ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 14:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,26
4.971
288
16,90
17,50
4,79%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Ma da i ja bi ja ovom upravom i provodio dane u staračkom domu……ma i na mjesec bi išao…..
zato se ne bojim za svoju lovu jer oni brinu o svojoj itekako….a automatski i o mojoj……..

Volim te ULPL [kiss]

koje li ljubavi [lol] ..mogla bih se i ja zaljubiti ali tek tamo kad pređe 700 kn [wink]
[/quote]

Tak svejedno jel 600 ili 700

il cu zaradit 300 % na njemu ili je pogrešna investicija..

Prestanite gledat zarade od 10 %

Zbog tog kokošarenja neki i u cijelom ovom rastu crobexa nisu uzeli više od 10 %
[/quote]

Kolega DELUX ja sam se malo našalila, ne odmah sve ozbiljno shvatiti ..ne kokošarim,imam podosta ove dionice i pošto je i dividenda sjela,malo sam zaljubljivog raspoloženja.. [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.





Ma da i ja bi ja ovom upravom i provodio dane u staračkom domu……ma i na mjesec bi išao…..
zato se ne bojim za svoju lovu jer oni brinu o svojoj itekako….a automatski i o mojoj……..

Volim te ULPL [kiss]

koje li ljubavi [lol] ..mogla bih se i ja zaljubiti ali tek tamo kad pređe 700 kn [wink]
[/quote]

Tak svejedno jel 600 ili 700

il cu zaradit 300 % na njemu ili je pogrešna investicija..

Prestanite gledat zarade od 10 %

Zbog tog kokošarenja neki i u cijelom ovom rastu crobexa nisu uzeli više od 10 %
[/quote]

Kolega DELUX ja sam se malo našalila, ne odmah sve ozbiljno shvatiti ..ne kokošarim,imam podosta ove dionice i pošto je i dividenda sjela,malo sam zaljubljivog raspoloženja.. [lol]
[/quote]

Ups……… [rolleyes] [proud]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

meni jos nije sjeo predujam dividende, a vecini vidim da je……ima li jos netko kome nije?

Ma meni je sve sjelo dušo…… [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

meni je sjela dividenda

A uskoro ide i drugi dio……..

Volim ULPL

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

nije ni meni sljela dividenda niti na tekući ni na pbz investor

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Tako ti i treba kad si u krivoj banci

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Lova još u petak sjela (zaba).
Ili imate krivu dionicu ULJN (Uljanik d.d.)

Meni sjela u Zabu i u PBZ [proud]

na ersteu mi sjela [proud]

ali na zabi nije [tongue]

The best place to succeed is where you are whit what you have.

RBA u petak sjelo! [rolleyes]

New Report

Close