ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 19:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Ne bih ni pokušavao komentirati nego samo iznosim podatak kao takav…

sto bese s ovim ? de malo da komentarises, kolega… oce oni vise da dadnu tu barku na veresiju or what ? [lol]
http://www.maritime-connector.com/NewsDetails/6549/lang/Croatian/Tanker–Verige–otisao-na-dokovanje-u–Viktor-Lenac.wshtml
[/quote]

nekaj si mislim, a da na ovih cca 50 milja ulpl nadoda još 20 milja pa da odmah s verigom makne i taj monte karlo, oko ništa drugo čist da ne smeta na parkingu

Miroic

28. travnja 2009.skupština, 23.02.1.predujam dividende 20 kn/kom a 21.04.ostatak od nekih 19 i sitno kn.


nekaj si mislim, a da na ovih cca 50 milja ulpl nadoda još 20 milja pa da odmah s verigom makne i taj monte karlo, oko ništa drugo čist da ne smeta na parkingu

ma kakvo nadodavanje, ne pretjeruj druze… islo bi to sve skupa za 40, tamo odakle ja dolazim… ok, u pravu si, mozda treba probat prvo s 30 [lol]
btw, dragec je bio vrijedan- http://www.shipspotting.com/modules/myalbum/photo-1062397-Verige
kazu na ovim prostorima da kad plutaca dodje na dohvat ruke, posada se naginje preko privjetrinske strane [kiss]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


Miroic

28. travnja 2009.skupština, 23.02.1.predujam dividende 20 kn/kom a 21.04.ostatak od nekih 19 i sitno kn.


da to je bila dividenda…i sad oduzmeš nekih 27% i dobiješ iznos nove

samo što nije...

Ima li još koji sa 100 kom da ga popapamo(naravno onako povoljno) [proud]

Zna li netko koja vijest može pokrenuti ovu vec 7 mjeseci mrtvu dionicu ? Prometa skoro ni nema cijena nije isla gore vec odavno,non stop se rusi sa po par dionica dnevno, naprosto izgleda smjesno. Ima netko da komentira ? 😀

Pa vidiš da bd non stop pada pa i danas,kad preokrene onda će mo i mi gore,strpi se još koji dan,hvala za jedinicu


Ima li još koji sa 100 kom da ga popapamo(naravno onako povoljno) [proud]

I ja bi papao, ali trenutno sam se istrošio tako da sam na konzervama [lol] Nadam se da će i onaj sa 300 uskoro biti na meniju [tongue]

Možda je dno bilo čak danas na 621,50,ostale su skinute s aska(izgleda da je netko počeo skupljat)pošlo u 3 tranksakcije

Onaj s 300 će biti pametniji pa će se povuć da se kladimo da će se maknut kad bude prvi na meniju [lol]


Pa vidiš da bd non stop pada pa i danas,kad preokrene onda će mo i mi gore,strpi se još koji dan,hvala za jedinicu

Još koji dan, sta to znaci ? cekam vec 7 mjeseci da se ova mrcina pomakne,ali nista ne pali,ni dobit,ni novi brodovi,apsolutno nista, svi su odustali od ulpl zasad, a najvise od svega me muci promet od 100 dionica dnevno u prosjeku…
btw nisam ti dao jedinicu 😀



Pa vidiš da bd non stop pada pa i danas,kad preokrene onda će mo i mi gore,strpi se još koji dan,hvala za jedinicu

Još koji dan, sta to znaci ? cekam vec 7 mjeseci da se ova mrcina pomakne,ali nista ne pali,ni dobit,ni novi brodovi,apsolutno nista, svi su odustali od ulpl zasad, a najvise od svega me muci promet od 100 dionica dnevno u prosjeku…
btw nisam ti dao jedinicu 😀
[/quote]

Ako ti je sadasnja cijena na asku manja od ulaza, dokupi i smanji ulaz. Uskoro bi mogla objava o dividendi a onda bi mogli i gore. Koliko ne zna se. A mogla bi i dividenda u dionicama jer trezor ima dionice a zaobisao bi se i harac

Nije bolest sve što boli

New Report

Close