ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





hmm promatram premarket DRYS-a..otišli su dole nekih 3-5%….nije dobro…ima li netko nekih konkretnijih saznanja..hoće li to stati?? [undecid]

100/100

neće……. [undecid] [undecid]
[/quote]

a kakve to veze ima s ulpl?
[/quote]
[thumbsup]
[/quote]

Slažem se, nema nikakve, ali ipak kom je to bitno nek onda lupa po asku, većinaih je u solidnom zelenom

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=drys,esea,exm,egle,gnk,dsx,nm,sblk,sb,ocnf,prgn,free,tbsi,ship&d=e

...

Baltic Clean Tanker Index najviši u zadnjih 6 mjeseci http://www.naftemporiki.gr/markets/quote.asp?id=.BAIT
495 danas +1,64% [proud]

Scrapman

Kolega što nam vrijedi vísina indexa za tankere kad se niti ulpl, niti tnpl nisu ni makle u zadnjih mj. Dana.
Ako ne dodje do promjene do petka ja razmišljam o izlasku. Dosta mi je mučenja.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Kolega što nam vrijedi vísina indexa za tankere kad se niti ulpl, niti tnpl nisu ni makle u zadnjih mj. Dana.
Ako ne dodje do promjene do petka ja razmišljam o izlasku. Dosta mi je mučenja.

oprostite sto gnkavim ali ni ja se bas najbolje ne osecam i isto sam razmisljo o izlasku u petak
kamo bi Vi savjetovali?
unaprijed hvala
pofuk


Kolega što nam vrijedi vísina indexa za tankere kad se niti ulpl, niti tnpl nisu ni makle u zadnjih mj. Dana.
Ako ne dodje do promjene do petka ja razmišljam o izlasku. Dosta mi je mučenja.

[thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Uljanik Plovidba d.d. – komentar napisa u medijima

Pozivom na pogrešne izjave prenesene u više medija, a vezano za potraživanja Brodogradilišta 3. MAJ u Rijeci, direktor ULJANIK PLOVIDBE d.d. daje slijedeće očitovanje: Tvrtke u okviru Grupe ULJANIK PLOVIDBE nemaju dospjelih nepodmirenih obveza prema Brodogradilištu 3. MAJ u Rijeci. Prilikom preuzimanja tankera KASTAV (gradnja 708) ugovoreno je plaćanje preostalog iznosa od 6,6 mil USD za 05. svibnja 2010. godine. Nenaplaćeni iznosi po novogradnjama 708. i 709, a o kojim se govori očito su vezana uz još nenaplaćene iznose državnih potpora od nadležnog Ministarstva, a koje su posebnim ugovorima asignirani Brodogradilištu 3. MAJ.


Kolega što nam vrijedi vísina indexa za tankere kad se niti ulpl, niti tnpl nisu ni makle u zadnjih mj. Dana.
Ako ne dodje do promjene do petka ja razmišljam o izlasku. Dosta mi je mučenja.

Vrijede informativno kao i sve ostalo.
Ti ako se očeš bogatit preko noći i mučiš sebe ovdje nisi trebo ni ulazit pa ti je možda bolje da ne čekaš petak nego izađeš već danas.Biće kupaca ne moraš se brinut.
Za Tankersku plovidbu imaš Dirty Index http://www.naftemporiki.gr/markets/quote.asp?id=.BAID pa prouči jel to isto.

Scrapman

Kada smo već kod indexa možda će i BDI idući tjedan gore barem su takve najave prema FFA od 21. 09. na balticexchange. Obzirom da će početak idučeg kvartala donijeti dodatnu živost na burzama u svijetu uz pozitivan BDI i dobar 3Q mogla bi i ULPL konačno uzletjeti 15-20%.


Kada smo već kod indexa možda će i BDI idući tjedan gore barem su takve najave prema FFA od 21. 09. na balticexchange. Obzirom da će početak idučeg kvartala donijeti dodatnu živost na burzama u svijetu uz pozitivan BDI i dobar 3Q mogla bi i ULPL konačno uzletjeti 15-20%.

hahahaha……..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Kada smo već kod indexa možda će i BDI idući tjedan gore barem su takve najave prema FFA od 21. 09. na balticexchange. Obzirom da će početak idučeg kvartala donijeti dodatnu živost na burzama u svijetu uz pozitivan BDI i dobar 3Q mogla bi i ULPL konačno uzletjeti 15-20%.

Pa di si glikose, već sam se zabrinuo, nema te ovih dana da malo digneš raspoloženje!
Nisi se valjda predao ili dokupljuješ il i ti čekaš dno? [wink]

Baltic Exchange Dry Index 2163 DOWN 12
BCI Baltic Exchange Capesize Index 2566 UP 21
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2357 DOWN 79
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2068 DOWN 3
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 955 UP 5

slijedeci Petak ULPL na 920 kn [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Baltic Exchange Dry Index 2163 DOWN 12
BCI Baltic Exchange Capesize Index 2566 UP 21
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2357 DOWN 79
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2068 DOWN 3
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 955 UP 5

slijedeci Petak ULPL na 920 kn [thumbsup]

ako ovo bude, vrhunski si matematičar!
[thumbsup]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close