ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Igra je stvarno zanimljiva.
Još dok dođe leteći, ima da ih sve uzmemo.

mozda tebi slavko, meni vise i nije [tongue] ajde, mozda ipak ovaj ‘nastrani’ dio gdje ih sve ‘uzimamo’ [kiss] [lol] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Lako moguc scenarij da brodari potegnu ,a građevinari napravi malo vecu stagnaciju tu gdje jesu [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Lako moguc scenarij da brodari potegnu ,a građevinari napravi malo vecu stagnaciju tu gdje jesu [thumbsup]

jedan dobar razlog da to bude,samo jedan ne tisuce nagadalica?????



Lako moguc scenarij da brodari potegnu ,a građevinari napravi malo vecu stagnaciju tu gdje jesu [thumbsup]

jedan dobar razlog da to bude,samo jedan ne tisuce nagadalica?????

[/quote]

Evo jedan, a to je preokret BDI u slijedeći dan-dva i hvatanje smjera preko 5000. [lol]

Ova dionica ove godine uopće nije odradila nikakav rast, recimo cijena je bila u 5.siječnja (prvi radni dan burze) 620 kn a BDI je tada bio 772 boda, nafata 35$ , sada je cijena ULPL 670 kn, BDI 4234 boda, nafta 75-80$, također su značajno porasli svi burzovni indexi u svijetu i brodarske dionice pa čak i brodarske dionice na ZSE.
U međuvremenu je ULPL uspješno poslovala cijelu 2009 sva tri kvartala imala pozitivna i povećala flotu.


Ova dionica ove godine uopće nije odradila nikakav rast, recimo cijena je bila u 5.siječnja (prvi radni dan burze) 620 kn a BDI je tada bio 772 boda, nafata 35$ , sada je cijena ULPL 670 kn, BDI 4234 boda, nafta 75-80$, također su značajno porasli svi burzovni indexi u svijetu i brodarske dionice pa čak i brodarske dionice na ZSE.
U međuvremenu je ULPL uspješno poslovala cijelu 2009 sva tri kvartala imala pozitivna i povećala flotu.

[thumbsup] moze li netko malo pojasniti ovi post jer je zanimljiv skroz!

glikos vjerujem da si peodao na 730

ne sjecam se da je ovo neko postao… ajde, lijepo je barem nesto procitati o ‘nasima’… u zadnje vrijeme slabo ih je po medijima [lol]

http://www.glasistre.hr/istra/vijest/138052
‘Sada će, slijedom svega toga, trebati revidirati i taj sporazum s Uljanik standardom, odnosno Bunarinom d.o.o.", izjavio je gradonačelnik Miletić.
Direktor Bunarine Goran Vrbanac nije želio davati izjave jer, kako je rekao, u tijeku su neki procesi pa ne bi želio izlaziti u javnost dok se ne okončaju’ [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


glikos vjerujem da si peodao na 730

Nisam prodao na 730 jer mi je to jednako rizično kao i prodati na 670-680, ova dionica je po svim kriterijima 100% podcijenjena, iskustvo me ući na ovoj (ali i na mnogim drugim dionicama) da rast se odradi munjevito i zato moram biti unutra. Kada bi kao kriterij uzeli vrijednost imovine i poslovanje tvrtke onda ULPL nikada u svojoj povijesti nije više vrijedila i sada bi trebala biti na svom ATH.

Katastrofa ,ja jučer nešto kupio a vidim da možda nisam još trebao ulaziti .Prva jača kupnja na 650 i 660kn.Dokle se ovo misli rušiti

blagi užas…..politička – privatna burza

samo što nije...

Baltic Exchange Dry Index 4119 DOWN 115
BCI Baltic Exchange Capesize Index 6699 DOWN 229
BPI Baltic Exchange Panamax Index 4036 DOWN 145
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2461 DOWN 11
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 1132 UP 7

New Report

Close