ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 21:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Strasno bi volijo da sam u krivu i da ULPL dođe na 1000 kn al bojim se toga.

Toliko od mene [bye]

P.S. Ovo je samo moje misljenje i nije druk na prodaju ili kupnju.Sami odlucite sto je najpametnije napraviti. [wink]

Po mom ukusu previše egzaktnih tvrdnji bez nekih argumenata. Ne možeš misliti tako nešto ako ne očekuješ promjene trenda, a za to treba ipak biti neki razlog, a ne mišljenje.
Izađi sad, na 713 Kn, nije neka razlika do tvojih 720 Kn, a predviđaš pad čak do 400.

...


ova mala likvidnost ubija dionicu tj. cijelu burzu.
Koliko god bijo jak optimizam nas i svijetski ja ovdje vidim mali pomak…

ne razumijem, sto fali ovakvoj likvidnosti ? sasvim je solidna i nista posebno neuobicajena…
ne razlikuje se bitno od one 20.04 – 20.05… kad se tesko negdje moglo cuti nesto optimisticno…
whatever

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0



Strasno bi volijo da sam u krivu i da ULPL dođe na 1000 kn al bojim se toga.

Toliko od mene [bye]

P.S. Ovo je samo moje misljenje i nije druk na prodaju ili kupnju.Sami odlucite sto je najpametnije napraviti. [wink]

Po mom ukusu previše egzaktnih tvrdnji bez nekih argumenata. Ne možeš misliti tako nešto ako ne očekuješ promjene trenda, a za to treba ipak biti neki razlog, a ne mišljenje.
Izađi sad, na 713 Kn, nije neka razlika do tvojih 720 Kn, a predviđaš pad čak do 400.
[/quote]
da prijatelju nije razlika na 100 kom al na cca 500 kom itekako je razlika,a i bojim se kad bi stavijo nalog na 713 kn da bi je odmah spustijo na 700 kn.

Ovo me veseli sto je bilo prometa 1 milja kuna tako da je dalo malo optimizma za daljni rast.
Aku sutra bude isto 1 milja prometa znaci netko se dobro krca i ocekivamo rast slijedeci tjedan i brzi izlazak krajem tjedna negdje na 900 kn jer jos stojim iza svog gore navedenog teksta.

Nadam se sutra da se nastavlja UP trend
[pray]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



ova mala likvidnost ubija dionicu tj. cijelu burzu.
Koliko god bijo jak optimizam nas i svijetski ja ovdje vidim mali pomak…

ne razumijem, sto fali ovakvoj likvidnosti ? sasvim je solidna i nista posebno neuobicajena…
ne razlikuje se bitno od one 20.04 – 20.05… kad se tesko negdje moglo cuti nesto optimisticno…
whatever
[/quote]

prijatelju nije bitna za rast mala likvidnost vec za pad dionice.
Imao sam THNk i rasla je svaki dan 4-5% sa prometom cca 200 tisuca kuna.
THNK sam prodavao pomalo 3 dana samo da joj nebi nasgodijo na rastu.
Svaki sam dan prodao sa 3% rasta ,tako da sam imao prosijek negdje oko 2480,a da sam stavijo nalog od jednom srusijo bi je najmanje 5% taj dan…sto je normalno tako da sam svoje prodao i nisam ugrozijo ostale kolege koje su u njoj.
…e to je pravi dionicar kad gledas i druge ,a ne samo sebe.

Problem je kad dođe malo losa vijest,a likvidnost mala srusi ti dionicu u 5 sec 8%.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


prijatelju nije bitna za rast mala likvidnost vec za pad dionice.

nisi ti mene nista razumio… gledaj, osvrnuo si se na navodnu malu likvidnost i na konto toga poceo izvlaciti bizarne scenarije… ok, to je tvoje vidjenje, meni ni iz dzepa ni u dzep, ali sve sto sam ti imao za reci jest to da, prema mom sudu, trenutna likvidnost na ulpl ni po cemu nije razlicita od uobicajene periodicne likvidnosti (ili nelikvidnosti, kako kome drago) kroz ovu godinu, pa i proslu (ako moramo toliko daleko)…
imas povijesne podatke na zse, promotri kolicinu (mozes i broj transakcija) za period npr. 01.01.2008 – 01.10.2009 pa razmisli da li se ovdje u ovom konkretnom trenutku radi o nekakvoj kronicnoj nelikvidnosti, koja nuzno za sobom povlaci negativu… eto, nadam se da se sada razumijemo [wink]

zivijo

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Lijep promet danas ali mislim da su se svi kupci prerano ponadali u preokret. Sutra vjerujem u puno nize cijene. Iako bdi raste ova je dionica izgleda tek krenula u korekciju. Tko sutra proda po barem 680-690 je po meni dobro prodao, jer ovo ide na 600 da se popune gapovi.

never surrender


Lijep promet danas ali mislim da su se svi kupci prerano ponadali u preokret. Sutra vjerujem u puno nize cijene. Iako bdi raste ova je dionica izgleda tek krenula u korekciju. Tko sutra proda po barem 680-690 je po meni dobro prodao, jer ovo ide na 600 da se popune gapovi.

Prošli tjedan si me napao kolega peromadjar kada sam napisao da oćekujem da će ovaj tjedan rasti BDI jer je na to ukazivao FFA na balticexchange. Sada pišeš panične i katastrofične prognoze o 600 kn, sve su to jeftini drukovi jer si jučer prodao po 710 a sada želiš kupiti po 680. Zašto bi ULPL pala do 600 kada je i na 700 najpodcijenjeniji brodar i jedna od najpodcijenjenijih dionica uopće na ZSE i to po više kriterija.

Glikos
Slažem se sa tobom, jako je podcjenjena. Al ima i on pravo, jer ako sve krene dole, Misliš da ulpl može ostat na 700kn?
Ja bi volio ipak da danas sve bude crveno,a brodari uz rast bdi-a zeleni-barem malo.
Ja sam sebi to tako zamislio:-D

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Lijep promet danas ali mislim da su se svi kupci prerano ponadali u preokret. Sutra vjerujem u puno nize cijene. Iako bdi raste ova je dionica izgleda tek krenula u korekciju. Tko sutra proda po barem 680-690 je po meni dobro prodao, jer ovo ide na 600 da se popune gapovi.

molim te pošalji graf ulpl da vidimo te gapove .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

gapovi su u njegovoj glavi, isto kao i od onog stravinskog perjesusa ihihihihihihi

Pasvord-obrnuto od Vaskomir.

Potop ! [yawn]

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !


Potop ! [yawn]

vracamo se u zeleno u toku dana.
Nema ovdje jos potopa nekih 30-ak dana

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close