ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 21:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kolega Fedya

Vidim da ste vi zaduzeni za specijalne akcije na ovom forumu…

Evo ja nudim dami prodate ulpl, stavljam bid…

Kolega Delux, bojim se da ste postali već smiješni forumskoj zajednici sa svojim dokupima po 100 komada svaki drugi dan.
Nemojte se više blamirati i rušiti sami sebi to malo što vam je ostalo od ugleda ,molim vas u ime cijelog foruma.
Pa šta vam nije dosta što dokupljujete ULPL od 750 ili DLKV od 410?
Ja vam se divim na sredstvima na kojima bi vam pozavidio i AZ Invest.
Pa da nema vas i kolege Geronima pa Crobex bi već bio na 1400 bodova.
Ali nakon nekog vremena jednostavno vam ljudi više ne vjeruju.
Bojim se da je to i slučaj sa vama.NHF

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Kolega Fedya

nikad nisam kupio ulpl po 750

nemojte lagati..smjesni postajete…
recite ako imate paketic za prodat,dogovorit cemo cijenu…
A kazem vamda nemam ni trecinu koju zelim kupiti…
Ako imate nekog tko bi zelio prodati, ponudite, pa cemo vidjet mozemo li se dogovorit..

Jeste lime molili da kupim od vas 50 ulpl po 610 jer vas je tresnuo margin?

JESTE

Jesam li vam pomogao i kupio ih, te vas time spasio margina?

JESAM

Sad budute fer i dopustite da u miru kupujem ovog podcijenjenog bisera, a i forumskoj zajednici postajete pomalo dosadni

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Hmm.. nisam siguran dali sam to dobro vidio ali čini mi se da BCTI ima rast od 60ak dana zaredom,mislim da je to jedan od rekorda,ako griješim ispričavam se unaprijed.

Kolega Delux osim što ste smiješni, još i lažete. Meni to ne smeta jer volim pogledati dobru komediju a potpuno je jasno da ja isključivo kupujem na lokalnom dnu što znaju svi.
Što se ne bi moglo reći za vas koji dva mjeseca kupujete od 750 kuna kad ste turirali V12, koji je ostao u kvaru te sad radi na tri cilindra.
Moram vas upoznati sa današnjim stanjem BDI-a koji je pao dodatnih 100 bodova.
Još jedan takav pad i ode to ispod 3000 bodova.
Bojim se da bi nakon toga mogli voziti Tomos Automatik i dokupljivati Dvotaktol.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Kolega fedya nemate znanje

Zato vas i je tresnuo margin

Ulpl je u vrijeme bdi-a od 800 bodova ostvario dobit 57 milijuna…Za njega je puno bitniji index za kemikalce koji je u debelom ap trendu

Uh ako sjedne jos dividendica od 40-50 kn…

Cudi me da se vidra zalaze da vas odmoderiraju kad pisete takve neistine i gluposti…

Jednom sam vas spasio margina

drugi put necu…a sad se selimo na temu HDEL

[wink]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Kolega fedya nemate znanje

Zato vas i je tresnuo margin

Ulpl je u vrijeme bdi-a od 800 bodova ostvario dobit 57 milijuna…Za njega je puno bitniji index za kemikalce koji je u debelom ap trendu

Uh ako sjedne jos dividendica od 40-50 kn…

Cudi me da se vidra zalaze da vas odmoderiraju kad pisete takve neistine i gluposti…

Jednom sam vas spasio marina

drugi put necu…a sad se selimo na temu HDEL

[wink]


Ai vi kolega niste bar što se Ulpl na svom Za nju još ove godine nema utjecaja na dobit ni Bdi ni indeks za kemikalce osim ovog jednog koji je došao ove godine jer su ovi drugi pod stabilnim ugovorom

Miroic – ma hajde – sta to znaci stabilan ugovor ako ti ugovorna firma prestane placati i u banani je – ugovori su stabilni koliko i božićnica od 1250 kn – dobro stanje na tržištu je to što garantira stabilnost ugovora.


…dobro stanje na tržištu je to što garantira stabilnost ugovora.

product drugovi luzeri su izbacili neke brojeve…MR’s averaged $20,788 per day per vessel (net of voyage expenses)… itd… manje vise nevazno [tongue]
http://www.omeganavigation.com/121809.html

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Delux
Pošto si ti prodao ovu dionicu kad si savjetovao JohnnyB da uzme štrik nakon što je napisao da je izašao na 730 garant puno skuplje od 730
ili si još unutra zaboravio prodat


Miroic – ma hajde – sta to znaci stabilan ugovor ako ti ugovorna firma prestane placati i u banani je – ugovori su stabilni koliko i božićnica od 1250 kn – dobro stanje na tržištu je to što garantira stabilnost ugovora.

-Moja firma je isplatila 2500 kn božićnice,(dobri ugovori na stranom tržištu), postoje i tvrtke koje trenutna kriza ne pogađa isto.
-dokaz za ULPL je 3q-09. [wink]

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont



Miroic – ma hajde – sta to znaci stabilan ugovor ako ti ugovorna firma prestane placati i u banani je – ugovori su stabilni koliko i božićnica od 1250 kn – dobro stanje na tržištu je to što garantira stabilnost ugovora.

-Moja firma je isplatila 2500 kn božićnice,(dobri ugovori na stranom tržištu), postoje i tvrtke koje trenutna kriza ne pogađa isto.
-dokaz za ULPL je 3q-09. [wink]
[/quote]

A da mi ne radimo možda u isto firmi…..također 2500 [shocked]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ja sebi u svojoj vlastitoj dao 2500, gle čuda [lol]

New Report

Close