ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 17:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ULPL obavlja dvije komplementarne djelatnosti. Jedna je prijevozna a druga trgovačka – kupuje jeftine brodove, drži ih nekoliko godina tako da ih poprilično rashoduje i onda ih prodaje po znatnoj većoj cijeni od nerashodovane vrijednosti. Sve to doprinosi ostvarivanju značajnog novčanog toka i dobiti.

dioničar@
Tvoj komentar me podsjetio na nešto što je kolega Inverter jednom davno odlično napisao a to je da je prava šteta da umjesto za kormilom Plovidbe ti ljudi ne sjede za kormilom ove države ili barem Ministarstva gospodarstva jer oni koji znaju ti bi morali pomoći boljitku svih a ne samo dioničarima firme u kojoj djeluju;tako da isto kao i Inverter i ja mislim da je gospodin Pavletić izuzetno sposoban i odgovoran čovjek i da ga trebamo još više cijeniti jer je poput oca svima nama.

poput oca? koje li patetike…
Nadam se da imaš dobar i stvaran odnos s ocem, a ne idolopoklonski poput ovog s Pavletićem kojeg, vjerujem, ni ne poznaješ…
G.Pavletić ne brine o mojim niti o interesima malih dioničara, već prvenstveno o svojim interesima.
I to na netransparentan način.
Možda ga zato nema u politici?

Hvala plavi [thumbsup]

hm…, 7 brodova od toga 3 bulka i 4 tankera, danas porinut 5.tanker, ugovorena još 4 bulka u Uljaniku, sve skupa 12 brodova u floti za neposrednu budućnost !!!!
Pa nije loše za krizna vremena??!! [rolleyes]

http://seekingalpha.com/article/213268-currencies-and-the-baltic-dry-index?source=yahoo

former91@
Ne da nije loše nego može biti samo iznad očekivanja.S ovim potezima Uprave oko obnavljanja flote neposredna budućnost Plovidbe može biti ugrožena samo ako padne meteor ili brodski prijevoz prestane postojati kao takav.Iz aviona je vidljivo da ovim dnevnim nalozima na asku nije namjera prodati i pobjeći.Namjerno se to radi da ljudi masovno ne bi izlazili i pikirali ono što je po njima više palo.Kad se ”regulatori” maknu nema ni 100 komada do +10%.

Ispravak, mislim da je plan do 2015 g. 15 brodova.
Što se tiče dionice, ona samo prati katastrofalno stanje u zemlji. [angry]


… Što se tiče dionice, ona samo prati katastrofalno stanje u zemlji. [angry]

u kojoj zemlji ? [lol] [lol]

Daje se suglasnost direktoru Društva za osnivanje:
ULJANIK SHIPPING SINGAPORE
UNITED SHIPPING SERVICES 14 (NOVOGRADNJA 710.)
UNITED SHIPPING SERVICES 15 (NOVOGRADNJA 490.)
UNITED SHIPPING SERVICES 16 (NOVOGRADNJA 491.)

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Ima i slikica 🙂

http://www.uljaniksm.com/pages/posts/u-3.-maju-porinut-tanker-pomer111.php

što je dečki što širite paniku..nema panike..čisto potonuće

Daily Market: This page contains the latest Dry Bulk Shipping News

09 July 2010

Baltic Dry Index (BDI) -38 1902
Rates BCI
(Cape index)
BPI
(Panamax index)
BSI
(Supramax index)
INDEX 2102
-57
1944
-41
1817
-26

SPOT 4 TCE AVG (USD) 17643
-542
15679
-325 18999
-276

YESTERDAY (USD) 18185
16004
19275

YEAR AGO (USD) 61060
23362 18021
[embarass]

samo što nije...

Đaba ti trud Navagare ovo ionak već dugo više niko ne trejda

New Report

Close