ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ConOBrien

Kolega sto mislite da nam donosi uvrštenje u kotaciju službenog tržišta [huh] Sto mozemo ocekivati u narednom periodu? Hoce li ova karavan proci, a psi lajati za njom [wink]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

šta je s PBZ investorom jel sjeo predujam kome?


šta je s PBZ investorom jel sjeo predujam kome?

Sjeda na tekući račun a ne na pbz investor račun koliko ja znam.

Meni još ni na pbz investor ni na tekući.Ako si potpisao onu dopunu da više nisu skrbnici sa pbz brokerima treba ti sjesti na tekući.

Pogledajte kako neki odjednom hvale ulpl [yawn]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Meni još ni na pbz investor ni na tekući.Ako si potpisao onu dopunu da više nisu skrbnici sa pbz brokerima treba ti sjesti na tekući.

Tako je, meni sjelo na tekući račun s 16.04.

...


Pogledajte kako neki odjednom hvale ulpl [yawn]


Ja sam je uvijek hvalio [rolleyes]

ULPL netreba hvaliti……….Samo postojanje ovakve dionice je veliko HVALA…….. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ma da i ja bi ja ovom upravom i provodio dane u staračkom domu……ma i na mjesec bi išao…..
zato se ne bojim za svoju lovu jer oni brinu o svojoj itekako….a automatski i o mojoj……..

Volim te ULPL [kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Ma da i ja bi ja ovom upravom i provodio dane u staračkom domu……ma i na mjesec bi išao…..
zato se ne bojim za svoju lovu jer oni brinu o svojoj itekako….a automatski i o mojoj……..

Volim te ULPL [kiss]

koje li ljubavi [lol] ..mogla bih se i ja zaljubiti ali tek tamo kad pređe 700 kn [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Ma da i ja bi ja ovom upravom i provodio dane u staračkom domu……ma i na mjesec bi išao…..
zato se ne bojim za svoju lovu jer oni brinu o svojoj itekako….a automatski i o mojoj……..

Volim te ULPL [kiss]

koje li ljubavi [lol] ..mogla bih se i ja zaljubiti ali tek tamo kad pređe 700 kn [wink]
[/quote]

Tak svejedno jel 600 ili 700

il cu zaradit 300 % na njemu ili je pogrešna investicija..

Prestanite gledat zarade od 10 %

Zbog tog kokošarenja neki i u cijelom ovom rastu crobexa nisu uzeli više od 10 %

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Ma da i ja bi ja ovom upravom i provodio dane u staračkom domu……ma i na mjesec bi išao…..
zato se ne bojim za svoju lovu jer oni brinu o svojoj itekako….a automatski i o mojoj……..

Volim te ULPL [kiss]

koje li ljubavi [lol] ..mogla bih se i ja zaljubiti ali tek tamo kad pređe 700 kn [wink]
[/quote]
Evo ja se nudim mlad nježan neizbježan,slobodan,imam ulpl što ćeš više [lol]

New Report

Close