ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 19:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ja sebi u svojoj vlastitoj dao 2500, gle čuda [lol]

Ma ja bih mogao i punoviše (priznati trošak) ali Jadra neda.Sreća da imam djecu, pa im se može isplatiti dar, i još naknada za godišnji odmor (sve priznati troškovi) i eto love za bid.

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont



Ja sebi u svojoj vlastitoj dao 2500, gle čuda [lol]

Ma ja bih mogao i punoviše (priznati trošak) ali Jadra neda.Sreća da imam djecu, pa im se može isplatiti dar, i još naknada za godišnji odmor (sve priznati troškovi) i eto love za bid.
[/quote]
-uh umalo zaboravih,i prigodni poklon djelatnicima, te jublarne nagrade, sve ulazi u porezno priznate troškove, pa ko može, zašto ne ?

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont




Miroic – ma hajde – sta to znaci stabilan ugovor ako ti ugovorna firma prestane placati i u banani je – ugovori su stabilni koliko i božićnica od 1250 kn – dobro stanje na tržištu je to što garantira stabilnost ugovora.

-Moja firma je isplatila 2500 kn božićnice,(dobri ugovori na stranom tržištu), postoje i tvrtke koje trenutna kriza ne pogađa isto.
-dokaz za ULPL je 3q-09. [wink]
[/quote]

A da mi ne radimo možda u isto firmi…..također 2500 [shocked]
[/quote]

A da vas dvojica niste moji djelatnici,jer ja sam isplatila 2500 kn božićnice .. [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Eto samo da navratim na ovu temu i pitam kolege dali se još ismijavaju šta sam prodao na 60x i misle li da moje metode nevaljaju i nemam pojma.
Usput šta mislite ko prodaje i zašto? [smiley]
Bome ovo je bilo ružno gledat pad od 730 da 550. Dokup dokup i samo dokup!


Eto samo da navratim na ovu temu i pitam kolege dali se još ismijavaju šta sam prodao na 60x i misle li da moje metode nevaljaju i nemam pojma.
Usput šta mislite ko prodaje i zašto? [smiley]
Bome ovo je bilo ružno gledat pad od 730 da 550. Dokup dokup i samo dokup!

ne se pravit pametan….kolega ,,,i nasladjivati tudjoj nesreci….vrati se to kad tad…i to s kamatama….nemam ulpl

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Stručni moji investitori …nakon Fundamentalne Analize brodarskog sektora uz konzistentno prklapanje BDI indexa sa ARC koeficijentom i trendom inklinacije Curverove krivulje s indexacijom rizika prema Bodeu i pračenjem kretanja DOW JONESA s razvijanjem martens-Larman strategije ponovljenih krivulja …izračunao sam da će ULPL padati do iza Nove godine jer doslovno ljudi koji ga ruše namaju para za Novogodišnje provode (skijanje,proslave i slično..) tako da iza 3 KRALJA očekujemo RAST i do 50% koliko će sada padati tako da je pravo vrijeme za shopping…Ugodni praznici i kupovina…idemo do 400 Kn…jer i ULPL ide na GO…a početkom veljače ćemo opet biti dogurani na 650-700 kn….ovo je 100% informacija koju mi je dala ČISTAČICA u ZSE….lol





Miroic – ma hajde – sta to znaci stabilan ugovor ako ti ugovorna firma prestane placati i u banani je – ugovori su stabilni koliko i božićnica od 1250 kn – dobro stanje na tržištu je to što garantira stabilnost ugovora.

-Moja firma je isplatila 2500 kn božićnice,(dobri ugovori na stranom tržištu), postoje i tvrtke koje trenutna kriza ne pogađa isto.
-dokaz za ULPL je 3q-09. [wink]
[/quote]

A da mi ne radimo možda u isto firmi…..također 2500 [shocked]
[/quote]

A da vas dvojica niste moji djelatnici,jer ja sam isplatila 2500 kn božićnice .. [wink]
[/quote]
Zar nije božićnica od 2.500 max iznos na koji se ne plaća porez. Na sve iznad se plaća.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene



uz konzistentno prklapanje BDI indexa sa ARC koeficijentom i trendom inklinacije Curverove krivulje s indexacijom rizika prema Bodeu i pračenjem kretanja DOW JONESA s razvijanjem martens-Larman strategije ponovljenih krivulja


[shocked]

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene


… ne plaća porez…

ah taj Dragutin… Always Ready to Party [lol]

za uredovni dan 18.12.2009
1. PAVLETIĆ DRAGUTIN 36.428
za uredovni dan 21.12.2009
1. PAVLETIĆ DRAGUTIN 36.568

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Ah isprika kolegama 35 dana kontinuranog rasta BCTI-a,zeza me timeline na chartu.Sry svi na glupoj poruci. [thumbsup]

Za kolege sa TA I FA talentima molim da analiziraju recimo danas aktualni INTEL i da nam predoče njihovo mišljenje o kretanju cijene te "nelikvidne" dionice,a ULPL koji su tako dobro iznanalizirali ostave za Vidovitog Milana.Po mišljenju nekih tzv. analitičara ULPL je firma koja prikazuje imaginarnu dobit ostvarnu s vjerojatno imaginarnim brodovima u nekom imaginarnom svijetu i isplaćuje dividendu u novcima s kojima se igra monopoly i s kojima sam ja gle čuda nevjerojatnog bio s ženom na moru 50 dana.Haha ovo nema nigdje na svijetu nego u Rvackoj.


Eto samo da navratim na ovu temu i pitam kolege dali se još ismijavaju šta sam prodao na 60x i misle li da moje metode nevaljaju i nemam pojma.
Usput šta mislite ko prodaje i zašto? [smiley]
Bome ovo je bilo ružno gledat pad od 730 da 550. Dokup dokup i samo dokup!

sad po ovim cijenama ja se potpuno slažem s tobom: "dokup,dokup i samo dokup"
na 700 kn nije mi se baš sviđala cijena, ali sada je druga priča [thumbsup]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

New Report

Close