ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
15,34
2.822
184
15,20
15,60
-3,80%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Zašto stvaramo paniku tamo gdje ne treba biti?
Interes?????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [cool]

Tako je kolega,eto Karlo R. skratio poziciju za 5000, no big deal! [lol]
[/quote]

Treba mu lova za novu jahtu [rolleyes] Ili ženi sina? Ne znam,ali sigurno je nešto od toga. Sigurno nije zato što imaju 50 milijuna keša u blagajni a 1 milijardu dugova. ULPL ima koeficijent tekuće likvidnosti 0,44 a najgori građevinar prema tom koeficijentu je Viadukt sa 0,63.
Nije ni čudo da Karlo ide ženiti sina. Deluxa i Geronima su već oženili [lol]
[/quote]

Zašto svi vuku na svoju stranu, ajmo realno gledati na neku dionicu i to argumentirati.
Dobre stvari: Sposoban management koji već dugo vremena vodi društvo, brodovi su pri vrhu iskoristivosti, društvo posluje s dobiti i za sada nije bilo problema i čak u najgoroj krizi do sada.
Visoko likvidna imovina, brod možete prodati odmah.
Dividenda.

Loše stvari: Visoka zaduženost koja može biti dvosjekli mač, ako balon zaduženosti pukne nema više ULPL.
Uprava prodaje dionice – primaju nagrade i tako izbjegavaju poreze povećanja plaće.

Samo nadodavajte, svaki argument je dobrodošao.




Zašto stvaramo paniku tamo gdje ne treba biti?
Interes?????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [cool]

Tako je kolega,eto Karlo R. skratio poziciju za 5000, no big deal! [lol]
[/quote]

Treba mu lova za novu jahtu [rolleyes] Ili ženi sina? Ne znam,ali sigurno je nešto od toga. Sigurno nije zato što imaju 50 milijuna keša u blagajni a 1 milijardu dugova. ULPL ima koeficijent tekuće likvidnosti 0,44 a najgori građevinar prema tom koeficijentu je Viadukt sa 0,63.
Nije ni čudo da Karlo ide ženiti sina. Deluxa i Geronima su već oženili [lol]
[/quote]
Ste ljubomorni na kupovanje jahte?
Pa nisu svi nesposobni kao vi da u 35 voze jeftinog japanca na kredu i puše švercane cigarete.
Morate biti sposobniji, ako se produzi ova kriza u svijetu, kako cete podmirivati kredit za auto ili stan?
Kaj bu punac morao uletavat?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Pitanje je samo zašto platiti nešto više nego treba.
Na ULPL-R-A trend je definitivno prema dolje, a k tome i GAP na 570kn.
Pametnome dosta i mirovanje do tih razina.

Jel ti misliš na oanj 570 od prije Božića prošle godine?? Pa to je Biblijski gap! Tako smo ga nazvale moje frendice i ja jučer dok smo se družile sa našom dječicom i radile palačinke [lol]
I to nije ni bio gap.Napravi si graf pa češ vidit.Nisi imao hrabrosti uzet jučer od onog nesretnog marginaša pa bi sad očajno htio drugu priliku.Zašto tako??.

HTTP://PERPETUALADOLESCENTFUNK.BLOGSPOT.COM/

Kad je tako kolegice Maja, samo Vi kupujte, ja ću pričekati jer sam po prirodi strpljiv.
Ima boljih ulaganja od ULPL trenutno.

26.11.2010 - Dan D

Pravi asevi su uzimali margin prošli tjedan i upucavaju ga od ponediljka,a kolegi delux samo mogu reći da je trebao saćekati još 10-ak dana …..ŠTETA KOLEGA što se moralo izaći [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Kolega rekvijem

Pa nismo na placu pa da se cijenkamo..

Nalog je danas tu dije..sutra ga možda ne bude, a možda i danas…

To vam sve ovisi o raspoloženju, inspiraciji, svemu

ovisi o …. [lol] margin? – tvoj problem [yawn]

pa naravno da sad ništa ne valja, ipak ovih dana sjeda lova od HTa pa će sljedećih nekoliko dana sve dionice biti "jako loše" kako bi banke i fondovi mogli nešto povoljnije se natrpati, a da ne plate previše,, a ako treba lako će oni i zabiti cijenu niže koliko im odgovara, a sad dali će prodavati-kupovati sami sebi ili će se i netko drugi usrećiti u tih par % [proud]

Ovdje ostali samo market markeri na obrani. I dizelaš je svoje istovario, što ostali čekaju.
Vidimo se na 570, na biblijskom gapu.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Pitanje je samo zašto platiti nešto više nego treba.
Na ULPL-R-A trend je definitivno prema dolje, a k tome i GAP na 570kn.
Pametnome dosta i mirovanje do tih razina.

Jel ti misliš na oanj 570 od prije Božića prošle godine?? Pa to je Biblijski gap! Tako smo ga nazvale moje frendice i ja jučer dok smo se družile sa našom dječicom i radile palačinke [lol]
I to nije ni bio gap.Napravi si graf pa češ vidit.Nisi imao hrabrosti uzet jučer od onog nesretnog marginaša pa bi sad očajno htio drugu priliku.Zašto tako??.
[/quote]

Možete ga vi zvati kako god želite, ali ako kolega split009jr kaže da je gap onda je to gap! [wink]

tekst od petka… mozda zanimljiv… mozda i nije… stajaznam… steta da nema nista o ‘gapu’ [lol]
http://download.hellenicshippingnews.com/pdf/TMR2020100514.pdf [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


Ovdje ostali samo market markeri na obrani. I dizelaš je svoje istovario, što ostali čekaju.
Vidimo se na 570, na biblijskom gapu.

A ne kolega

ja sam prodao 50 % ulpl
Ostalo za sada ne diram

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Kolega rekvijem

Pa nismo na placu pa da se cijenkamo..

Nalog je danas tu dije..sutra ga možda ne bude, a možda i danas…

To vam sve ovisi o raspoloženju, inspiraciji, svemu

ovisi o …. [lol] margin? – tvoj problem [yawn]
[/quote]
Nemam ja kolega margin
Ne treba meni to, izašao sam s pola zato sto mislim datako treba

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close