ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



glikos vjerujem da si peodao na 730

Nisam prodao na 730 jer mi je to jednako rizično kao i prodati na 670-680, ova dionica je po svim kriterijima 100% podcijenjena, iskustvo me ući na ovoj (ali i na mnogim drugim dionicama) da rast se odradi munjevito i zato moram biti unutra. Kada bi kao kriterij uzeli vrijednost imovine i poslovanje tvrtke onda ULPL nikada u svojoj povijesti nije više vrijedila i sada bi trebala biti na svom ATH.
[/quote]
glikos – apsolutno tocno , imas stotku od mene …





Sruši još malo da se skroz nakrcam. [thumbsup]

meni stizu neke pare početkom prosinca pa …. ako nije problem do tada držat nisko
[/quote]

hajd da ne zvuči baš jako sebično, neka do početka prosinca ide gore da se ja iskrcam,pa onda možemo skupa u shoping [lol]
[/quote]

mare , nije loša ideja,
al bojim se iskrcaja na razinama od 730,
i ta igra mora jednom prestat,

zato, molim da se zadržimo na ovim razinama ili nize dok ne udjem jos!

što se anricoma tice … samo hrabro,
ja otkad sam unutar – mirnije spavam.

prema ispisima prometa je vidljivo da metla prema dolje ide samo kad su mini nalozi a prema gore kad se natalozilo velikih naloga …
bez TA ili bilo čega meni je dosta jasno o čemu se tu radi.
netko pumpa prema dolje i ulazi naglo prema gore, e sad dokle će i kako će to neznam, zato Anricome – hrabro
[/quote]

Evo razloga zašto burza STOJI ..ima previše day tradera koji jedni drugima prodaju po principu ALL IN …a mi ostali se preznojavamo i čuvamo dionice umjesto da počnemo svi PRODAVATI i uložiti novac u znanje i poljoprivredu i zavrnuti rukave (NAORUŽAT SE) i raditi jer kada svekoliko RVACKO neradničko neškolovano ŽIVLJE izgubi i zadnje cente ŽELJET ĆE JESTI jer misle da ih to pripada …ali ne ne pripada ih…lol …..
ZAGREBAČKA BERZA je u stvari ZAGREBAČKA KLADIONICA a u Londonu je definirana kao WILD-BENCH tržište visokog rizika uz bok sa (GUATEMALOM,KOLUMBIJOM ,NIGERIJOM,i BOSNOM) ..SRBIJA IMA BOLJI REJTING iako je i ona visoko rizično tržište ali je u skupini sa (RUMUNJSKOM,BUGARSKOM i LITVOM )…pa sada vi razmislite jeli vam mjesto na ovoj burzi u ovom okruženju ČISTAČICA I VARIOCA ŽELJNIH BRZE LAKE LOVE


Ova dionica ove godine uopće nije odradila nikakav rast, recimo cijena je bila u 5.siječnja (prvi radni dan burze) 620 kn a BDI je tada bio 772 boda, nafata 35$ , sada je cijena ULPL 670 kn, BDI 4234 boda, nafta 75-80$, također su značajno porasli svi burzovni indexi u svijetu i brodarske dionice pa čak i brodarske dionice na ZSE.
U međuvremenu je ULPL uspješno poslovala cijelu 2009 sva tri kvartala imala pozitivna i povećala flotu.

Čemu onda briga kolega?
Imate jedinstvnu priliku povećati svoj udio o naJPODCJENJENIJOJ dionci na zagrebačkoj žabokrečini.

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont


Ova dionica ove godine uopće nije odradila nikakav rast, recimo cijena je bila u 5.siječnja (prvi radni dan burze) 620 kn a BDI je tada bio 772 boda, nafata 35$ , sada je cijena ULPL 670 kn, BDI 4234 boda, nafta 75-80$, također su značajno porasli svi burzovni indexi u svijetu i brodarske dionice pa čak i brodarske dionice na ZSE.
U međuvremenu je ULPL uspješno poslovala cijelu 2009 sva tri kvartala imala pozitivna i povećala flotu.

vrlo interesantni podaci kolega. Nadam se da vam je svima skupa sada jasnije da je ovo strogo kontrolirana dionnica a krajni cilj je nešto mnogima ovdje nedokučivo.

Da sakratim priču, ili ćete igrati sa njima, ubirati dividendu, naoružati se strpljenjem i jednog dana sve skupa debelo naplatiti. A za sve ostalo, imate ZSE [smiley]

..ušlo jučer 63 kom po 662… [wink]


..ušlo jučer 63 kom po 662… [wink]

da nisi uranijo [huh]

Strah me upaliti pbz investor jer ocekivam taku strahotu da dnu nece biti kraja [angry]

Dali dokupiti danas ili cekat slijedeci tjedan? [pray]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



..ušlo jučer 63 kom po 662… [wink]

da nisi uranijo [huh]

Strah me upaliti pbz investor jer ocekivam taku strahotu da dnu nece biti kraja [angry]

Dali dokupiti danas ili cekat slijedeci tjedan? [pray]
[/quote]

moguće da jesam…no nisam za ovo mogao znati….no, imam još puno municije…
[wink]

Ne žuri sa ukrcajem jer se čini da će biti još bolja prilika…


..ušlo jučer 63 kom po 662… [wink]

Ne znam samo kako će vam to pomoći,kolega.
BSN.

Nego recite vi meni gdje je kupnja nestala.
Ne bi vas htio plašiti ali imate samo 15 simpatizera na bidu sa 300 dionica.
Nadam se samo da to nisu oni koji su zaboravili povući naloge.
To treba iskoristiti dok se ne sjete

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

pozdravim matematičarima [thumbsup] i onima koji misle da to jesu [lol]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

…jučer je bilo skupo, no danas ušlo još 40 po 652….

ODGOVOR FORMER-u: dobro ali koji su tvoji rezoni kupovine ULPL i koja je po tebi realna vrjednost dionice?i argumenti (tvoji)… to sam pitao a pustimo tko je kokošar jer se to vidi iz priloženog (s TRŽNICE).

ODGOVOR REFUL-u: Moja greška nije 560 nego 580 ali pitanje koje sam postavio je :Koji su tvoji rezoni kupovine ULPL i koja je po tebi realna vrjednost dionice? i argumenti (tvoji)

New Report

Close