ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 22:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ULPL
17,26
4.971
288
16,90
17,50
4,79%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


smobzirom na obzire..možda još produže..tko zna?

ja ne znam… ali lako moguce je i to…

nego, ovima koji raspravljaju o antoniusu brajkovicu evo jedan mjesec dana stari tekst kao podsjetnik [wink]

‘… Predsjednik Uprave Uljanika Anton Brajković izrazio je veliko zadovoljstvo sadržajem razgovora i potporom koju su dobili od predstavnika Vlade RH.
– Očekujem da takva potpora bude do samog kraja privatizacije, koja će biti uspješno provedena.
O detaljima posebnog modela privatizacije Uljanika, poput 25 postotnog paketa dionica za zaposlenike, nije se pred novinarima govorilo. Tek napomena da je model dogovoren ranije, pa o detaljima nije bilo riječi…’
http://urednik.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/66228/Default.aspx
btw- desetak dana kasnije je isla ona prva ponuda riko grupe ilikakoseveczove [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

eto nas opet u sedlu [thumbsup]


eto nas opet u sedlu [thumbsup]

valda ste mislili za kormilom
pofuk

hmm promatram premarket DRYS-a..otišli su dole nekih 3-5%….nije dobro…ima li netko nekih konkretnijih saznanja..hoće li to stati?? [undecid]

samo što nije...


hmm promatram premarket DRYS-a..otišli su dole nekih 3-5%….nije dobro…ima li netko nekih konkretnijih saznanja..hoće li to stati?? [undecid]

čuj ULPL neće više padat zato što nije ni rasla 690 mislim da je donja granica mada nikad nije sigurno

BCTI na 487 http://www.naftemporiki.gr/markets/quote.asp?id=.BAIT [proud]

Scrapman



hmm promatram premarket DRYS-a..otišli su dole nekih 3-5%….nije dobro…ima li netko nekih konkretnijih saznanja..hoće li to stati?? [undecid]

čuj ULPL neće više padat zato što nije ni rasla 690 mislim da je donja granica mada nikad nije sigurno
[/quote]
slažem se..ali donja granica će biti malo niža..ali to je uglavnom to….živa dosada, a što ćeš [yawn]

samo što nije...


dosad nisu popratili ni u jednom dnevniku porinuće tankera za ULPL a kad se radi o nekom novom poslu za IGH onda pola dnevnika prođe o promiđbi o IGH-a zato što je to politčka dionicaa šta se tiće ULPL nemože me nitko uvjerit da nije najmanje rasla ULPL-70%,JDPL-135%,ATPL-140% i TNPL-100% to sam gledao najniže cijene brodara od poćetka krize pa do danas

Usporedite cijene prije godinu dana, pa se jasno vidi koliko je ULPL-r-a pala u odnosu na druge hrvatske brodare. ?????????????????????????

joj..dosta mi je naručenih novinarskoh članaka o prognozama cijena nafte na svjetskom tržištu…jedi pišu ima nafte cijana će padati, otvaraju se nova nalazišta..drugi pak pišu;; nema dovoljno nafte…..
gdje je istina u svemu tome…sad ti procijeni…e svašta…svašta

samo što nije...


hmm promatram premarket DRYS-a..otišli su dole nekih 3-5%….nije dobro…ima li netko nekih konkretnijih saznanja..hoće li to stati?? [undecid]

neće……. [undecid] [undecid]

samo što nije...



hmm promatram premarket DRYS-a..otišli su dole nekih 3-5%….nije dobro…ima li netko nekih konkretnijih saznanja..hoće li to stati?? [undecid]

neće……. [undecid] [undecid]
[/quote]

a kakve to veze ima s ulpl?




hmm promatram premarket DRYS-a..otišli su dole nekih 3-5%….nije dobro…ima li netko nekih konkretnijih saznanja..hoće li to stati?? [undecid]

100/100

neće……. [undecid] [undecid]
[/quote]

a kakve to veze ima s ulpl?
[/quote]
[thumbsup]

samo što nije...

New Report

Close