ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 12:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
15,45
1.545
100
15,10
15,60
-1,90%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Nema ga više. Poslovni se uvijek rado čita [tongue]

Prodaje: ULPL-R-A
Količina Cijena
15 635,98
574 635,99 [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


A market maker… as long as they correctly predict…

mozda… ali ovo tesko da je correctly predvidjanje… ovo mu vise nekako dodje k’o uncorrectly silovanje [lol]

ma ne moze ovdje market mejker nista bez da se nije konzultiso s upravom… unistili bi ga u tjedan dana, sta ti je, budi razuman… a nista, sta sad, sjedimo i gledamo predstavu [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

ovo je loše, ali mi samo slijedimo trend

igraju istu igru kao prošle godine. pritišću prema dolje i dokupljuju prije skupštine i drugog dijela dividende. ne znam da li će se njihova skupština poklopiti s isplatom dividende ht-a koja je trigger za rast na zsu-u. u svakom slučaju očekuje nas uzbudljiv svibanj. [cool]


Sorc prodao 585 kom
Pavletic 500 kom
Prije dva dana trezor prijavio stjecanje 1085 komada.

Baš gledam opet kako su to fino prije četri dana Trezoru uvalili po 660.Samo se nadam se da im Trezor nije danas to počeo vraćati nazad s ”grčkim” diskontom od 5 posto. [angry]

dulcolax - vidi mi ruku


igraju istu igru kao prošle godine. pritišću prema dolje i dokupljuju prije skupštine i drugog dijela dividende. ne znam da li će se njihova skupština poklopiti s isplatom dividende ht-a koja je trigger za rast na zsu-u. u svakom slučaju očekuje nas uzbudljiv svibanj. [cool]

ko bre pritišće cenu?
ko bre dokupljuje, zašto evidetno lažeš, kad je i tvoj drugar dao izlistak gde se vidi da su iz top10 masovno kratili pozicije i otpustili po 3 do 4 hiljade komada u godinu dana!i više jer su dobili i bonuse.

budući da vi na bidu niste dovoljno topovsko meso, moraju da angažuju i trezor, tako da pušite duplo.
na delu je bežanija insajdera………….. a vi ako mislite da znate bolje od njih koliko vredi samo izvolite, ali nemojte da zamajavate pošten narod da neko pritišće cenu, ili nedajabože sakuplja.
pripremite se na velika razočarenja ovde.

znam, mnogo su vam obećali, a dobili ste ništa sem dugova, smanjenje dobiti, bežaniju uprave i nelikvidnost preduzeća……….ali to nije razlog da se lažemo……………


… zašto evidetno lažeš, kad je i tvoj drugar dao izlistak gde se vidi da su iz top10 masovno kratili pozicije i otpustili po 3 do 4 hiljade komada u godinu dana!i više jer su dobili i bonuse…
… na delu je bežanija insajdera…

mojne bre preko mojeg nevaznog izlistka ovako jeftino drukat… daj si malo truda… imas linkova na hini, seebiz- u & shitz koliko hoces za opcenite cheap drukz… lijepo ti u legendi izlistka pise ulaz od 23 i sitno tisucaka koncara i njegovih hrvackih jataka… pa nije bogumu bas sve to na berzi pokupio [kiss]
a opste poznato je i da cika pauletic hoce s osnovnog prebacivati na skrbnicki, pa vracati nazad, pa koji put prijaviti svoje rabote, koji put ne… nije ni sorc tu vise cistih ruku… pa ondak, sto covjek ne bi mislio da i drugi to ne rade… i tako to… nije ih bilo puno (vidi pod: ‘Tko su 33 dioničara’ http://www.jadranbrod.com/modules.php?name=News&file=article&sid=15818 ), jos uvijek ih je malo… obitelj je to… la famiglia… ne mos tako lako pobec ni da hoces [cool]

kompleksno je sve to brate da bi jedan jezdimir podvukao crtu i napravio obracun… ajde sad podji u miru, ima i drugih brodara s kreditnim aranzmanima u koje se mozda isplati investirati [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0



igraju istu igru kao prošle godine. pritišću prema dolje i dokupljuju prije skupštine i drugog dijela dividende. ne znam da li će se njihova skupština poklopiti s isplatom dividende ht-a koja je trigger za rast na zsu-u. u svakom slučaju očekuje nas uzbudljiv svibanj. [cool]

ko bre pritišće cenu?
ko bre dokupljuje, zašto evidetno lažeš, kad je i tvoj drugar dao izlistak gde se vidi da su iz top10 masovno kratili pozicije i otpustili po 3 do 4 hiljade komada u godinu dana!i više jer su dobili i bonuse.

budući da vi na bidu niste dovoljno topovsko meso, moraju da angažuju i trezor, tako da pušite duplo.
na delu je bežanija insajdera………….. a vi ako mislite da znate bolje od njih koliko vredi samo izvolite, ali nemojte da zamajavate pošten narod da neko pritišće cenu, ili nedajabože sakuplja.
pripremite se na velika razočarenja ovde.

znam, mnogo su vam obećali, a dobili ste ništa sem dugova, smanjenje dobiti, bežaniju uprave i nelikvidnost preduzeća……….ali to nije razlog da se lažemo……………
[/quote]
Ajd prestani brekat i prevedi to da te razumijemo, pljiz [wink]

lijepe vijesti za brodare. Tržište se oporavlja, vozarine rastu 🙂

prošle godine je cijena 02.06. išla do 989kn. strpljen-spašen [rolleyes]

moramo razumijeti jezdimirovu nervozu. čovjek je mislio uletit ispod 600kn prije skupštine, ali mu nije prošlo [cry]

A šta će jadan Jezdimir.
Prognanik hahahahahahahah

Ego mu je jako povrijeđen, pa ne zna više što bi.
IZnosi laži oko ulpl, kupuje Hdel po 350, Thnk po 2200

A nezna pogledat ROE i ROA
Pa da treba znat izracunat povrat na kapital i na imovinu, ipak je to viša matematika

Samo book gleda, a i tom bolescu je zarazio suzukija ( uvjerio ga u teorije zavjere)

Kakvi su futuresi na Bdi za 5 mjesec, ak neko može postati?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close