ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 21:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kolega vidra

Evo poglavica je stavio clean index koji je za ulpl daleko bitniji od indexa rasutih tereta…
Pomalo postajete dosadni pisuci o stvarima koje ne poznajete…
Paušalno poznavanje burze vas je i divelo do gubitaka koje sada imate..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


evo clean indexa

Komšija, ako je ovo tvoja preporuka ja ovo više neču niti na forumu da otvaram. Mene si nagovorio da kupim hartijetinu od dlkv na 390!!!!!! Verovatno si mi ti i prodo!!! Neka ti bude. Svaka čast i slava. Nadam se da češ deci da kupiš nešto lepo za praznike. Svako ti dobro za Božić i NG.


meni se cini da netko u tisini skuplja ovu dionicu
pofuk

da, mali ulagači [lol]



evo clean indexa

Komšija, ako je ovo tvoja preporuka ja ovo više neču niti na forumu da otvaram. Mene si nagovorio da kupim hartijetinu od dlkv na 390!!!!!! Verovatno si mi ti i prodo!!! Neka ti bude. Svaka čast i slava. Nadam se da češ deci da kupiš nešto lepo za praznike. Svako ti dobro za Božić i NG.
[/quote]
izvinte na smetnji ali ako smem da pitam po koliko ste ju prodali da usporedim gubitke kad vec nemogu da nadjem u mom trgovanju dobitke
unaprijed hvala
pofuk



evo clean indexa

Komšija, ako je ovo tvoja preporuka ja ovo više neču niti na forumu da otvaram. Mene si nagovorio da kupim hartijetinu od dlkv na 390!!!!!! Verovatno si mi ti i prodo!!! Neka ti bude. Svaka čast i slava. Nadam se da češ deci da kupiš nešto lepo za praznike. Svako ti dobro za Božić i NG.
[/quote]
forum je za čitanje-ako misliš zarađivati radi suprotno od ovoga što ovdje pročitaš-možda i zaradiš nešto-da ili ako želiš slušati nagovore na kupnju ,uzmi diskont od 25-30% i postavi se niže od preporučene cijene [cool] [thumbsup]

Ja bih molio cijenjene forumaše da mi objasne gdje ne nestala potpora ove fundamentalno podcjenjene dionice. Vidim da se prošupljio bid. Hvala.

never surrender

pa kaj je ovo ,neznam da li da plačem ili da se smijem

vrhunsko rušenje, svaka čast. ima ko šta love za uć ? 😀

Eto danas je sve puno jasnije. Potpora na 610 nije izdržala odo i ja prodavši na 60x,xy.
A kad se već spominju klin indeksi molio bi koliko brodovi zarađuju ili gube sa klin indeksom na 618.

Zna li neko?


Eto danas je sve puno jasnije. Potpora na 610 nije izdržala odo i ja prodavši na 60x,xy.
A kad se već spominju klin indeksi molio bi koliko brodovi zarađuju ili gube sa klin indeksom na 618.

Zna li neko?

gdje je drugo dno za ULPL? 540-550? vidim da kolega badman jedini nešto zna o TA, ostali samo nagađaju [bye]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

Ipak je moja prognoza rast do 650kn za početak….


Ja bih molio cijenjene forumaše da mi objasne gdje ne nestala potpora ove fundamentalno podcjenjene dionice. Vidim da se prošupljio bid. Hvala.

Nestala je s onima što su pokupovali sve to na 590-600

New Report

Close