ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


De obriši taj smiješni potpis dok još ima nekog smisla.Zar se nije taj tvoj -poglavica- neki dan hvalio dqa čeka na 610.Jesu li to te iste ili druge dionice u pitanju?

Čisto da vidimo ima li tu još nekog osim vas dvbojice

Ne pravdam ja njega ali s brdo para ne možeš kupovati na samom dnu,a mislim da će se brzo sve okrenuti.

bit će bolje................

Vidim da je moja procjena trajanja lokalnog dna bila potpuno točna, što je bilo i za očekivati.
Nadam se da ste dokupljivali po ovim smiješnim cijenama kao i kolega Geronimo i Delux.
DOKUP I SAMO DOKUP !!!
Ono što je dobro je to da je lokalno dno sve bliže.
Ja naravno ne želim iznositi točnu lokaciju lokalnog dna jer ovdje na forumu ima i srčanih bolesnika.
Reći ću samo da su u blizini lokalnog dna primjećene raže i morske mačke.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Kolega Fedya

Vidim da ste vi zaduzeni za specijalne akcije na ovom forumu…

Evo ja nudim dami prodate ulpl, stavljam bid…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ja danas dokupio 150 kom…

Evo nudim još 100 po 568

Kolega trebao si sacekat jos par dana jer ovo ide ispod 500 kn .
Ja cekam negdje oko 480 kn,pa ide dokup.

Nemojte se zalijecati jer ce poslije NOVE biti jos jeftinije [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Kolega Fedya

Vidim da ste vi zaduzeni za specijalne akcije na ovom forumu…

Evo ja nudim dami prodate ulpl, stavljam bid…


izgleda da se mijenja trend na ovoj dionici
u petak sam rekao da mi se cini da netko u tisini skuplja
danas vidim da su ljudi poceli i na glas skupljati
pofuk



Ja danas dokupio 150 kom…

Evo nudim još 100 po 568

Kolega trebao si sacekat jos par dana jer ovo ide ispod 500 kn .
Ja cekam negdje oko 480 kn,pa ide dokup.

Nemojte se zalijecati jer ce poslije NOVE biti jos jeftinije [thumbsup]

[/quote]

Kolega, meni to paše…nemam ni priblizno kolicinu koja me zanima

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ovu dionicu je JohnnyB prodao po 730




Ja danas dokupio 150 kom…

Evo nudim još 100 po 568

Kolega trebao si sacekat jos par dana jer ovo ide ispod 500 kn .
Ja cekam negdje oko 480 kn,pa ide dokup.

Nemojte se zalijecati jer ce poslije NOVE biti jos jeftinije [thumbsup]

[/quote]

Kolega, meni to paše…nemam ni priblizno kolicinu koja me zanima
[/quote]
Bogami i meni paše da rokne sada još dolje kada je već krenula padati,bolje nego da metiljavi pola godina između 600 i 700,ako smo barem iole pošteni dioničari neka zvizne pa hajmo svi onda u dokup.Prilike su da se koriste a ne da se samo kuka i krivi tržište za koje ionako svi znamo da je jadno.Jedina prednost ove močvare od ZSE je ta da ponekad možeš kupiti dionice po stvarno smiješnim ciframa ofc uz malo sreće. [thumbsup]

ja sam za:

Da rokne na 450 ili da skoci na 1000 kn [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Ovu dionicu je JohnnyB prodao po 730

Pametno je napravio. Sad je može kupiti 150 kuna jeftinije [smiley]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Stvarno cijenim napore i gledam sa simpatijama ljude koji se trude raditi TA i FA i koji govore da su pročitali i učili iz mnogih knjiga i ovim postom ih podsjećam da su te knige i analize napravljene za razvijena tržišta poput Wall streeta i Nasdaqa,a ne za ovaj plac ili sajam od burze,jedina analiza koju treba napraviti na ovoj burzi je ta da se makar pokuša odrediti postotak retarda koji taj dan trguju,pokušati ih uplašiti s kojom nebuloznom informacijom i onda od njih jeftino kupiti kada ima njihovi plašljivi živčeki popuste dokraja.pa ljudi nemojte stvarno misliti da će kojekakvi kanali i pojasevi odrediti budući smjer bilo koje dionice na burzi to stvarno nema nikakve veze s realnošću u kojoj živimo.Ljep pozdrav svima i puno sreće jer će nam ona najviše od svega trebati ofc osim starog dobrog casha. [pray] [pray] [pray]


Stvarno cijenim napore i gledam sa simpatijama ljude koji se trude raditi TA i FA i koji govore da su pročitali i učili iz mnogih knjiga i ovim postom ih podsjećam da su te knige i analize napravljene za razvijena tržišta poput Wall streeta i Nasdaqa,a ne za ovaj plac ili sajam od burze,jedina analiza koju treba napraviti na ovoj burzi je ta da se makar pokuša odrediti postotak retarda koji taj dan trguju,pokušati ih uplašiti s kojom nebuloznom informacijom i onda od njih jeftino kupiti kada ima njihovi plašljivi živčeki popuste dokraja.pa ljudi nemojte stvarno misliti da će kojekakvi kanali i pojasevi odrediti budući smjer bilo koje dionice na burzi to stvarno nema nikakve veze s realnošću u kojoj živimo.Ljep pozdrav svima i puno sreće jer će nam ona najviše od svega trebati ofc osim starog dobrog casha. [pray] [pray] [pray]

Slažem se 100% sa tobom…

New Report

Close