ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,30
82
5
15,60
16,10
1,24%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



@kike

Nije. Kad je iskrcaj onda nemas jedan nalog nego puno malih s istim vremenom realizacije i cijena ide dole do dubine koliko treba da se iskrca. Sad ti vidi di bi bila cijena da je proslo 1520 komada po bidu.

Kod pretovara cijena dionice za par dana ili ode gore ili dole, rijetko kad ostane ista. Ovisno o informaciji koju imaju sudionici pretovara.

u svakom slučaju neko će se najest govana, il kupac il prodavač.
al dobro milja kuna prometa će ostat upisana za statistiku. koće se toga sjećat kad probijemo 1000 kuna [wink]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

5. ZEVNIK JANEZ 24.501 4,22 Osnovni račun RIJEKA, HRVATSKA

ako ovo jest njegovo, onda još 15 puta ovako pa možemo gore, ako je do kraja odlučio izaći.zna li neko ko je taj lik?nije kranjac, iz rijeke je
zanimljiviji podatak će biti ko je kupio.
bit ćemo pametniji za 3 dana nadam se

Frankly my dear, I don't give a damn!

Pa jasno je ko će se čega najesti………….
Svi pričaju o 10% – nom povećanju svjetske flote u ovoj godini..a to je već odavno uračunato u bdi i cjene brodara……..
Divedendu nitko ne spominje………..
Meni je jasno di će ovo …….
a vama?

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Jos bi bilo bolje da nije bil ni istovar ni pretovar vec neciji plasljivac. Tek to bi bila dobra fora [lol]

Nije bolest sve što boli




@kike

Nije. Kad je iskrcaj onda nemas jedan nalog nego puno malih s istim vremenom realizacije i cijena ide dole do dubine koliko treba da se iskrca. Sad ti vidi di bi bila cijena da je proslo 1520 komada po bidu.

Kod pretovara cijena dionice za par dana ili ode gore ili dole, rijetko kad ostane ista. Ovisno o informaciji koju imaju sudionici pretovara.

u svakom slučaju neko će se najest govana, il kupac il prodavač.
al dobro milja kuna prometa će ostat upisana za statistiku. koće se toga sjećat kad probijemo 1000 kuna [wink]
[/quote]

Nece ni jedan ni drugi već ulagaci fonda koji je danas prodao dionice tj. pretovario na privatnu adresu





@kike

Nije. Kad je iskrcaj onda nemas jedan nalog nego puno malih s istim vremenom realizacije i cijena ide dole do dubine koliko treba da se iskrca. Sad ti vidi di bi bila cijena da je proslo 1520 komada po bidu.

Kod pretovara cijena dionice za par dana ili ode gore ili dole, rijetko kad ostane ista. Ovisno o informaciji koju imaju sudionici pretovara.

u svakom slučaju neko će se najest govana, il kupac il prodavač.
al dobro milja kuna prometa će ostat upisana za statistiku. koće se toga sjećat kad probijemo 1000 kuna [wink]
[/quote]

Nece ni jedan ni drugi već ulagaci fonda koji je danas prodao dionice tj. pretovario na privatnu adresu
[/quote]

Upravo tako. Kad HANFA bude radila svoj posao onda cemo o "jedacu govana" citati u novinama.

Nije bolest sve što boli

da imam 942.000 Kn i ja bi kupio 1500 komada ulpl … vi nebi ?

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


da imam 942.000 Kn i ja bi kupio 1500 komada ulpl … vi nebi ?

ne

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


da imam 942.000 Kn i ja bi kupio 1500 komada ulpl … vi nebi ?

ne,po ovoj cijeni-po meni mislim da je napravio dobru prodaju.


Svi pričaju o 10% – nom povećanju svjetske flote u ovoj godini..a to je već odavno uračunato u bdi i cjene brodara……..

Koliko je meni poznato, BDI je index spot tržišta broskih vozarina te ne postoje nikakvi financijski instrumenti kojim bi špekulanti mogli utjecati na njega. Kako onda povećanje svjetske flote koje će se tek dogoditi može biti uračunato u BDI?

Šta ovo baš ništa ne znači za dioničare?????
Vaš link


Šta ovo baš ništa ne znači za dioničare?????
Vaš link

Pa zar nije očito, dva puta je napisana ista stvar…

New Report

Close