ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 10:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nema prodaje za 544? Onda neka pišu 535 za zadnju.

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

ponovo pojačao poziciju………
[kiss]
pozzzzzz iz komiže…….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

izvvješće ???????nitko ne komentira

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

vrlo dobro izvješće [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

vidi mse tko je najbolji brodar u hrvata ma što drugi pričali o tome………. [proud]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Naslov u SeeBizu: Uljanik plovidba: Sve skuplje kamate na kredite spustile neto dobit 3,9%

Naši novinari opet gledaju skupno prvi i drugi kvartal. Svake godine ista priča… zar tamo nitko nema IQ normalne osobe? dragi novinari prvi kvartal smo svi već vidjeli prije 3 mjeseca, ovo je izvješće za drugi kvartal

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Trebalo je doć do ovakvog izvješća.Dokazali su da su maksimalno pripremljeni za izazove krize.U poslovnom svijetu pobjeđuju proaktivne osobe.Svaka čast!

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

O kojem izvješću govorite, o konsolidiranome ili nekonsolidiranome ?
I " SEEbiz " i "Poslovni" čini mi se pišu o nekonsolidiranom i dobiti manjoj od prošlogodišnje a o konsolidiranom i o njegovoj dobiti ni "a" (iako bez prodaje Adrie ni ono nebi bilo " bajno")
Mislim da je to neprofesionalno od portala i novinara i da čitatelje koji samo pročitaju naslov može dovest u zabludu.


Mislim da je to neprofesionalno od portala i novinara i da čitatelje koji samo pročitaju naslov može dovest u zabludu…

‘… zadržavanje urednog i stabilnog poslovanja Društva… nastavak Programa obnove flote, prvenstveno MR tankera… puna zaposlenost brodova uz nastavak trenda visoke efikasnosti flote Društva… uredno ispunjenje svih kreditnih obveza (bez reprograma)… visoka učinkovitost managementa brodova…’

zamisli naslov: Ulpl i u teskoj 2010. zadrzao uredno i stabilno poslovanje Drustva, uz punu zaposlenost brodova i visoku ucinkovitost managementa brodova
[lol]

u svakom slucaju- izvjestaj je javan i dostupan je svima… kakav god bio… to je najbitnije…
a kako ce netko u svom ‘blic’ clanku/naslovu interpretirati rijec ‘dobit’- davno je postalo biti i od najmanje vaznosti [yawn]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Interesantno je uočiti da priliv novca od prodaje materijalne imovine u izvještaju o novčanom toku iznosi 132.184.917,00 kuna (vjerojatno prodaja broda) a u izvještaju o dobiti pod stavkom ostali prihodi je iskazan iznos (za I i II tromjesečje) od samo 27.611.082,00 kn.

Sve ukazuje da i dobit je trebala biti veća za dodatnih 100 mil. kuna.

Sjećam se kad je lopina rekao da će ovdije biti hop ili trop…………
Mislim da je sve jasnije kako će biti hop i to na kvadrat……..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ovaj ćumez od dionice nije imalo nikakav rast već više od godinu dana, konstantni pad ili stagnacija , dali postoje naznake da ide to šta gore da se mogu iskrcat ? Htio sam trejdat ali sa mizernim prometom nemoš niš… Cheers

New Report

Close