ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



nema ovdije prodaje………
tko se ispucao ispucao se

…al nema ni kupnje [angry]
[/quote]

da ja želim prodati 200 dionica sigurno ne bi kao ovaj manipulator pomeo sve do 650 —!
tako da mislim da mozemo bit mirni, jedino me brine, kad budemo opet na 730 ocemo li preko ili necemo preko

zasto nema intersa na kupnji vec dva mjeseca?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




nema ovdije prodaje………
tko se ispucao ispucao se

…al nema ni kupnje [angry]
[/quote]

da ja želim prodati 200 dionica sigurno ne bi kao ovaj manipulator pomeo sve do 650 —!
tako da mislim da mozemo bit mirni, jedino me brine, kad budemo opet na 730 ocemo li preko ili necemo preko

[/quote]

E to pitaj DIzela ja sam izašao na 730 a on mi napisa da se ostavim burze da uzmem štrik jako ljep post od njega a ja samo iskreno izneo što sam učinio

BDI down 71 punat
najvjerovatnije

Baltic Exchange Dry Index 4036 DOWN 71
BCI Baltic Exchange Capesize Index 6370 DOWN 285
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3981 UP 53
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2395 UP 13
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1197 UP 15

pogodak


E to pitaj DIzela ja sam izašao na 730 a on mi napisa da se ostavim burze da uzmem štrik jako ljep post od njega a ja samo iskreno izneo što sam učinio

Ma kolega šta se uzbuđujete. Postupili ste kao pravi investitor jer je bilo vidljivo iz aviona gdje će ta dionica. Od toliko tehničara svjetskog glasa to niko nije ni primjetio nego su vikali strong buj.
A i sam sam napisao nekoliko retka o ovoj dionici i problemima koje se pokušalo zamaskirat izvješčem.
Nažalost ide to još dole ne samo zbog tekuće likvidnosti koja je očajna nego i zbog drugih stvari. Neću sad ja o tome sigurno znaju odgovor oni šta su vam vikali buj na 730. Šta je sa ovim novim tankerima?
Ako mislite ulazit opet kratkoročni target za ulaz – 610 kn
srednjeročni 490 kn.




brodari možda jesu eutanazirani(kontrolirano od nekog drugog)sve do jednom……..
sjetite se zadnjeg rasta pa kad krene neće se stići kupovat jer će biti blokada za blokadom…….
sad je samo pitanje kad će…..
a to znaju samo oni što kolo vode……


previse filmova kolega….prati malo brodare po svijetu…
[/quote]

dobro zborite Fellini, brodari po svijetu su ovdje oduvijek bili od presudnog utjecaja [thumbsup] [lol]
[/quote]
itekako su od utjecaja…..kolega…..mjesecima se odbijaju od ovogodisnjih ATH cast izuzecima….a onih 900 kn ulpl je ipak bila anomalija zvana PRETJERIVANJE, Roko@ e bas tu je granica negdje 730cca ,a donja….ne zelim o tome….zasad smo jos u kanalu…..POZDRAV

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak





nema ovdije prodaje………
tko se ispucao ispucao se

…al nema ni kupnje [angry]
[/quote]

da ja želim prodati 200 dionica sigurno ne bi kao ovaj manipulator pomeo sve do 650 —!
tako da mislim da mozemo bit mirni, jedino me brine, kad budemo opet na 730 ocemo li preko ili necemo preko

[/quote]

E to pitaj DIzela ja sam izašao na 730 a on mi napisa da se ostavim burze da uzmem štrik jako ljep post od njega a ja samo iskreno izneo što sam učinio
[/quote]

nemojte tako kolega to nije namjerno napravio već iz neznanja……dešava se i najboljima a kamoli neće njemu koji mora pitati Geronima, a ovaj isto nije u formi zadnjih mjeseci…..tako da to nije ništa čudno

a i ffa se čudno ponašaju zadnje vrijeme, bernake laže čim zine, oporavak nije stvaran nego umjetan, brodovi uglavnom stoje usidreni, nije se lako snaći u svemu tome
imajte razumijevanja [pray]

http://www.kucilooro.webs.com/


mjesecima se odbijaju od ovogodisnjih ATH cast izuzecima….a onih 900 kn ulpl je ipak bila anomalija zvana PRETJERIVANJE

ne smatram ovo kvalitetnim odgovorom, pa necu ulaziti u daljnju raspravu… nema smisla, bolje da si ostanemo dobri [wink] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0



mjesecima se odbijaju od ovogodisnjih ATH cast izuzecima….a onih 900 kn ulpl je ipak bila anomalija zvana PRETJERIVANJE

ne smatram ovo kvalitetnim odgovorom, pa necu ulaziti u daljnju raspravu… nema smisla, bolje da si ostanemo dobri [wink] [lol]
[/quote]
to je moje misljenje ,volim argumentiranu raspravu ,zasto ne .. [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




mjesecima se odbijaju od ovogodisnjih ATH cast izuzecima….a onih 900 kn ulpl je ipak bila anomalija zvana PRETJERIVANJE

ne smatram ovo kvalitetnim odgovorom, pa necu ulaziti u daljnju raspravu… nema smisla, bolje da si ostanemo dobri [wink] [lol]
[/quote]
to je moje misljenje ,volim argumentiranu raspravu ,zasto ne .. [rolleyes]
[/quote]
Ne bi rekao da je 1000kn bila anomalija, dapače precizno odbijanje od 38,2% Fibo linije gledano u log mjerilu.
Idući target nije 1000kn već kojih 350kn više kad se opet dogodi tzv. slučajna anomalija, koja to i nije.

http://www.naftemporiki.gr/markets/quote.asp?id=.BAIT

[yawn] pozz matematičarima … pračka se nateže polako ali sigurno … ak je netko u dionicama onda je ovo jedna od manje izloženih nekoj brutalnijoj korekciji, a svatko može izračunati (ukoliko zna) koliko bi mu portfelj danas vrijedio da je pred neko vrijeme umjesto nekih drugih dionica imao ulpl … eto da malo okrenemo pilu naopako

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close