ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@pinball

Moguć je i taj scenarij.Osim ak ne bude:

-kaj nisam prodao po 700
-kaj nisam prodao po 600
-po 500 ne bum prodavao
-joj kaj nisam prodao po 500


Da će ULPL ponovo na 400kn nema šanse ni ovaj ni idući mjesec niti više nikada u budućnosti!
Klasično drukanje bez temelja! Tko je ćorav da ga ja malo osvijestim.
Firma koja za razliku od ATPL nije napravila gubitak nijedan kvartal. U odnosu na ostale brodare previše kažnjena, al s vremenom sve to sjedne na svoje mjesto! Dugoročno ULPL je odlična prilika za strpljivog investitora.
[/quote]
ja se ne bih kladio..negdje 2011..ćemo to vidjeti izgleda ponovo! [thumbsup]

samo što nije...


Da će ULPL ponovo na 400kn nema šanse ni ovaj ni idući mjesec niti više nikada u budućnosti!
Klasično drukanje bez temelja! Tko je ćorav da ga ja malo osvijestim.

***obrisano*** nitko ne zna što će biti u budućnosti, pa tako ni ti. ***obrisano***
ULPL će rasti i padati kako veliki odluče [yawn]



@ Antiša

ATPL je trezor gadno branio na 2600, pa što to znači.
DLKV je s dna digao trezor, što to znači.
KOEI je Florčić mogao unakaziti, pa nije. Tek ga je nedavno iskcavao.
Mogao je Crobi i do 2600 još nedavno, da nije bilo ostavke Dr.Ive.
Mogao je i ULPL i do 200 s trezorom ili bez njega. To su kibi-dabi priče.

Cijene dionica su egzaktne i nisu u funkciji vremena koje je već prošlo, a tumačenje bih ostavio svakome ponaosob.

Hint:
Usporedite vrijednosti dionica ULPL i ATPL unatrag 2 godine, možda dođete do nekakvih relevantnih zaključaka.


Ako ne uračunaš vrijednost koju je trezor obranio ne možeš doći do realne korektivne cijene.
Ako postoje jeftinije dionice, zašto ulagati u skuplje, mislim da smo mi ovdje svi da bi zaradili što više.

Hint:
Ako gledaš ATH, onda i napiši koliko je ULPL imala dokapitalicazija da bi imao usporedivu cijenu s ATPL.

[/quote]

Zbog zadnje dokapitalizacije (prije godinu i po dana) 26.03.08 ULPL-R-A je pao sa 3.269,99 na 2.375,01. Toga dana ATPL se tržila na 2.199,00.

Uzmite od tog dana sve cijene, prosjeke, kako vas je god volja, pa usporedite.
FA da ne spominjem.
ATH me ne zanima, niti mi predstavlja bitno mjerilo.
A o hipotetskim događajima u prošlosti ne želim uopće pričati, jer to nema stvarno smisla.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Upravo tako…prošlost se može samo gledati radi analiza usporedbi sa trenutnim tada stanjem na svjetskom tržištu kapitala i prijevoza…odnos ponude i potražnje nekih sirovina i energije nam daju skoro preciznu prognozu što bi se "moglo dogoditi"….
mlada flota brodova upravo u ovom trenutku krize otvara velika vrata mnogim ulagačima, jer se zna da poslije svake krize dolazi….ulagačko sunce.. [cool] samo bez straha

samo što nije...

bilo kako bilo mi polako ronimo…
pa sad,…….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


bilo kako bilo mi polako ronimo…
pa sad,…….

nema tu pdrške a onaj Brajković iz top 10 skroz prodaje možda on nešto zna a šta mi neznamo

koliko je prodao ovih dana ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


koliko je prodao ovih dana ?

500 komada

rok za predaju obvezujucih ponuda istjece 30. rujna u 14 sati… to vise i nije tako daleko [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0



koliko je prodao ovih dana ?

500 komada
[/quote]

nije to nešto .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


rok za predaju obvezujucih ponuda istjece 30. rujna u 14 sati… to vise i nije tako daleko [tongue]

smobzirom na obzire..možda još produže..tko zna?

samo što nije...

hmmm…..BDI…down (-38) BSI UP (+6)…….crude oil – 2,44%

hmmmmm

samo što nije...

New Report

Close