ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dividendu mogu isplatiti i u dionicama.

klasika prodaj po 730 ,kupuj po 680 .Scenarij ponovljen desetak puta

ULPL rijetko kad razočara. Na kraju krajeva vrijednost dionice određuje i bogatstvo cijele uprave.
Tko misli da će uprava ostati kratkih rukava neka izađe. [wink]

IDEMO RADIT !!!


klasika prodaj po 730 ,kupuj po 680 .Scenarij ponovljen desetak puta

Pa ja bi volio da se to ponovi još 100-200 puta..

100 puta * 5000 = 50.000 kuna [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


100 puta * 5000 = 50.000 kuna [thumbsup]

100×4500=45.000kn [thumbsup]

Ups, lapsus:

100×4500=450.000kn…mmmm to je već bolje [lol]



Ja ne znam da li je itko od vas pogledao malo brojke i slova osim što ste gledali slikice brodova.
Ovo ovdje je vjerovatno jedna od najrizičnijih investicija na ZSE.
Dug na kapital 156,99%[bye]
Koeficijent tekuće likvidnosti na 0,37 [shocked]
Ne znam znate li vi da se smatra kako koeficijent tekuće likvidnosti manji od 1,5 implicira mogućnost da poduzeće ostane bez sredstava za podmirenje kratkoročnih obveza.
A ULPL je na 0,37.
Gore ne može.Svaki građevinar ima barem duplo bolji koeficijent od ULPL.
I svi se čude kako ne raste, zašto ne raste a BDI raste.Pa ne raste jer oni koji znaju čitati izvješća njima je jasno u kakvoj je ULPL poziciji.
Ja bi dobro razmislio na vašem mjestu koliko vam treba taj novac koji ste uložili ovdje

Ne pricaj gluposti!
Pogledaj novcani tijek,,,

Oni su iz redovnog poslovanja izfinancirali kupnju brodova…
Ovo je najbolja tvrtka uz ledo na burzi!
[/quote]
Ne znam baš da je uz LEDO najbolja, al da je LEDO uz ULJANIK možda najbolja, e to bi mogao potpisati.


Možda je pala blagajna, pa lova s njom [lol]

Što ste se toliko nadovezali blagajne. Blagajna je na sigurnom u off shore oazi daleko od Šukija i misterij je koliko je u istoj. Po kontroliranom trgovanju ove dionice se vidi da ovdje imate posla sa pravim profićima, a ne prodavačima kikiriki-koštica. [lol]

E,da,našao sam firmu koja ima isti KATASTROFALNI koeficijent tekuće likvidnosti od 0,37 kao ULPL.
HG Spot.
Fino društvo ,nema što

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


E,da,našao sam firmu koja ima isti KATASTROFALNI koeficijent tekuće likvidnosti od 0,37 kao ULPL.
HG Spot.
Fino društvo ,nema što

Ma pogledajte vi samo tu dionicu i tu firmu.
Dok precijenjene dionice bez perspektive padaju ko kruške ovaj DIV IZ PULE pokazuje svoju snagu i pliva uzvodno protiv tržišta.
Fant-fant-fantastično!!!


ULPL rijetko kad razočara. Na kraju krajeva vrijednost dionice određuje i bogatstvo cijele uprave.
Tko misli da će uprava ostati kratkih rukava neka izađe. [wink]

Bravo kolega,bravo.
Ovi vole ukrast,al vole i dat dionicarima.

www.stopbandic.com

New Report

Close