ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 02:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
15,34
2.822
184
15,20
15,60
-3,80%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kolega peugeot
A kak biste vi mene to izcimali ili nesto.. [lol]

a stajznam kolega… recimo, vidi link: pada vlada http://www.seebiz.eu/hr/politika/seks-ovo-je-politicki-udar-na-jadranku-kosor!,77792.html , bit ce svega, bit ce nemira i palezi… zato der daj te deonice vamo bar po 619… u tih desetak kuna razlike veliki se rizik preuzima… to moras priznati… to ti je posteno… eto, budi covjek pa priznaj da te se ne pokusava muljati [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Pomalo kolega

Ako danas prodam još ovo onda sam miran…
A i cijena je super po 628, za kupca

Fundamentalno se ulpl nije nimalo promjenila, al ja sam jednostavno previše izložen dionicamai moram porezat malo

Imam dovoljno ulpl ako se krene gore,a opet, prodavši dio adrs i dio ulpl, lakše se diše..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


… Ako danas prodam još ovo onda sam miran…
A i cijena je super po 628, za kupca

cijena je odlicna… istina… ali to je prva cijena… ne ostavlja prostora za razgovor… svojevrsno inzistiranje na istoj nije bas nesto najpozeljnije… ako mislimo izgraditi nekakvo dugorocno povjerenje i suradnju…
nadam se da se razumijemo, radi se iskljucivo o vasem cinu dobre volje… a toga fali na ovom tk… fali u cijeloj zemlji… zato, ajde bre malo dobre volje… u ime ljubavi, zajednistva, buducnosti, stajznam [wink]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Decki, birtija ceka,vidimo se..

Sretno

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Kolega "izbaceni" Crocket , dlkavi

Evo pomaknut cu nalog na 628, 50

Mislim da cete sad biti zadovoljni

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

hahaha svaka čast delux 🙂 mislim da se nitko ne može požaliti što se čovjek iskrcao neposredno prije ht-ove dividende

deluks – margin call? [lol] pa nije valjda da si i ti počeo svršavat prerano ko barbastari [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Vidi ovoga sto testira…

Nije blef Nema micanja, lupajte !

Zelim prodat jedan dio i evo vam ga

nisam očekivao

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

znao sam da svo ono drukanje može značit samo da će biti iskrcavanja, zato sam se držao Atlantske! [thumbsup]
ionako mislim da je ovo samo početak

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

ajde deluks evo ti bida, istovari da te ne moramo više gledat Kupnje: ULPL-R-A
Cijena Količina
624,01 30
624,00 800
623,26 100
623,25 5
623,18 6
623,16 20
623,15 25
623,13 69

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ne svidja mi se situacija u svijetu…
moram pokratit pozicije, sto sam danas napravio..

A usput i to pošteno napišem

Ja bi pričekao još dva tjedna….


ajde deluks evo ti bida, istovari da te ne moramo više gledat Kupnje: ULPL-R-A
Cijena Količina
624,01 30
624,00 800
623,26 100
623,25 5
623,18 6
623,16 20
623,15 25
623,13 69

Malo se uplašio da ga ne pokrate previše.
[lol]

New Report

Close