ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega GERONIMO, ja se načelno slažem s vašom procjenom vrijednosti cijene dionice ove, vidjeli smo po Fi , kvalitetne tvrtke, međutim nemojte moj post shvatiti kao kritiku jer to nije, naime ono što sam želio reći je da nam se tržište nalazi u svojevrsnoj krizi te da je teško prognozirati neke targete.
Pozdrav!

Slazem se u potpunosti niti sam vas post shvatio kao kritiku.

SAM PROTIV SVIH

Vidim da se neki hvale kako su porasli poslovni prihodi kompanije!!

Da vidimo što kaže g.Pavletić??

"poslovni prihodi bilježe porast u odnosu na usporedno razdoblje 2008.g prvenstveno zbog višeg prosječnog tečaja US dolara u 2009. godini ( 5,40 u odnosu na 4,76 u 2008. g. ) u odnosu na kunu"

A sad je dolar opet pao, prema tome ništa od porasta prihoda s te osnove u četvrtom kvartalu!!

Treba li tu komentar?
Mislim da ne

I'll be twice the King my father ever was!

U odnosu na 4 kvartal prošle godine u ovoj godini dolazi novi brod..u 11 mjesecu…a jedan je vec stigao u 5 mjesecu…a kako vidimo bdi fino raste..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

možda jedan komentarčić oko tankerskog indeksa koji je tu oko otpora na 437 i da bi trebo možda i prema gore (pao sa 519) … ima tu iskusnijih kolega pa da stave graf .. unaprijed hvala

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Kolega King to nije bitno,važno je da je to super dionica,kaj ne ?
Inače uzimali su je po 150 kn od radnika,a dokap pravili na 400 + dividende,oni su još uvijek u +.
Ja mislim da se to preko 500 ne isplati uzimat.

Cilj opravdava sredstvo.

Može li mi netko reći koji to brod dolazi u 11. mjesecu i od kuda?


Vidim da se neki hvale kako su porasli poslovni prihodi kompanije!!

Da vidimo što kaže g.Pavletić??

"poslovni prihodi bilježe porast u odnosu na usporedno razdoblje 2008.g prvenstveno zbog višeg prosječnog tečaja US dolara u 2009. godini ( 5,40 u odnosu na 4,76 u 2008. g. ) u odnosu na kunu"

A sad je dolar opet pao, prema tome ništa od porasta prihoda s te osnove u četvrtom kvartalu!!

Treba li tu komentar?
Mislim da ne

Dionice se kupuju zbog future prospects.
BDI trenda UP i stvorio se već gap u odnosu na tržišnu cijenu , a u relaciji s cijenom pri BDI 4000.
A pitanje je dana kad će i USD okrenut gore.

Kakvi će onda biti prihodi????

Pametan kupuje sad, a prodaje kad ove stvari i sljepcu budu vidljive.

Show me the Money!

ovo više nije burza……pokazatelji odlični…a ove dionice balanisraju oko 700 kn..ma strava

samo što nije...

Ne treba placat više ako se može dobit za niže.
Ovo je za mene od brodara br 2.poslije JDPL.
Stvarno mislim da nisu vremena za placat dionicu 700 kn ako može niže,onda ljepo cekat 1000-1500.

Cilj opravdava sredstvo.

svaka čast kolega. svejedno je hoćeš li je prodat na 1.000 ili 1.500


svaka čast kolega. svejedno je hoćeš li je prodat na 1.000 ili 1.500

Mislio na nešto između,iskreno.
U svakom slučaju,preko 1000 kn,ovisno o situaciji.

Cilj opravdava sredstvo.



Vidim da se neki hvale kako su porasli poslovni prihodi kompanije!!

Da vidimo što kaže g.Pavletić??

"poslovni prihodi bilježe porast u odnosu na usporedno razdoblje 2008.g prvenstveno zbog višeg prosječnog tečaja US dolara u 2009. godini ( 5,40 u odnosu na 4,76 u 2008. g. ) u odnosu na kunu"

A sad je dolar opet pao, prema tome ništa od porasta prihoda s te osnove u četvrtom kvartalu!!

Treba li tu komentar?
Mislim da ne

Dionice se kupuju zbog future prospects.
BDI trenda UP i stvorio se već gap u odnosu na tržišnu cijenu , a u relaciji s cijenom pri BDI 4000.
A pitanje je dana kad će i USD okrenut gore.

Kakvi će onda biti prihodi????

Pametan kupuje sad, a prodaje kad ove stvari i sljepcu budu vidljive.
[/quote]

Kolega neke zakonitosti vidim da ne uocavate. Naime u USA kad dolar pada dionice rastu, kao i commoditiesi, zlato itd. a to se upravo sada dogadja. Vrijedi i obrnuto tj. kad dolar raste dionice i ostalo padaju. A mi sad padamo. E sad se zapitajte zasto.

New Report

Close