ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 08:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,60
16,30
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Svi pričaju o 10% – nom povećanju svjetske flote u ovoj godini..a to je već odavno uračunato u bdi i cjene brodara……..

Koliko je meni poznato, BDI je index spot tržišta broskih vozarina te ne postoje nikakvi financijski instrumenti kojim bi špekulanti mogli utjecati na njega. Kako onda povećanje svjetske flote koje će
se tek dogoditi može biti uračunato u BDI?

Ne kompliciraj………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Pitanje je samo trenutka kad ćemo…………….
Ja sam strpljiv…….
Ovo je došlo u kraj………….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



Svi pričaju o 10% – nom povećanju svjetske flote u ovoj godini..a to je već odavno uračunato u bdi i cjene brodara……..

Koliko je meni poznato, BDI je index spot tržišta broskih vozarina te ne postoje nikakvi financijski instrumenti kojim bi špekulanti mogli utjecati na njega. Kako onda povećanje svjetske flote koje će se tek dogoditi može biti uračunato u BDI?
[/quote]

Ne kompliciraj::::::::::::::::::

ISPRAVAK GORNJEG POSTA………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



da imam 942.000 Kn i ja bi kupio 1500 komada ulpl … vi nebi ?

ne
[/quote]

Pa ja nebi kupio 1500 ali bih barem 1000………. [rolleyes]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA




Svi pričaju o 10% – nom povećanju svjetske flote u ovoj godini..a to je već odavno uračunato u bdi i cjene brodara……..

Koliko je meni poznato, BDI je index spot tržišta broskih vozarina te ne postoje nikakvi financijski instrumenti kojim bi špekulanti mogli utjecati na njega. Kako onda povećanje svjetske flote koje će se tek dogoditi može biti uračunato u BDI?
[/quote]

Ne kompliciraj::::::::::::::::::

ISPRAVAK GORNJEG POSTA………
[/quote]
što je to kolega Ivano7 Vama komplicirano?

evo šta kaže stručnjak mekenzi (ma obični belosvetski druker). poboldan je dio koji se odnosi na novogradnje, a tu je čovjek 100% u pravu

Robert MacKenzie: We expect a strong tanker market in 2010. We believe the strong rate environment during January exemplifies the underlying strength growing in the tanker market. A recovering global economy, coupled with contained fleet supply growth, should provide a rising year-over-year trend. The IEA forecasts oil demand to recover in 2010, and a higher degree of seaborne oil transports further augments that recovery. Fleet growth will persist, but cancellations, delays, and the single-hull phaseout should help to somewhat alleviate the negative effects of the new builds.

Baltic Dirty Tanker 902 (+2.38%)
Baltic Clean Tanker 776 (+0.13%)
As of 03/10/10

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

dali netko zna dali če biti dividende kad i koliko

između 35-50 kn po dionici krajem ovog mjeseca ili početkom četvrtog………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

naravno samo objava o isplati……….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA





Svi pričaju o 10% – nom povećanju svjetske flote u ovoj godini..a to je već odavno uračunato u bdi i cjene brodara……..

Koliko je meni poznato, BDI je index spot tržišta broskih vozarina te ne postoje nikakvi financijski instrumenti kojim bi špekulanti mogli utjecati na njega. Kako onda povećanje svjetske flote koje će se tek dogoditi može biti uračunato u BDI?
[/quote]

Ne kompliciraj::::::::::::::::::

ISPRAVAK GORNJEG POSTA………
[/quote]
što je to kolega Ivano7 Vama komplicirano?
[/quote]
bitno da ste zapucali keca, a za odgovor se nema vremena. [thumbsup]

Ja ne ocjenjujem nikog na forumu…………..
I nije me briga za to………..
Kad sam govorio o povećanju flote rekoh da je to već ukalkulirano u može bitni rast ili pad brodara…….
Kad pričamo o bdi slažem se s vama ali to je samo površno i plitko razmišljanje stoga je potrebno samo malo upaliti moždane vijuge i shvatit ćete što sam htio reći..
btw……..nastavite i dalje sa praćenjem ocjena na forumu umjesto da pretite ono što je bitno a to su ……….zaključite sami……….možete vi to………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Drys danas i dalje grabi………
U pre marketu +

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close