ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
16,22
811
50
15,60
16,10
0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

bdi up 35

nekak mi fali kolega pofuk, nije valjda da je odlučio i ovdje pričekati potvrdu rasta [undecid]

Pa ovo je nevjerojatno, toliko vremena da se malo pokrenemo i na najmanji dašak
vjetra – tras nazad.
Pa tko to prodaje, kamen mu u usta !?


Pa ovo je nevjerojatno, toliko vremena da se malo pokrenemo i na najmanji dašak
vjetra – tras nazad.
Pa tko to prodaje, kamen mu u usta !?


e jesen ti nema tu pomaka pobjelit ću dok ovo krene užas samo pratimo padove

Nema tu rasta. Jednostavno. Ova dionica pa tako i tnpl imaju nekog tko koči rast i koristi svaku priliku kad crobex pada da ih pogura još dublje.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Nema tu rasta. Jednostavno. Ova dionica pa tako i tnpl imaju nekog tko koči rast i koristi svaku priliku kad crobex pada da ih pogura još dublje.


danas sam još kupio i TNPL gledao sam njezin rast unazad 3 mjeseca i ništa nije rasla ko i ULPL pa dokle to tako



Nema tu rasta. Jednostavno. Ova dionica pa tako i tnpl imaju nekog tko koči rast i koristi svaku priliku kad crobex pada da ih pogura još dublje.


danas sam još kupio i TNPL gledao sam njezin rast unazad 3 mjeseca i ništa nije rasla ko i ULPL pa dokle to tako
[/quote]

meni se čini da nemože još dugo,
sve je gore i pitanje je trenutka kad će kapital primjetiti da je ULPL jos dolje i onda kreće navala koju nitko neće moći kontrolirati pa ni ovi koji se sada trude i vjerojatno kalkuliraju dokle to ima smisla, jer ključ je da jako slabo uspjevaju podebljati portfelj.
a onda je za ozbiljniji ukrcaj kasno. tako to uglavnom biva s ULPL, pogledaje malo povijest




Nema tu rasta. Jednostavno. Ova dionica pa tako i tnpl imaju nekog tko koči rast i koristi svaku priliku kad crobex pada da ih pogura još dublje.


danas sam još kupio i TNPL gledao sam njezin rast unazad 3 mjeseca i ništa nije rasla ko i ULPL pa dokle to tako
[/quote]

meni se čini da nemože još dugo,
sve je gore i pitanje je trenutka kad će kapital primjetiti da je ULPL jos dolje i onda kreće navala koju nitko neće moći kontrolirati pa ni ovi koji se sada trude i vjerojatno kalkuliraju dokle to ima smisla, jer ključ je da jako slabo uspjevaju podebljati portfelj.
a onda je za ozbiljniji ukrcaj kasno. tako to uglavnom biva s ULPL, pogledaje malo povijest

[/quote]
evo vani brodari kreću u zeleno

nebumo još jako dugo čekali kolege, nebumo …..

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


nebumo još jako dugo čekali kolege, nebumo …..

nebumo, nebumo, pa i moderatori su se počeli ranije buditi, ili bumo jako gore ili dole [lol]

ode onaj od 510kom malo se preračunao haha

trenutni promet ULPL je pola ukupnog prometa na burzi (500000 kn / 980000kn)

biom75

New Report

Close