ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,70
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pre-market Real-Time: 6.17 0.22 (3.70%)

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Pre-market Real-Time: 6.17 0.22 (3.70%)

i ovdje bi bilo slicno da imas zelju bar jednu s aska skinuti [tongue] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

BDI opp 2,7%

naskidao sam se ja …..sad malo drugi.. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Baltic Dry Index (BDI) +86 3316 ako išta znači


Baltic Dry Index (BDI) +86 3316 ako išta znači

znaci naravno, ali ne previse… vidis i sam da se ovdje vise prati tzv. zevnik-brajkovic index [kiss] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

počela kupnja jačat [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


počela kupnja jačat [thumbsup]

Od statiranja na kupnji nema koristi.

Nije bolest sve što boli

stojim i ja na bidu kada prodajem [cool]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM



Baltic Dry Index (BDI) +86 3316 ako išta znači

znaci naravno, ali ne previse… vidis i sam da se ovdje vise prati tzv. zevnik-brajkovic index [kiss] [lol]
[/quote]

haha, istina [thumbsup] a (najvjerovatnije) sutra ćemo vidjeti tko je od njih skinuo 1500 sa grbače [wink]


… sutra ćemo vidjeti tko je od njih skinuo 1500 sa grbače [wink]

tih 1500 bi trebalo biti manje bitno jerbo je odradjeno kulturno [tongue] [lol]

Važeći podaci za uredovni dan 09.03.2010 .
5.ZEVNIK JANEZ 24.501 4,22
6.BRAJKOVIĆ ANTON 24.364 4,20

Važeći podaci za uredovni dan 10.03.2010 .
5.ZEVNIK JANEZ 24.369 4,20
6.BRAJKOVIĆ ANTON 24.064 4,15

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


Ja ne ocjenjujem nikog na forumu…………..
I nije me briga za to………..
Kad sam govorio o povećanju flote rekoh da je to već ukalkulirano u može bitni rast ili pad brodara…….
Kad pričamo o bdi slažem se s vama ali to je samo površno i plitko razmišljanje stoga je potrebno samo malo upaliti moždane vijuge i shvatit ćete što sam htio reći..
btw……..nastavite i dalje sa praćenjem ocjena na forumu umjesto da pretite ono što je bitno a to su ……….zaključite sami……….možete vi to………

kolega, Vi ste sami rekli da je povećanje flote ukalkulirano u BDI čovjek Vas ispravio a Vi još patronizirate. Koliko je uopće bitna razina BD indexa za ULPL?, o tome možemo raspravljat ali minimum dosljednosti se mora posjedovat.



Ja ne ocjenjujem nikog na forumu…………..
I nije me briga za to………..
Kad sam govorio o povećanju flote rekoh da je to već ukalkulirano u može bitni rast ili pad brodara…….
Kad pričamo o bdi slažem se s vama ali to je samo površno i plitko razmišljanje stoga je potrebno samo malo upaliti moždane vijuge i shvatit ćete što sam htio reći..
btw……..nastavite i dalje sa praćenjem ocjena na forumu umjesto da pretite ono što je bitno a to su ……….zaključite sami……….možete vi to………

kolega, Vi ste sami rekli da je povećanje flote ukalkulirano u BDI čovjek Vas ispravio a Vi još patronizirate. Koliko je uopće bitna razina BD indexa za ULPL?, o tome možemo raspravljat ali minimum dosljednosti se mora posjedovat.
[/quote]

evo vam stotka za post………..
Ipak počinjete shvaćati bit što mi je neizmjerno drago..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close