ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
15,28
6.449
422
15,20
15,80
-1,86%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



ULPL je brodar s najmlađom flotom na mediteranu koja novce zarađuje na najkonkurentnijem
tržištu svijeta gdje ne postoje prikaze poput Sanadera,Šukera,Polančeca i drugih da im sjede u NO-ima i odlučuju čiji će rođo biti u upravi,na porti ili nedaj Bože kapetan broda.
Sa svojih tridesetak stalno zaposlenih ljudi zarađuje više od npr. IGH-a kompanije koja ima par stotina zaposlenika i kojima su na račun monopolizma i mita i korupcije bila otvorena sva vrata u RH,a ostvaruje puno manje dobiti.

Sada je vidljivo da je jača akumulacija u tijeku, a čini mi se da su svi oni mrga nalozi zadnjih dana upravo i bili kako bi se pritisnulo prodaju.

Imao je i Pevec najmlađu flotu kamiona na Mediteranu. Svi su bili novi, ispod čekića,lijepo ofarbani i svi su bili na kredit.
[/quote]

Istina, ovo je vrlo rizična dionica, pogotovo gledajući zaduženost i pretakanje dobiti iz konsolidirane u nekonsolidiranu bilancu i obrnuto. Svojevrsna Pozijeva shema broj jedan.
Čudo jedno da RBA ima samo takve klijente poput Peveca i Uljanik Plovidbe…

Stagflacija je svemu kriva

Za mene je osobno ulazak institucijskih ulagača u igru pa makar i kroz akviziciju polugodišnjih komercijalnih zapisa dobra vijest, a intenzivni druk prema dolje u posljednjih nekoliko dana označava pojačani interes za ulaz na nižim razinama, u protivnom čemu druk kroz negativnu interpretaciju financijskih izvješća, za educiranje neuke mase malih ulagača? Nisam baš siguran u edukacijske sklonosti drukera. Drukeri su vođeni interesom, osobnim ili institucije u kojoj su zaposleni, kad drukaju prema dolje, žele ući, a kad drukaju prema gore, žele izaći. Ja to tako vidim, možda griješim…


Uljanik Plovidba pomorski promet dioničko društvo prijavljuje stjecanje 1085 komada vlastitih dionica koje čine 0,19 % temeljnog kapitala.
Nakon navedenog stjecanja Uljanik Plovidba pomorski promet dioničko društvo posjeduje 36931 komada vlastitih dionica koje čine 6,37 % temeljnog kapitala.

Dionice su stečene po cijeni od 660,00 HRK po komadu.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=30221

nekako imam dojam da se bliži godišnja skupština

[rolleyes]


– pomogli drugu budisavljeviću da izađe
– tako to rade kamaradi

http://mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=ULPL-R-A

I love this game!

Scorpion,pusti da se stvari same po sebi riješe,ljudi koji ne vjeruju u dionicu iskrcavaju,koji vjeruju u nju kupuju i kad dionica ode iz ruke u ruku i kad se pozicije zauzmu idemo mi prema 757 i preko toga.Samo je pitanje vremena al doći će i njeno vrijeme uskoro.
Tko god da kupuje zadnjih dana morao je bar dva puta razmisliti na što daje stotine i stotine tisuća kuna.I to putem burze.Ja osobno vjerujem da nije u pitanju mecena (koji eto pomaže malim dioničarima),već netko tko planira na ovome profitirati.
Dobro si nedavno zaključio da Uljanik plovidba ima najpotentniji zamašnjak.
[thumbsup] [thumbsup]

HTTP://PERPETUALADOLESCENTFUNK.BLOGSPOT.COM/

komšinice majo, ako je uljanik tako dobar, zašto uprava ne veruje u tu priču?
vašom logikom reklo bi se da uprava ne veruje u dionicu, znate li vi bolje od uprave?
a ko vam kupuje, kupuje vam trezor!tojest, VI, iako možda ne želite.a prodaje uprava!sjajno, krasno, bajno!
eto, objasnite sebi i drugima samo to…….

