ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ups……………….
Drys i brodari vanka lipo rastu………….a i promet je za nijansu bolji………..
Mislim da je red došao i na ovi uspavani biser………….
Koja će strka bit kad se objavi dividenda…….. [lol]

ma koja strka [bye] ovo nije ni mrtva macka ,mrtvilo u usa takodjer….+1% -1% ,prometi mrtvi
[/quote]

A eto vidjet ćemo………………..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Bdi = 2724 UP 3

Baltic Exchange Dry Index 2724 UP 3
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3392 DOWN 84
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3242 UP 24
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2158 UP 55
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1089 UP 22


Baltic Exchange Dry Index 2724 UP 3
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3392 DOWN 84
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3242 UP 24
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2158 UP 55
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1089 UP 22

Ipak ništa od tih plusića.. [undecid]

Pardon.. ovo drugo je sa malom greškom…

Vijdet ćemo još malostrpljenja molim……..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Kako se ovdje skuplja……… [cool]…….školski…….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Samo jje problem jer se nema što skupiti……….prodaja umjetna……. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Samo je problem jer se nema što skupiti……….prodaja umjetna……. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

ivano ja cijenim tvoj druk,i ja imam ovog čemera podosta, ali šta je previše je previše… dugo sam na burzi,ali ovakav dugoročni konstantni pad jos nisam vidio, u zadnjih 8 mjeseci nije bio niti jedan rally na ovoj dionici, konstantno stagnira i pada uz nikakav promet. Zasto svi izbjegavaju ovu dionicu koja ima odlične fundamente ????


ivano ja cijenim tvoj druk,i ja imam ovog čemera podosta, ali šta je previše je previše… dugo sam na burzi,ali ovakav dugoročni konstantni pad jos nisam vidio, u zadnjih 8 mjeseci nije bio niti jedan rally na ovoj dionici, konstantno stagnira i pada uz nikakav promet. Zasto svi izbjegavaju ovu dionicu koja ima odlične fundamente ????

Pa to i je cilj igrača koji drmaju ovdje……..šta ne……..cilj je postignut…….ja zadovoljan….
Šta se manje piše,druka,šta ima manje likova po ovom topiću………..supać………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ivano , zadnjih par dana pišeš i odgovaraš sam sebi. Strpljenja sljedeći tjedan poslije ove trakavice sa građevinarima kreću brodari. [thumbsup]

New Report

Close