ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neznam dali da se veselim ili plačem


kolega,nemoj tako,tu nema smjeha ni plača,samo strpljenje



Baltic Indices 03/12/2009 BDI 4062 (+144) [thumbsup]

Ajmo sad ulpl na 705 kn

ne bude islo drug [proud] jucer si rek’o da pod mus ides van pred kraj ili najkasnije u sjutra… e kad to obavis i pozdravimo se ko ljudi- tek onda mi odosmo [lol]
[/quote]
ići će to sve u……

samo što nije...



Neznam dali da se veselim ili plačem


kolega,nemoj tako,tu nema smjeha ni plača,samo strpljenje
[/quote]

istina, ‘gap’ se mora puniti, silom ili milom [proud] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

na nekima se danas i popunio i možemo slobodno na više razine … e sad bumo li tranu ili vani to nebu utjecalo na smjer … over out [lol] tj. over & out [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Svaki danom se stvaraju pretpostavke za rast cijene ove dionice, firma posluje s dobiti, BDI raste, tankersko tržište se oporavalja, cijena nafte se soildno oporavila (ovo namjerno istićem jer je njen utjecaj na transportni sektor bitan, osobito za tankere gdje je ona ima dvostruki utjecaj), vrlo mlada flota bit će uskoro još podmlađena i proširena novim brodovima. Vanjski indeksi rastu, pa čak i crobex je od nove godine porastao 20% a ULPL ni 10% (620-678) i dok su druge firme ove poslovne godine iskazivale gubitke cijena dionice su im rasle i po 50%-70% (npr INA-R-A), zato smatram da je krajnje vrijeme da i ova ljepotica konačno uzleti.


Svaki danom se stvaraju pretpostavke za rast cijene ove dionice, firma posluje s dobiti, BDI raste, tankersko tržište se oporavalja, cijena nafte se soildno oporavila (ovo namjerno istićem jer je njen utjecaj na transportni sektor bitan, osobito za tankere gdje je ona ima dvostruki utjecaj), vrlo mlada flota bit će uskoro još podmlađena i proširena novim brodovima. Vanjski indeksi rastu, pa čak i crobex je od nove godine porastao 20% a ULPL ni 10% (620-678) i dok su druge firme ove poslovne godine iskazivale gubitke cijena dionice su im rasle i po 50%-70% (npr INA-R-A), zato smatram da je krajnje vrijeme da i ova ljepotica konačno uzleti.

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]


a ma ja sam prodao i postavio kupovinu na 501 kunu do tada želim vam puno dobrih BDI indexa i HDZ -a i NDH indexa

kad si vec tu i ocigledno je da dobro baratas indexima, ima mozda kakvih novih informacija o BCTI ? [lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0



Ova dionica ove godine uopće nije odradila nikakav rast, recimo cijena je bila u 5.siječnja (prvi radni dan burze) 620 kn a BDI je tada bio 772 boda, nafata 35$ , sada je cijena ULPL 670 kn, BDI 4234 boda, nafta 75-80$, također su značajno porasli svi burzovni indexi u svijetu i brodarske dionice pa čak i brodarske dionice na ZSE.
U međuvremenu je ULPL uspješno poslovala cijelu 2009 sva tri kvartala imala pozitivna i povećala flotu.

E to vam ja govorim koji BDI indexi koja cjena nafte i slično…samo odluke malih pohlepnih rvata da se obogate preko noći na burzi….samo to utječe trenutno na cjenu ULPL..pa imate morona koji ima dionicu (ili posta na forumu ULPL-a kao da je ima) i želi joj pad ispod 600 Kn …..zašto da kupi 10 kom po 600 i proda ih kada dođu na 730 kn i zaradi 130 kn po dionici………………………….bježite s ZSE ako ikako možete

[/quote]

BDI index i hrvatski glupani LOL….ovo je jaka priča …Usporedite kretanje cijena i indexa i vidjet ćete sve nelogičnosti ZSE ….a ma ja sam prodao i postavio kupovinu na 501 kunu do tada želim vam puno dobrih BDI indexa i HDZ -a i NDH indexa 😉 lol pa onda za nekih 10000000 godina budete na nivou ISTRE.
Ugodan dan Balkanci
[/quote]

prijatelju dragi a ja baš obrnuto…..
čekao do jučer i počeo pomalo ulazit……
izgleda da je ekipa postigla što je željela a ti si živi dokaz za to….
a meni je to baš znak za kupnju i zato i kupih i jučer i danas a i u ponedijeljak ću ako ne poleti gore……
a hoće vidjet ćeš……. [yawn]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Baltic Exchange Dry Index 4107 UP 45
BCI Baltic Exchange Capesize Index 6655 UP 15
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3928 UP 98
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2382 UP 14
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1182 UP 12

Nadam se da su danas svi nestrpljivi prodali [bye] molim vas nemojte se vise vracat [wink]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM




Ova dionica ove godine uopće nije odradila nikakav rast, recimo cijena je bila u 5.siječnja (prvi radni dan burze) 620 kn a BDI je tada bio 772 boda, nafata 35$ , sada je cijena ULPL 670 kn, BDI 4234 boda, nafta 75-80$, također su značajno porasli svi burzovni indexi u svijetu i brodarske dionice pa čak i brodarske dionice na ZSE.
U međuvremenu je ULPL uspješno poslovala cijelu 2009 sva tri kvartala imala pozitivna i povećala flotu.

E to vam ja govorim koji BDI indexi koja cjena nafte i slično…samo odluke malih pohlepnih rvata da se obogate preko noći na burzi….samo to utječe trenutno na cjenu ULPL..pa imate morona koji ima dionicu (ili posta na forumu ULPL-a kao da je ima) i želi joj pad ispod 600 Kn …..zašto da kupi 10 kom po 600 i proda ih kada dođu na 730 kn i zaradi 130 kn po dionici………………………….bježite s ZSE ako ikako možete

[/quote]

BDI index i hrvatski glupani LOL….ovo je jaka priča …Usporedite kretanje cijena i indexa i vidjet ćete sve nelogičnosti ZSE ….a ma ja sam prodao i postavio kupovinu na 501 kunu do tada želim vam puno dobrih BDI indexa i HDZ -a i NDH indexa 😉 lol pa onda za nekih 10000000 godina budete na nivou ISTRE.
Ugodan dan Balkanci
[/quote]

prijatelju dragi a ja baš obrnuto…..
čekao do jučer i počeo pomalo ulazit……
izgleda da je ekipa postigla što je željela a ti si živi dokaz za to….
a meni je to baš znak za kupnju i zato i kupih i jučer i danas a i u ponedijeljak ću ako ne poleti gore……
a hoće vidjet ćeš……. [yawn]
[/quote]
E ova je pametna! Kupovao i ja! Nekako mi se čini da su se svi "pljugeri" iskrcali

splite prijatelju,
nisi valjda kume i ti unišo … nadam se da je zamašnjak dovoljno velik da nas tvoj ulaz ne uspori … šalim se … dobro došao …
nego kako stoji onaj gap na vdkt o kojem smo razgovarali [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close