…..možda im treba za kuću ko Lonzi iz Atlantske 2008, ili žene sinove ko Kostrenčić iz Ingre prije koji mesec…..

zašto bežanija od strane uprave, ako je sve divno, bajno krasno?
zašto je pala dobit 60%?
zašto dobit samo 6 miliona, a od države se dobili 22 miliona ovaj kvartal?
zašto pretakanje iz podružnica u maticu i nazad?
zašto je lova na Caymanskom otočju?
zašto ne mogu dobiti kredite?

puno pitanja malo odgovora……………….a vremena još manje!hihihihihi.

http://www.poslovni.hr/146588.aspx
Jezda bratko,jel ovu dobru potražnju ulagatelja i upisan cjelokupni najavljeni iznos komercijalnih zapisa Šuker možda naredio?

HTTP://PERPETUALADOLESCENTFUNK.BLOGSPOT.COM/


komšinice majo, ako je uljanik tako dobar, zašto uprava ne veruje u tu priču?

Vidiš samo i isključivo ono što oni žele da ti vidiš moj Jezdimire.Nemoj biti tako očito naivan.Nema tu nikakve bežanije jer su sve to smiješne cifre kojima se tek održava cjenovni razred kakav oni žele da imaju u ovom točnom trenutku.Ako dobro gledaš onda možeš da vidiš da se sa 100 komada nisko na prodaji zadnjih par dana umjetno tiska ka dolje.Nakon 16 sati nema ga više.Razmisli dvaput ili Caput! [proud]

HTTP://PERPETUALADOLESCENTFUNK.BLOGSPOT.COM/



komšinice majo, ako je uljanik tako dobar, zašto uprava ne veruje u tu priču?

Vidiš samo i isključivo ono što oni žele da ti vidiš moj Jezdimire.Nemoj biti tako očito naivan.Nema tu nikakve bežanije jer su sve to smiješne cifre kojima se tek održava cjenovni razred kakav oni žele da imaju u ovom točnom trenutku.Ako dobro gledaš onda možeš da vidiš da se sa 100 komada nisko na prodaji zadnjih par dana umjetno tiska ka dolje.Nakon 16 sati nema ga više.Razmisli dvaput ili Caput! [proud]
[/quote]

komšinice, dete pogledajte unazad 3-4 meseca kako ide otpuštanje od uprave.pa se malo saberite.
također upitajte ove starešine sa dionice šta vam to dođe "dnevni nalog" da ispadnete smešni opet.
brate mili njih je ionako više na bidu.nego da se vratimo ozbiljnim temama, ove priče su za dečurliju.

dajte mi objasnite kako to do su obaveze uvećane…..
dugoročne sa 681.640.502 na 879.469.945 a
kratkoročne s bijednih 149.144.989 na 161.920.396, a dobit manja i kuda to sve vodi?

budite ljubezni i ne naivni.
saberite se kolegice!

Zanimljivo, dionica Uljanik plovidbe je uvrštena u Službeno tržište 21.04.2010., a dan kasnije Jezdimir se registrirao na ovom forumu i krenuo drukat prema dolje i to na ekavici, jer smo mi svi kreteni koji mislimo da je on stvarno iz Srbije. Jezdimire, druk ti je toliko proziran, da ćeš možda i navući nekog kretena, ali većinu nećeš. Rđa si od čoveka. [angry]

Ma jezdo moj,ništa ti nisi shvatio.Taj da hoće prodat taj bi prodao.Al nema veze,ti gledaj jednim okom.Ovo sitno što su iz Uprave izbacili ili pretočili da drže neki svoj red to će ionako sad nakon skupštine sjest ponovo na osnovne račune.Rekla sam ti da čitaš onako kako to oni žele al ti se ne daš.Zašto to?

HTTP://PERPETUALADOLESCENTFUNK.BLOGSPOT.COM/

kolega jezdimire još uvijek se stignete fino nakrcati ovim dionicama, ako budete marljivo skupljali svaki dan 🙂

Jednostavno treba biti ponosan na rezultate ULPL ostvarene u ovoj teškoj godini.Duga tradicija će se očuvati za sljedeće naraštaje,a to je ono najvažnije.Zato želim mirno more našim pomorcima, a dioničarima da dionice narastu na realnu cijenu [thumbsup]

New Report

Close