ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 13:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Ma ovdje su svi kao zapete puške,…………..
Nemože se kupit ispod 630 da ga hebeš…………..

Bit će toga i po 600kn gdje je ostao GAP!
[/quote]
GAP je danas zatvoren na 625

Konačno!

http://www.uljaniksm.com/media/pdf/ULPL-fin2009-01.01.-31.12.2009.pdf

Daleko najbolje izvješće među našim brodarima!

Zaboravite popunjavanje gapova, nego niski start odmah u ponedjeljak…lansiranje!

Onako na prvu:
eps: cca 95 kn
p/e: 6,63
p/s: 1,49

Sve ispod 850 kn je smiješno prejeftino…

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)


Konačno!

http://www.uljaniksm.com/media/pdf/ULPL-fin2009-01.01.-31.12.2009.pdf


Evo 100 od mene!
Vrhunsko izvješće, međutim još uvijek nije objavljeno na ZSE…
Ponedjeljak će biti posebno zanimljiv…

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)



Konačno!

http://www.uljaniksm.com/media/pdf/ULPL-fin2009-01.01.-31.12.2009.pdf


Evo 100 od mene!
Vrhunsko izvješće, međutim još uvijek nije objavljeno na ZSE…
Ponedjeljak će biti posebno zanimljiv…
[/quote]

Ah pitanje… Možda je namjerno čekan kraj radnog vremena kako bi se hladne glave ušlo u ponedjeljak.. Glavno da konačno trgovanje prestaje (barem što se tiče zadnjih par dana) ovisiti o Atpl.. Osim primarne djelatnosti, nema nikakve sličnosti među njima.. Bio bih neizmjerno sretan da se ostvari tvoja prognoza, ali poznavajući naše tržište.. [tongue]

btw, hvala na stotici.. obzirom da sam tu novi, pretpostavljam da je to pozitivno [thumbsup]

Da vrhunsko izvješće. Samo me malo bode ovaj gubitak od 5-6 milijona kuna. A ne tako davno su uvjeravali ovdje na forumu kako će se prihodi i dobit povećat s obzirom na novi tanker. Ja reko pričekajte 4Q. I šta sad? Više se nemože povlačit dobit iz nekih podružnica.
Od ovih ovdje još su samo veći optimisti na Atpl i ostalim brodarima.

A da, zaboravih najbitnije – P/BV=0,63

ULPL – definitivno najbolji brodar u hrvata!

Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. (Konfucije)

Gubitak u zadnjem kvartalu je uglavnom napravljen stavkom Vrijednosno usklađenje 4,7 mil.
Ništa što bi nas trebalo zabrinuti.
Bito je da su prihodi u ovoj godini veći nego u 2008. i da je poslovanje i na dalje stabilno. Novi brodovi će doprinjeti daljnjem povećanju prihoda a samim tim i dobiti.

a mene samo bode ovo povećanje prihoda budućeg razdoblja na 65,577 kila [wink]


Gubitak u zadnjem kvartalu je uglavnom napravljen stavkom Vrijednosno usklađenje 4,7 mil.
Ništa što bi nas trebalo zabrinuti.
Bito je da su prihodi u ovoj godini veći nego u 2008. i da je poslovanje i na dalje stabilno. Novi brodovi će doprinjeti daljnjem povećanju prihoda a samim tim i dobiti.

-Osobno sam očekivao (i računao tj.kaklulirao) sa 57 mil.dobiti, ali i ovakovo izvješće je sasvim prihvatljivo, i dobra polazna točka za 2010.

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont


Da vrhunsko izvješće. Samo me malo bode ovaj gubitak od 5-6 milijona kuna. A ne tako davno su uvjeravali ovdje na forumu kako će se prihodi i dobit povećat s obzirom na novi tanker. Ja reko pričekajte 4Q. I šta sad? Više se nemože povlačit dobit iz nekih podružnica.
Od ovih ovdje još su samo veći optimisti na Atpl i ostalim brodarima.

Bitno da je rezultat za cijelu godinu dobitak što mnogi nemaju.Da,ulpl je najbolji brodar što se po cijeni dionice uopće ne bi dalo zaključiti.Moramo joj podići likvidnost.

imati EPS od 95 kuna u ovakvoj svjetskoj krizi koja je bila u prošloj godini je za sve pohvale. Kako bi tek bilo da nije bilo ove recesije …….

Bravo ULPL, izgleda da nije bio uzalud onaj dokup u petak….. [cool]

New Report

Close