ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.06.2024. u 00:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,96
3.595
212
16,60
17,50
-2,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nije mi jasno zašto je ovaj post premješten a govorim o Ulpl. Eto vidjet ćete danas šta će se desit!

irurški precizno sam odredio lokalno dno na 610 kn još prije nekoliko tjedana. Možda su kolege malo bile preeuforčne kad je raslo al znate burza brzo svede tu euforiju na minimum.

Šta dalje? Onome ko je pratio moje postove i današnje trgovanje na crobexu sve je jasno!

usput hvala kolega vidra šta ste zainteresirani za besplatnu poduku iz TA.

dobro gdje onda vidite ULPL do kraja godine? mislim na dno cijene?

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

sad će nakon što su ušli i počeli drukat feđa i bedmen dionica odma gore.
al ajde, bar ćemo onda znat koliko je plitko ovo naše ZSE more. 🙂

Crtice iz prošlosti:
28.10.2009.



Ajde sad da čujem ko je rekao prije par dana da sam lud jer sam rekao da će dobro proć onaj tko proda ulpl po 695? Ajmo junaci.

Danas ni blizu 695, a sutra će već bit po 650 kako stvari stoje…al naravno svi ko janjci s foruma požurili pokupovati dionice po 7xx da im ne pobjegne rast, zahvaljujući drukerima…


Gospon Peromadjar cijena nije danas 650 već preko 690, sigurno imaš neki komentar na današnju objavu rezultata ULPL? Mi koji smo znali da ova firma dobro i uspješno posluje i vjerovali u njen uspjeh nismo prodali dionice ni za ni za 695-730 jer znamo da to vrijedi puno više, a oni koji su te poslušali sad su nahebali…
[/quote]

[thumbsup] za glikosa!

I jedno vrlo nekorektno pisanje od 13.11.2009., žao mi je da se koriste ovako ružni izrazi, a kolega Johnny je oduvijek bio sasvim ok i korektan ulagač, dok si neki svašta dozvoljavaju.



Evo ja se rješi na 730 a uću ponovo na 800

uzmi konopac, mani se burze
[/quote]



pa koliko ovi imaju za prodat na 730,00 to je strava [angry]

uhhh a kolko ja imam za kupit
[/quote]

Samo bih dodao da smo svi mi u jednom trenutku u pravu, samo šta su neki malo češće u pravu nego drugi. A obično takvi budu nadglasani od strane "znalaca".

Lijep pozdrav svim drukerima, pogledajte pošto se danas mogu kupit dionice.
I ulažite u znanje.

never surrender

Ma kolega dr.prim.Badmane, nemojte se živcirati radi par multinickova kolega Severa, Ribića i Spomenke.
Vi ste svoje brutalno znanje dokazali i ne morate ga više dokazivati.
Baš kao i svoju super korektnost!!
Puno vam zahvaljujem na poslanim targetima na pm!!
Fantastični su!!
Mislim da ste nadamašili svog učitelja Vlada1111-tog!!!!!!!!!!!

To što su neki proučavajući grafove i tehničku analizu početnički pogriješili i upali u bull trap, nije vaš problem.
Ne znam što se sad pjene i cijuču bez veze.
Kako bi rekao kolega FEDYA; DOKUP I SAMO DOKUP!!!! hehe [tongue]

http://www.kucilooro.webs.com/

Badman, nemoj se braniti ni opravdavati nikome, cijelo vrijeme si skupa samnom upozoravao na ovo samo šta to nitko nije želio prihvatit.

Ljudi imaju krivu percepciju ko je druker a ko nije.

Definicija drukera je da su to upravo oni koji turiraju cijenu dionice u određenom smjeru a dionica ode u sasvim suprotnom smjeru. Laički rečeno svojim pisanjem stvaraju lažni optimizam i navode ostale na krivi zaključak ( psihologija mase ).

Kako po toj pojednostavljenoj definiciji možemo nas dvojica bit drukeri ako tvrdimo da će nešto bit i to se dogodi?

never surrender

@ inverter
Nije bitno hoću li ja sad kupit il ne i kad ću kupit, bitan je princip i stav, ja barem imam zdrav stav. A ako mi je zdrav stav siguran sam da neću gadno pogrješit šta god odlučivao u ulaganju.

never surrender

Ma kolega Badman, svi mi drukamo, neki suptilno kroz TA neki manje suptilno kroz deranje i bildanje svojih elektorničkih bljuvotina na ovom forumu. 😀
Ja se samo nekad malo zajebajem, ipak je ovo forum i ne očekujem ,a vjerujem ni vi, da se ovdje piše iz altruističkih pobuda.
Prije da je ovo svima nama ispušni ventil za iskazivanje frustracija ili ventil za euforiju, al ponajprije je mjesto za nadjebavanje u procjenama sa ostalim kolegama. 😉

Kolega Drukeru, pustite to što je bilo………….sad treba čekati ili odbijanac ili target broj 2

Što prije dođe, meni svejedno [proud]

http://www.kucilooro.webs.com/

dobro je, najveći pesimisti pokupovali par komada i sad možemo gore, dajte "drukeri" malo i po asku nebu vam dugo ovak jeftino [bye]


dobro je, najveći pesimisti pokupovali par komada i sad možemo gore, dajte "drukeri" malo i po asku nebu vam dugo ovak jeftino [bye]

Kolega nemojte ovakve postove stavljati u 10:30 jer sad stvar izgleda sasvim drugačije. Na žalost, jer imam ovu dionicu – doduše kupljena jučer po 604,22.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



dobro je, najveći pesimisti pokupovali par komada i sad možemo gore, dajte "drukeri" malo i po asku nebu vam dugo ovak jeftino [bye]

Kolega nemojte ovakve postove stavljati u 10:30 jer sad stvar izgleda sasvim drugačije. Na žalost, jer imam ovu dionicu – doduše kupljena jučer po 604,22.
[/quote]

To je dobra kupnja…za godinu dve ces se tuc po glavi kaj nisi jos kupio…iako mozda bude nize za kupit

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close