ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 15:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovo je danas uglavnom po asku išlo, to je dobar znak. I završilo gotovo na nuli za razliku od ostalih brodara i većine drugih [thumbsup]

dosadno je!

evo teme za razmišljanje:

– 1 euro = 9 kuna i utjecaj na dionice i burzu općenito??

samo što nije...


dosadno je!

mnogo si u pravu, da znas… prosto je neverovatno koliko je dosadno… nitko vec dugo da pita za tu dividendicu, a dodje mu danas ipak nekakav zadnji dan… svi ka da locu pivice isprid ducana, malo ko ima da bi usa u birtiju [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0



dosadno je!

mnogo si u pravu, da znas… prosto je neverovatno koliko je dosadno… nitko vec dugo da pita za tu dividendicu, a dodje mu danas ipak nekakav zadnji dan… svi ka da locu pivice isprid ducana, malo ko ima da bi usa u birtiju [lol]
[/quote]
malo čudan pristup, kad se eventualnoj razlici u tečaju već (moguće) može zaraditi 20%..ne igra dividenda trenutno ništa, osim za ljude iz top 10 ili 20…

samo što nije...


malo čudan pristup, kad se eventualnoj razlici u tečaju već (moguće) može zaraditi 20%..ne igra dividenda trenutno ništa, osim za ljude iz top 10 ili 20…

za ovo s tecajem te ne razumem sto hoces da kazes u kontekstu ulpl-a ? konkretiziraj misao…
a sto se dividendice tice, jednostavno je jako, hoces/neces/ne moras… da trenutno ne igra nista osim velikima- zavisi… ziva lova je jedno, a spekulacije sto se mozda moze dogoditi su nesto drugo…nego, zamisli bre da tako nesto napises na ht-u prije dividende [lol]
al’ sve to ne umanjuje cinjenicu da mu dodje kao zanimljivost da o tome jucer i danas nitko nije bas nista napisao, barem neki najjeftini druk bez obzira u kojem pravcu… samo to htedoh da ti kazem, nemoj se ljutis odmah [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Nije ni čudo što je mrtvilo na forumu: najglasniji su oni što rade za burek. MM ih zajeb’o.
[lol]


dosadno je!

evo teme za razmišljanje:

– 1 euro = 9 kuna i utjecaj na dionice i burzu općenito??

-O tome razmišljam ima već priko godine dana.Samo sam kalkulirao sa oko 10 kuna za euro, ali misao je slična.Ako se to i dogodi (a po meni se već odavno trebalo dogoditi) , trebalo bi se postupno snižavati tečaj kune u odnosu na euro, a euro u odnosu na "olmajti" dollar.
-Kakav će to utjecaj imati na dionice?
Vjerojatno će dionice tvrtki koje zarađuju u eurima i dolarima pratiti pad kune, tj,rasti će sukladno rastu eura i dolara u odnosu na kunu. No, o tom , po tom.

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

Kad se sjetim da je Delux kupio 800kom po 710-730kn, a k tome još reći i da je izišao sa tolikim gubitkom što reći. Svaka čast JOHHNY B.

26.11.2010 - Dan D

ma tko zna tko tu što kupuje, što prodaje, i po koliko!
svi možemo lajati da smo na dobitku ili gubitku, tko to može provjerit?

Da li se flota ULPL sastoji isključivo od Handysize? Kolika je dnevna zarada po brodu?
Može li netko odgovoriti na ova pitanja? Hvala


Da li se flota ULPL sastoji isključivo od Handysize? Kolika je dnevna zarada po brodu?
Može li netko odgovoriti na ova pitanja? Hvala

malo veći handy, imaš na webu koliki im je dwt, a ovo drugo treba izračunati iz bilance, odokativno cca 31000$ / dan

Molim odgovor: Koji je zadnji dan za dobijanje dividende i što mi je s avansom ako sam dio prodao u međuvremenu (nije valjda da ga moram vraćati!?)? [undecid]

New Report

Close