ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.10.2024. u 17:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
15,28
6.449
422
15,20
15,80
-1,86%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

banka pratitelj ..koja osigurava dodatnu likvidnost ove dionice, upravo otkriva da su mali dioničari prestali trgovati ili su se "opametili", tako da sad glavni zainsteresirani iz top 10, osiguravaju dovoljnu likvidnost….
što znači to…..upravo obrnuti proces od godinama prije….mali će kupovati kad veliki budu prodavali, ne odigura se dovoljna likvidnost..zar ne… [cool]

samo što nije...

nadalje, …poredak brodara po veličini/brodski prostor: 1.TNPL,2. ATPL, 3.ULPL, 4.JDPL, 5.LPLH
poredak po dobiti: 1. ULPL….drugi u gubicima
poredak po starosti flote: 1. ULPL, 2. ATPL 3. TNPL….
poredak po perspektivi , programu do 2012. godine: 1. ULPL 2. TNPL …..

samo što nije...

navigare@
Banka prijatelj je spominjala i ciljanu cijenu 757 kuna prije par dana.
Velik je to pomak za jednog brodara iz sadašnje perspektive [huh]


navigare@
Banka prijatelj je spominjala i ciljanu cijenu 757 kuna prije par dana.
Velik je to pomak za jednog brodara iz sadašnje perspektive [huh]

[cool]

samo što nije...

Ciljana cijena od 757 kn iz današnje perspektive ne izgleda loše, moj target je ove godine preko 1xxx i zato strpljivo čuvam ULPL

Zna li netko kada ide drugi dio dividende i koliko ? Hvala

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ULPL prodala brod ???
http://www.poslovni.hr/146044.aspx

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Prema

http://www.limun.hr/UserDocsImages/U…te%20final.pdf

brod vrijedi 31 mil Usd, prodan je za 26mil usd, tj. 15 % manje, oduzmemo 15% od njihovog Nav-a po dionici i dobijemo cca. 1050 kn po dionici.

Tu je moj target price negdje. Pozdrav


Prema

http://www.limun.hr/UserDocsImages/U…te%20final.pdf

brod vrijedi 31 mil Usd, prodan je za 26mil usd, tj. 15 % manje, oduzmemo 15% od njihovog Nav-a po dionici i dobijemo cca. 1050 kn po dionici.

Tu je moj target price negdje. Pozdrav

Brod vrijedi koliko je tržište spremno za njega platiti, sve ostale procjene su irelevantne. Navigare, TNPL je i u ovoj recesijskoj godini imala dobit a ne gubitak u 1Q od 18 milja kuna (bilo je tu dobrog hedginga sa dolarima ali dobit je dobit),a "banka prijatelj"od ULPL je za ATPL prognozirala dobit za ovu godinu od 22 miljuna kuna, vjerujem da će to gospari ostvariti već u 1Q.

Ako rabljena Adria kojoj u pasošu stoji da je imala posla s kokainom vrijedi 31 mil Usd koliko onda iskreno vrijedi nova ispod čekiča Verige ?
Verige je po Novom listu plaćena oko 33 mil Usd i to skoro trećinu na dođem ti kroz 2 godine.
Još ako je u tih 33 uračunato i onih par mil Usd od poticaja Vlade………..

Baltic Dry +6,1%
Capesize +20,8%
Handysize +0,1%
Supramax +0,3%
Panamax +1,0%

Fascinantna je lakoća kojom se ne daju informacije vezane za prodaju broda.. Same old, same old.. [lol]

New Report

Close