ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.10.2024. u 00:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
15,28
6.449
422
15,20
15,80
-1,86%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa i u kazahstanu su znali da smo opet u plusu za razliku od drugih………..
bravo ULPL…….bravo uprava…….bravo……….. [thumbsup]

ps……..
odgovor na rast pri objavi dokapitalizacije……….

cjena je išla malo više………
cjenjeni kolega tonci malo bolje pogledajte……30-40%

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Pa i u kazahstanu su znali da smo opet u plusu za razliku od drugih………..
bravo ULPL…….bravo uprava…….bravo……….. [thumbsup]

ps……..
odgovor na rast pri objavi dokapitalizacije……….

cjena je išla malo više………
cjenjeni kolega tonci malo bolje pogledajte……30-40%

dana 20.02.2008. održana je sjednica NO na kojoj je odlučeno da će se izvršiti povećanje temeljnog kapitala u iznosu od 72.000.000kn emitiranjem novih 180.000 dionica. najniža cijena dionice na taj dan iznosila je 3.045kn. dan kasnije nakon objave te vijesti najviša cijena dionica iznosile je 3.855kn i to je bila najviša cijena dionice, kasnije je samo padala. možda misliš na predzadnju dokapitalizaciju u listopadu 2007. , kada je nakon objave vijesti cijena dionice išla na 4.700kn?



CCA 7 milja dobiti

NAJBOLJI BRODAR

točnije 21.356.666kn [thumbsup]
[/quote]

Ja bih ipak gledao konsolidirano [thumbsup]

A kapital i rezerve su nam skocile za 50 milijuna kn [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




CCA 7 milja dobiti

NAJBOLJI BRODAR

točnije 21.356.666kn [thumbsup]
[/quote]

Ja bih ipak gledao konsolidirano [thumbsup]

A kapital i rezerve su nam skocile za 50 milijuna kn [thumbsup]
[/quote]

je kolega imate pravo, mea culpa, ali u situaciji kad su ostali brodari u gubicima i ovo je solidno. malo će se povećati ttm P/E, ali i ovako je cijena dionica sramotno niska u odnosu na fundamente [embarass]


CCA 7 milja dobiti

NAJBOLJI BRODAR


Može li neko ovo prokomentirat Grupa Ulpl dobit 6 milja i nešto a lani 19 i nešto a Ulpl dobit 21 i nešto a lani 7 i neštp


izašlo FI za Q1, jako, jako dobro [thumbsup]

Kako gledati?
– Uljanik plovidba zaradila 7 mil kuna, najviše od svih brodara
– Uljanik plovidbi dobit u 1Q potopljena 68%

Ako ste u dionicama ljepše je ovo prvo, ako ste u cashu onda druga opcija.

Izvješće je ništa posebno!


– Uljanik plovidba zaradila 7 mil kuna, najviše od svih brodara

naime, kolega Antiša, ova tvrdnja Vam nije istinita jer ULPL nije zaradila najviše od svih brodara izlistanih na ZSE.

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.



– Uljanik plovidba zaradila 7 mil kuna, najviše od svih brodara

naime, kolega Antiša, ova tvrdnja Vam nije istinita jer ULPL nije zaradila najviše od svih brodara izlistanih na ZSE.
[/quote]
JEL MOŽEŠ REĆ IME

S OVE TENDENCIJE I BURZI SE LOŠE PIŠE



– Uljanik plovidba zaradila 7 mil kuna, najviše od svih brodara

naime, kolega Antiša, ova tvrdnja Vam nije istinita jer ULPL nije zaradila najviše od svih brodara izlistanih na ZSE.
[/quote]

Ma prenio sam samo Deluxa, vidim sada da je Tankerska više zaradila ali na temelju prihoda od financijskih aktivnost.
Meni je puno bitnija operativna dobit, to je najrelevantniji pokazatelj uspješnosti poslovanja. Sve u svemu izvješće je prosječno, ne može se reći ni dobro ni loše!!!

Izvještaj je lukav i sadrži nekoliko vrlo dobrih briškula koje se čuvaju za drugi dio godine. Sve u svemu ….dobro. [wink]

@Antiša – sve ok [cool]

nego, ovaj brodar mi je uz tnpl jako zanimljiv, nemam dionice pošto mi se neki fundamenti nisu toliko svidili. vidim da se priča o dokapitalizaciji, pa sam mišljenja da bi se stvari mogle popraviti. koliko je izvjesna (i koliki iznos) i kakva će biti pravila? ima li tko pravo prvenstva (samo da ne bi bilo kao u slučaju magme) ili će biti ponuđeno svima (kao u npr. slučaju ingre)?

pozdrav! [thumbsup]

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.

kad se već priča o dokapu, možda par prvih prodaje da pripremi papriku za dokap

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close