ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo, ekipa možda se i ja sad vratim u svoj ULPL kad IGH nije uspijo da odradi svoj rast.
I ja vjerujem da bi slijedeći tjedan mogli rasti brodari ,a i dividenda se bliži [thumbsup].

P.S. SRAMOTA TAKVA FIRMA,A ONA STAGNIRA 7-8 MJESECI [sad]

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



ivano ja cijenim tvoj druk,i ja imam ovog čemera podosta, ali šta je previše je previše… dugo sam na burzi,ali ovakav dugoročni konstantni pad jos nisam vidio, u zadnjih 8 mjeseci nije bio niti jedan rally na ovoj dionici, konstantno stagnira i pada uz nikakav promet. Zasto svi izbjegavaju ovu dionicu koja ima odlične fundamente ????

Pa to i je cilj igrača koji drmaju ovdje……..šta ne……..cilj je postignut…….ja zadovoljan….
Šta se manje piše,druka,šta ima manje likova po ovom topiću………..supać………
[/quote]

Nemoj dvaput reć kolega, skupit će se lešinari dok kažeš keks..
Bauštela izgleda prdnula, sad će opet brodari u fokus. Osobno, dokupio sam dovoljno ulpl u zadnjih par mjeseci pa me drukanje puno ne tangira..
Osim ako nije u pravom smjeru..

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)

Dobra stvar u ovoj situaciji je činjenica da je dno definirano i da se zna da može samo gore.
Dakle treba polako kupovati i čekati rast koji će se sigurno desiti samo je pitanje kada.
Osobno mislim da se neće čekati više od mjesec dana i da će okidač biti dividenda.


P.S. SRAMOTA TAKVA FIRMA,A ONA STAGNIRA 7-8 MJESECI [sad]

svi elementi su odlični i dobro da je stagnirala da se stigne ući ovako povoljno. Mislim da će stampedo
uskoro, vrlo brzo, a kada se podjeli dividenta HT- a, biti će opet povoljna iako bar 150 kn skuplja [cool]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



P.S. SRAMOTA TAKVA FIRMA,A ONA STAGNIRA 7-8 MJESECI [sad]

svi elementi su odlični i dobro da je stagnirala da se stigne ući ovako povoljno. Mislim da će stampedo
uskoro, vrlo brzo, a kada se podjeli dividenta HT- a, biti će opet povoljna iako bar 150 kn skuplja [cool]
[/quote]

BIT ĆE STAMPEDO,SAMO U KOJEM SMIJERU,JA MISLIM PREMA DOLJE

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)

je li stampedo kad ostaneš i bez stana??




P.S. SRAMOTA TAKVA FIRMA,A ONA STAGNIRA 7-8 MJESECI [sad]

svi elementi su odlični i dobro da je stagnirala da se stigne ući ovako povoljno. Mislim da će stampedo
uskoro, vrlo brzo, a kada se podjeli dividenta HT- a, biti će opet povoljna iako bar 150 kn skuplja [cool]
[/quote]

BIT ĆE STAMPEDO,SAMO U KOJEM SMIJERU,JA MISLIM PREMA DOLJE
[/quote]

Ak bude biti će i dokupa, al nemoj zaboraviti na profitabilnost po ROE;
jer uskoro bi im ZABA, ADRS, ATGR, PBZ i slični mogli biti zavidni [smiley]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Pa ove tri linije bollingera će se potpuno preklopit…………..
Ovako je bilo poć..trećeg mjeseca prošle godine……….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

koliki ti je FFA? oćel potonut još 20 posto do proljeća

Pa ja bi volio………….
Ako ne opet dobro………..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Pa ove tri linije bollingera će se potpuno preklopit…………..

ovo je uistinu jako cudno… skoro pa nevjerojatno…imao sam osjecaj da cemo danas letjeti na krilima excel maritimea [shocked] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

dajte molim Vas da mi kažete čemu ovakva rasprodaja na ovoj dionici proteklih dana??????????????

Ovo nije za vjerovat…firma u dobitku 52 milje ,a ona pada. [cry]

Mislim se dali da uđem ili ne????

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close