ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 02:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

U RBA leglo !

du du du .. nema nam pomoći

..ima li jos ko u ZABI..meni još nije legla


..ima li jos ko u ZABI..meni još nije legla

…a jeste dostavili svoje podatke u ULPLu [wink]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

Uopce mi nije jasno zasto treba slati podatke i jednima i drugima, tj. zasto slanje i ULPL ubrzava isplatu dividende. Ako isplacuju preko SKDD-a, onda je dovoljno da oni u SKDD-u imaju podatke i tocka. Oni znaju strukturu dionicara i tko ima pravo na dividendu – to im je, uostalom, i jedna od vaznjih funkcija. Sve ovo drugo su, cini mi se, gluposti, a ako netko ima neko objasnjenje, molio bih da ga podijeli s nama. Inace sam u ZABI, nisam jos dobio drugi dio i necu slati podatke u ULPL… Oni su mi duzni to svejedno isplatiti – ili, ja nisam duzan, zbog dividende ULPL, javljati podatke u SKDD.


..ima li jos ko u ZABI..meni još nije legla

meni je sjela na ZABU, na ziro racun koji sam dostavio u SKDD



..ima li jos ko u ZABI..meni još nije legla

…a jeste dostavili svoje podatke u ULPLu [wink]
[/quote]

I meni u ZABI jos nije legla i nisam slao podatke ULPL.
Prije cca mjesec dana sam otvori žiro račun i registrirao ga u SKDD. Ako mi je prvi dio dividende isplaćen na tekući preko SKDD-a ne vidim razlog da bi podatke o žiro morao dostaviti i u ULPL.

žiro se može poslati i na mail u ULPL, svi podaci su dostupni na zse.hr

meni je u Zabu nešto sjelo ali iskreno ne znam jel ULPL ili nešto drugo, ne mogu povezat iznos

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

..dostavio sam podatke i u SKDD i e-mailom na ULPL.. danas do 13.00 nije leglo na ZABU..

obzirom da nisam nikad slao podatke od tekućeg, ne razumijem zašto bi slao podatke od žirca u ULPL… u SKDD imaju moje podatke al još niš ni sjelo bum pričekal još malo prije neg pravim scene… *ev0l*


žiro se može poslati i na mail u ULPL, svi podaci su dostupni na zse.hr

meni je u Zabu nešto sjelo ali iskreno ne znam jel ULPL ili nešto drugo, ne mogu povezat iznos

Ako imaš internet bankarstvo lijepo otvoriš žiro i lijepo piše tko je uplatio, bar meni piše prvo adris pa sad ulpl……….

Inače podatke dostavio i na skdd i mailom u ulpl.

..opet malo dosadjivam…još mi nije leglo u ZABA a sve posla u SKDD i u ULPL..imali ko jos u ZABI…


..opet malo dosadjivam…još mi nije leglo u ZABA a sve posla u SKDD i u ULPL..imali ko jos u ZABI…

Najvažnije da si poslao u ulpl,oni trebaju par dana da to obrade i onda ti sjedne na žiro,ako ti je prošlo puno vremena obrati se gospođi Orieti Grubić na 052 492-545,pozdrav!

New Report

Close