
svi koji nisu dobili dividendu,dobit ce naknadno do kraja 09.mj. tako je obavijest iz ULPL-a


samo za info
svi koji nisu dobili dividendu,dobit ce naknadno do kraja 09.mj. tako je obavijest iz ULPL-a

Hvala na informaciji. Samo bih imao jednu primjedbu na tvoju rečenicu: to nije obavijest iz ULPL obzirom da nije objavljena na stranicama Društva niti na ZSE – to je informacija koju si dobio od nekog (vjerovatno kad si zvrcnuo telefonom obzirom da na mail gotovno niti ne odgovaraju). [thumbsup]


samo za info
svi koji nisu dobili dividendu,dobit ce naknadno do kraja 09.mj. tako je obavijest iz ULPL-a

hoće uračunat i pasivnu kamatu kod isplate [lol] jer kasnit će samo kojih 40-tak dana [lol]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT


samo za info
svi koji nisu dobili dividendu,dobit ce naknadno do kraja 09.mj. tako je obavijest iz ULPL-a

Ma ja ionako ne mislim čekati dividendu [lol] 3-4% i bjež van, vidim da su i mirovinci zadovoljni sa par %[wink]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu


Graf veli ide se oštrije dolje! Ni razina 510kn nije nedostižna!
A i dodatni indikator je novo šišanje kolege Deluxa koji je ušao n 569kn.
A joj kolega Delux, pa graf kaže bit će jeftinije. Tko je kupovao na 540kn lijepo Vam istresa.

Ako probije 510kn, koja je onda razina na kojoj bi je mogli očekivati?

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

ako probije 550 ide na 549, a ako probije 510 ide na 509,a ako probije 563 ide na 564……….. [yawn]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Kako znaš? Možda 508 preskoči i odmah opiči na 483? Pa poslije krene popunjavati gap [huh]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

obavijest uredno dobijem preko e-maila od jedne osobe iz ULPL
tako da e-mail funkcionira ako ih uljudno i pitata
🙂

New Report

Close