ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Istovar i dalje u tijeku [bye]

nije istovar , ne bi ga tako nazvao, više neko zatišje ….
nije to opet neki promet koji izazivao neku pažnju dioničara, doduše za uru i po vremena prošlo je nekih cca 667.000 kn prometa što za našu burzu nije malo , ali i nije nešto skroz osobito.
puno je važnije da se na žalost dosta prate strani futuresi i to nam skroz koči većinu važnijih dionica na zse .
jučer je bio pravi primjer za to u zadnjih 15 minuta trgovanja.
ali doći će i ljepši izvještaji !

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


puno je važnije da se na žalost dosta prate strani futuresi i to nam skroz koči većinu važnijih dionica na zse .

sjecam se kolega prije neki dan kad su futuresi skocili na 1,80,a Evropske burze na 2,50,a mi smo jadnicki bili u crvenom 0.20%.
Nebi se slozijo da cekamo futures vec mi nesto neda mira a to je:

Ovo sto se desilo sa podravkinim menađerima i rast crobia 2/3 dana sa prometom od 50 milja kuna sve mi govori da to nije nikakav stranac vec nasa bagra koja ima otvorene racune vani,pa ulazu tuđi novac tj.novac od firme da bi se obogatili.
Promet je naglo stao i mislim da se mafija prepala podravkinog slucaju da ih nebi otkrili jer su i oni na isti nacin dizali burzu.

Sad trenutno ciste papire i spasavaju svoju guzicu.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



puno je važnije da se na žalost dosta prate strani futuresi i to nam skroz koči većinu važnijih dionica na zse .

sjecam se kolega prije neki dan kad su futuresi skocili na 1,80,a Evropske burze na 2,50,a mi smo jadnicki bili u crvenom 0.20%.
Nebi se slozijo da cekamo futures vec mi nesto neda mira a to je:

Ovo sto se desilo sa podravkinim menađerima i rast crobia 2/3 dana sa prometom od 50 milja kuna sve mi govori da to nije nikakav stranac vec nasa bagra koja ima otvorene racune vani,pa ulazu tuđi novac tj.novac od firme da bi se obogatili.
Promet je naglo stao i mislim da se mafija prepala podravkinog slucaju da ih nebi otkrili jer su i oni na isti nacin dizali burzu.

Sad trenutno ciste papire i spasavaju svoju guzicu.

[/quote]
od kud ti pak sad to????
pofuk

Cijena naše dionice i atgr-ra izjednačena(kakav disbalans) [sad]

Što se ULPL tiče, ja znam i vi znate i moja baba zna da taj papir vrijedi vise od 700kn.
Kao što moj profesor kaže "svi ćeti vi položiti ovaj predmet samo je pitanje kad" [lol]
Tako ce i ULPL kad tad na 1000 kn a oni sto cendraju i svaki dan u nadi očekuju lipanjske dane
kad je u 2 dana ošlo na soma kn kako bi se iskrcali možda bi im bilo bolje da odu na INGRU.

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !

Baltic Exchange Dry Index 2284 UP 64
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3060 UP 214
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2314 UP 38
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1911 DOWN 55
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 975 UP 1

Baltic Exchange Dry Index 2284 UP 64
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3060 UP 214
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2314 UP 38
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1911 DOWN 55
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 975 UP 1




puno je važnije da se na žalost dosta prate strani futuresi i to nam skroz koči većinu važnijih dionica na zse .

sjecam se kolega prije neki dan kad su futuresi skocili na 1,80,a Evropske burze na 2,50,a mi smo jadnicki bili u crvenom 0.20%.
Nebi se slozijo da cekamo futures vec mi nesto neda mira a to je:

Ovo sto se desilo sa podravkinim menađerima i rast crobia 2/3 dana sa prometom od 50 milja kuna sve mi govori da to nije nikakav stranac vec nasa bagra koja ima otvorene racune vani,pa ulazu tuđi novac tj.novac od firme da bi se obogatili.
Promet je naglo stao i mislim da se mafija prepala podravkinog slucaju da ih nebi otkrili jer su i oni na isti nacin dizali burzu.

Sad trenutno ciste papire i spasavaju svoju guzicu.

[/quote]
od kud ti pak sad to????
pofuk
[/quote]

Razmisli malo.
Promet je naglo stao,a tek su poceli ulaziti.
Nevjerujem da bi neki starni fond ulozijonajmanje cca 500 milja kuna u malu burzu kao sto je nasa tj.malu drzavu i da bi dionice drzao minimalno 1 godinu.Sa tolikim ulazom znas da je tesko izaci iz dionica treba vremena.

Nase tvrtke su nestabile ( osim HT ) za strane ulagace jer firma kao sto je Podravka ili IGH one mogu prekonoci pasti ako se nekom zamire i zato smatram da je Hrvatsko trziste nesigurno za strane ulagace.

Sjecas se Kutle bijo je car ili Glumine banke ,e to su bile firme imale su dobiti kao pola nase burze a pali su jer su se nekom zamjerili.

P.S. Imam neke ljude oko sebe ,pa sam napisao brzinski ono sto mislim.
Sve ti "strani investiciski fondovi" koji ulaze na nase trziste to su vam nasa bagra koja imaju vani otvoren racun i zajebavaju se sa tuđim novcima i pljackaju nas male.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Baltic Exchange Dry Index 2284 UP 64
BCI Baltic Exchange Capesize Index 3060 UP 214
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2314 UP 38
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1911 DOWN 55
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 975 UP 1

dugo ocekivani UP trenad BDI.

Zasto brodari neidu gore???????????
Kazu neki da mjerilo nije BDI za rast brodara,ok ako nije…
Al zasto ga svi toliko iscekuju?

Zato sto nema vise nase bagre da dizu i spustaju burzu kao je njih volja.

Smatram da se popravlja likvidnost tek kad se smiri ova afera sa Podravkom,a do tada zimski san.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Vjerujem u ULPL inace nebi bijo njen dionicar al ova mala likvidnost ubija dionicu tj. cijelu burzu.
Koliko god bijo jak optimizam nas i svijetski ja ovdje vidim mali pomak ULPL na nekih 750 – 780 kn,pa onda dole na 400 kn.

Nemojte da vas zajebu kao na proljeće sto su srusili burzu bez razloga,a svijet rastao jos 15-ak dana.
Imao sam THNK i govorijo da je nedam ispod 3000 kn al prije neki dan sam je prodao po cca 2480 kn.
Ulaz mi je dobar ,pa sam ok u zaradi jer nevidim ovdje da sluti dobro.

P.S. Pogledajte malo svije on raste malo pomalo i svaki tjedan po 3-4 % u plusu,a mi stojimo na mjestu.U Svijetu se ocekiva jos jednom veliko dno koje smatram da ce zapoceti za nekih 30-ak dana.

Razmisljam prodati sve po 720 ako uspijem i vracam se na burzu tek krajem 02 mjeseca jer vidim crobi na 1200 bodova,pa cak i nize.

ZATO OPREZ [bye]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Strasno bi volijo da sam u krivu i da ULPL dođe na 1000 kn al bojim se toga.

Toliko od mene [bye]

P.S. Ovo je samo moje misljenje i nije druk na prodaju ili kupnju.Sami odlucite sto je najpametnije napraviti. [wink]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close