ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.10.2024. u 22:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
15,28
6.449
422
15,20
15,80
-1,86%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Najstabilnija i najbolja dionica na zse……… [kiss]

a valjda će i gazdama malo zatrebati sitniša…. [yawn]
[/quote]

evo citiram sam sebe 106RX [tongue] [tongue] [tongue]

samo što nije...


…evo citiram sam sebe 106RX [tongue] [tongue] [tongue]

ja bi ipak danas citirao vrijednog T. Basica od jucer [tongue]

Dvostruki promet
Koliko je “članstvo” na Službenom tržištu dobar potez bilo koje uprave pokazuju ulagači većim zanimanjem za neku dionicu. Tako je bilo i u slučaju Uljanik plovidbe koja je nakon nedavnog ulaska u višu kotaciju postala puno popularnija. Prosječan dnevni promet tom dionicom dvostruko je viši od trenutka kada se tom vrijednosnicom počelo trgovati u sklopu više kotacije nego što je to bio slučaj do tog momenta.
http://www.poslovni.hr/146233.aspx

eto, sad odi pogledaj promet danas, pa da zajedno pocnemo racunati taj prosjek [lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0



…evo citiram sam sebe 106RX [tongue] [tongue] [tongue]

ja bi ipak danas citirao vrijednog T. Basica od jucer [tongue]

Dvostruki promet
Koliko je “članstvo” na Službenom tržištu dobar potez bilo koje uprave pokazuju ulagači većim zanimanjem za neku dionicu. Tako je bilo i u slučaju Uljanik plovidbe koja je nakon nedavnog ulaska u višu kotaciju postala puno popularnija. Prosječan dnevni promet tom dionicom dvostruko je viši od trenutka kada se tom vrijednosnicom počelo trgovati u sklopu više kotacije nego što je to bio slučaj do tog momenta.
http://www.poslovni.hr/146233.aspx

eto, sad odi pogledaj promet danas, pa da zajedno pocnemo racunati taj prosjek [lol] [lol]
[/quote]

samo citiram jer sam slično htio i sam napisat [thumbsup]

meni je prosjek ulaza 640,69 kn, ako padne ispod drage volje ću dokupiti. danas Bdi -0,1%, bez panike. 106XR jel ti to nono iz mlađih dana na slici? u svakom slučaju uvijek si originalan, to cijenim [wink]

…zna li ko kad bi mogla dokapitalizacija(za 1,2 ,3 godine?)..
..pa da i ja kupim jedan auto(nebi renault gleda bi uzet štogod njemca)


…zna li ko kad bi mogla dokapitalizacija(za 1,2 ,3 godine?)..
..pa da i ja kupim jedan auto(nebi renault gleda bi uzet štogod njemca)

slijedeća dokapitalizacija će biti na slijedećem vrhu konjukture tržišta brodskih vozarina, kada se i cijene dionica brodarskih kompanija vrate na razinu od prije 2 godine, dakle za oko 2 godine, ne prije [sad]

..hvala..znači da se dokapitalizacija nebi trebalo desit prije 1500kn vrijednost dionice?
..nisam sudjelova u nijednoj dokap ULPL..ali sada san ostavija jedan dio dionica ULPL koj necu prodavat do dokap..i zanima me kad dodje do dokap u tom momentu ako želim prodat dionice oće li bit uvećane za barem 20%?

ne prije 3000kn, jer ne bi prikupili dovoljno kapitala, a razvodnili bi fundamente. nemoj prodavat, u najgoru ruku imaš solidnu dividendu, a dugoročno izvjestan rast od barem 100%, prilikom prošle objave dokapitalizacije cijena je u 2 dana išla sa 3000 na 3800kn, dakle oko 25% [smiley]

izašlo FI za Q1, jako, jako dobro [thumbsup]

CCA 7 milja dobiti

NAJBOLJI BRODAR

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


CCA 7 milja dobiti

NAJBOLJI BRODAR


ima li sto novo [thumbsup]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


CCA 7 milja dobiti

NAJBOLJI BRODAR

točnije 21.356.666kn [thumbsup]

New Report

Close